Crvena zvezda ce u polufinalu fudbalskog Kupa Srbije i Crne Gore igrati na svom terenu protiv "vecitog rivala" Partizana, ako "crno-beli" u odlo
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


17. Aprila, derbi prvenstveni na JNA, pa onda 21. aprila KUP kod nas, dakle razmak od 4 dana. UltrasLondon, Ultra Klan i ostale korporacije morace da produze svoj radni boravak u Srbiji :D Samo sto derbi nije zagarantovan, ipak Javor je skoro iste jacine kao Partizan, odlucivace nijanse  :lol:

Jaooo... Vidji majko igram ka sajko...  :D

Od ovoga bolje nema, pa taman cemo da im priredimo dva nezaboravna soka i da u cetiri dana resimo sve dileme vezane za ovu sezonu.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ako je stvarno takko bice to nedelja ludila u Bg... i nadam se, nedelja naseg slavlja!!!  :sampion
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Znaci sezona se zavrsava 21. aprila  :lol: .Koja ce to ludnica da bude.  :ruke  :finger  :sampion
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Sve je to OK,dupla kruna,unapred se radujem...ali zao mi brate Javora sto cemo da ih razbijemo u polufinalu,pa ce ljudi da ispadnu! :D

:o Auu... ja se vec sada psihicki spremam... Treba izdr

Uh jedva cekam. Al mene zanima jeste vi sigurni da se kup igra na mari. Ja sam cuo da ce obe utakmice da se igraju na JNA. To bi bas bilo trulo. Oni opet ima i to svoje prednosti da ih  :batine  zgazimo dvaput na njihovom stadionu,
Samo bice trulo na Mari prazan  :(  jug, posto ne verujem da ce ih biti mnogo posle nekih 3-0 na JNA. U svakom slucaju bice to nedelja za nezaborav :ruke  . Samo mora pre toga da se dobije na kladionici ili tako nesto .

I DA VODIS DESET NULA
KURAC  :finger  BI SE PESMA CULA
Jugoslavijo
Jugoslavijo
..a patrole Kalabic Nikole...

Neznam da li ste procitali na delije.net poziv vodja da se kao nikada do sada navija za nasu najmiliju Zvezdu na sledecem derbiju sa partizankama, to je fenomenalno taman je vreme da se malo sever izcisti od dece i da se navija kao nikada do sada ali ja mislim da je strava da se ceo sever okupi na kalisu pa da svi krenemo zajeno nas 3-4 hiljade do JNA i da budemo mocni, slozniji nego ikada do sada, jaci od svih, da nemoze niko da nam se suprotstavi i da jednom za svagda pokazemo ko su delije, a ko je groblje i cija se pesma dalje cuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111

C I G A N I       I D E M O      S V I     Z A J E D N O   !!!!!!!!!!!!!!!!11

Nema titule bez velikog SEVERA :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion
vezda je zivot...

Zao mi je sto cu da te razocaram ali murija ni u snu ne bi dozvolila korteo sa 3-4 hiljade ljudi. Ne bi ni sa 300-400 :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Pa nista, onda skupljanje na standardnom mestu... uostalom i to je nebitno, makar se skupili na samom severu omrazenog nam stadiona, ali da stvarno zazvucimo kao nikad do sad i pokazemo se u najjacem svetlu!!! :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :ruke  :ruke
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

POLUFINALE SA partizanom OPSTE NIJE ZAGARANTOVANO JER IGRAJU PROTIV JAVORA KOJI NISTA NIJE SLABIJI OD KOM.
A AKO PRODJU JAVOR TO CE BITI PRAVA LUDNICA U CETIRI DANA DVE POBEDE
NAD partizanom.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Mene sad zanima jedna stvar...cesto sam na utakmicama...fudbal ne pratim toliko ali basket...i ODBOJKU UVEK i tako...
Zanima me kao zensko kako da s eubacim i u koju navijacku grupu jel to bas zelim,zelim... volela bih da na derbi idem kao pravi navijac ;)
pozzz svima
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Quote from: "ultra_crew_081"POLUFINALE SA partizanom OPSTE NIJE ZAGARANTOVANO JER IGRAJU PROTIV JAVORA KOJI NISTA NIJE SLABIJI OD KOM.
A AKO PRODJU JAVOR TO CE BITI PRAVA LUDNICA U CETIRI DANA DVE POBEDE
NAD partizanom.
Pricas o te dve pobede nad partizanom kao da je to kom ili zeta a ne partizan!
Voleo bih da stvarno bude tako ali ostaje nam samo da cekamo derbi!
 kada dodje tuga
ja ZVEZDp bicu s' tobom
kunem se severom svojim
slavom i svetim bogom!

Mogao bi D
rke s Dorcola