????? ???????? ???????????? ???????? ??????-????? (www.huliganke.org  :D  ??? www.ada_boys_and_girls.net  :lol: ) ?? ???? ???? ??????? ???????? ?? ???????? (?!) ??????????? ????????? (???? ??? ???? ? ?? ???????? ????? ??????? ?? ?????? ??????  :finger ) ????? ????????? ??? ????-??????? (?? ????? ??. ???? ?????), ?? ?? ?????? ???? ???? ???????? (???? ???? ????????? ??? ???????? - ????????) ???? ???????? ????????? ? ?????????????? ????????????:

Q: ???? ?????? ?? ???????? ????????? ? ??????

?: ??? ?? ?? ?????. ???? ??? ??? ????, ??? ??? ???? ?????, ?? ???? ??? "???????? ?? ?????" (??? ??? ?? ???????! ????.???.) ?? ??? ??????.

Q: ????? ????? ???????? ????????? ????????

?: ??. ?????? ?? ?? ???? ???????????? ???????, ??? ?????? ?? ??????? ??? ?????! ????? ??? ???, ?????? ?????? ? ??? ??????. ??? ?? ??????... ???? ?????? ?? ???? ????, ???? ?? ?????? ?? ?????? ?? ??????? ?????, ??? ?? ????????? ???????. ???, ??????, ???????? ?????? ?? ?. ??????. ?? ?? ????? ?? ??? ?? ??????? ??? ??????????????? ???? ?? ??????, ?? ?? ???? ??????!

Q: ??? ?? ????? ??????? ? ??????? ? ?????? ?? ?????? ??????, ??. ?? ?? ?? ?? ?????

?: ????, ?????? ?? ???? ?????? ???? ?? ?????? ???? ????? ???? ?????? ??????, ???????? ? ???, ???? ?? ???? ??????? ?????? ????? ????????? ? ?????? ?? ?????? ?????? ???? ?? ??? ????? ????????? ??? ???, ? ????? ??? ?????? ?????????????????. ?? ????? ??????????, ???? ?? ????? ?? ???? ? ?? ?????!

Q: ?????????, ???? ?????? ????? ??? ?????? ?????

?: ??? ????? ??????? ???????? ????????. ?????? ?? ?? ?? ??? ?????? ?????? ?? ???? ????? ?????????? ? ????? ????, ???? ?? ????? ???????? ?? ????? ? ????? ??????. ???? ????, ???????? ?? ? ???????, ? ? ? ???????? ?? ????? (???? ? ??? ?????), ? ????? ?? ? ?? ?? ?????, ???? ?? ?????? ?? ?? ?? ???? "???? ? ?????" ??????-?????.
?????, ???? ?????? ?? ????, ?' ??? ?? ???? ????????, ?????? ?? ???????? ????????? ??????, ???? ?? ???? ?????? ??? ?????? ??????? ?????????.
?? ?? ? ??????????, ??? ?????????? ?????. ?? ???? ????? ?? ?? ????? ? ????????? ??? ?? ??? ????? ?? ??????????? ??????????????, ???? ?? ? ?? ??????, ? ????? ?? ?? ?? ???? ? ????? ?? ??????? ??? ??? ?? ??? ?????????????.
???? ?? ????????? ?????? ??????, ?? ???? ?????? ?? ?? ?? ?? ???? ?????? ????? (????? ??? ???? ??????) ???????? ? ?????? ??? ?? ?? ??????? ? ??? ?? ??????.
??????? ?? ?????? ??????? ?? ???? ??? ??? ?? ??? ?????????????, ?? ?? ? ?? ????? ?? ??????, ?? ???.
??? ???, ?????? ???????? ?? ??????, ???? ?? ?????? ?????(??)??????????. ?? ?? ?????? ???????? ??? ???? ? ?????? ??????, ???????? ???????? ????????, ???? ?? ?? ???? ??? ??? ?? 5 ?????? ???? ?? ?? ??? 4 ???? ?????? ?? ?? ????!
?????? ?? ????????? ? ????, ???? ???? ???????? ?? ?? ?? ????? ?? ????? ?? ????? ???????, ??? ?? ?? ?? ??.

Q: ? ?? ?? ?? ???? ????? ???????? ? ??????

?: ?????????. ???????? ??? ? ??????????? ?? ?????? ??????????? ??????? (??? ?? ?? ?????), ???? ?? ? ?? ?????? ????????????? ?????, ??? ?? ????? ?? ???? ???-??????. ? ?????? ?? ????. ???? ???? ????? ??? ?????? ?????????, ????????? ?????? ?? ???????, ? ????? ?? ???? ? ???? ?? ??????????? ???? ?? ??? ????????? ? ????.

Q: ?? ?? ????????. ? ????????? ??? ??...?

?: ??, ????? ????? ??? ?? ?? ????????? ?????? ????, ??????????? ???????? ???? ????????, ???? ????, ?????? ?? ?????? ????????? ????????? ???????, ????? ?? ????? ?????? ??? ?? ???? ???? ?? ??? ?????? ?? ?????.

Q: ??? ?? ???? ?? ????? ???????? ? ??????? ??????????

?: ????????? ?? ??????????????, ??? ??? ? ???? ??? ?????? ?? ?????? ???? ???? ???? 130 ?????? ?????? ?? ??????-???? ?????? ?? ??????????. ???? ?? ??????? ? ??? ??????.

Q: ?????? ?? ??? (????? ???????) ??????? ???????? ? ?????, ??? ?? ?? ??? ?????????? ?????????

?: ???. ????? ?? ???? ???? ?? ??????? ????? ?? ???????? (?????? ?? ????? ?? ??? 450 ??????! ????.???.), ??? ?? ??? ???? ? ???? ???? ????? ??????? ???? ??????? ???? ????? ?? ??????? ?? ?????????????. ???????????, ?? ?? ????? ?? ????? ???????? ? ?????? ???? ?? ??????? ???? ?????????? ?? ??????????? ?????? ?????, ??? ?? ??????? ?????? ??????, ?? ???? ?? ??????? ? ??????? ?? ???????? ???? ? ??? ????, ??????? ?????? ???? ???????? ?? ?? ?? ?? ?? ???????? ??????? ???????? ?????????, ???? ?? ?? ??? ???? ? ????.

Q: ?, ?? ????, ????????? ? ????? ???????

?: ????????, ???????? ??? ?? ?????. ?????? ?? ????? ???????????? ?? ???? ???? ???? ????, ??? ?? ? ???? ??????, ??? ? ???????? ???? ???????.
??????????? ?? ?? ?? ????? ?????? ????, ? ??? ?? ?? ? ?? ????, ????? ?????? ????? ?????? ????? ???????, ??? ??????? ???? ??? ????...

:rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl

???????!
????_??????
vezdini su navijachi od atomske bombe jachi!

????? ???? ??????? ???? ?? ? ???? ????????? ?????? ?? ?????? ????????? ??????-?????, ????-??????????.
?????, ????? ?? ?? ?? ???? ??????????? ???????? ????????? ???????? ? ????, ??? ???? ?????? ?? ???????? ?. ??????.
???????, ???? ?? ?????? ?????? ????? ?? ????????? ????????, ? ??? ?????? ?? ????????? ?? ???????? ????-??????!  :rofl  :lol:  :rofl

???????!
????-??????
vezdini su navijachi od atomske bombe jachi!

Djanfrancesko Totinjo zvani Lalone Kapone jos ne zna da li ce zaigrati kao lajnbejker ili kvoterbek tako da ce ipak biti na treneru da odluci. Malo je ojacao i to je najbitnije, ali mu je potreban novi dres jer mu je onaj Benfikin propao, izjeli ga moljci. Ali ima Dzordanov 23.

Kizone bolje da ide u menadzere i da nam osmisli mraketing, a za igru cemo mi sami da se brinemo. Ja cu dovesti jedno bitno pojacanje ako bude trebalo sve sa ciljom da ove godine ne budemo najgori. A mozda budemo i najbolji samo da nam se obezbedi jedan centarfor kalibra Pjere Kolora ili Dzonija Zirafica. Veza nam je u redu, treniracemo vezbacemo, ali nam obezbedite opremu. Prosli put smo bili dobro naliveni i napojeni tako da sa te strane sve pohvale. Neki nisu hteli da uzimaju pomenute vitamine, na cemu im se narocito ja i Simone zahvaljujemo - bilo je vise za nas. Cvele zvani Anri da se opet pozove u ekipu, da vidimo ima li te vajde od kikboksa. U tom slucaju imamo odlicnu taktiku ako ne krene na dobro - posalji Anrija i Kaponea da onesposobe napadace. IZa njih je visegodisnje iskustvo i u to se uzdamo.

I naravno, pred turnir se mora odrzati jedan kvalifikacioni i selekcioni mec, a moguca pojacanja tada treba da se pokazu.

Ko zna da igra fudbal, a hoce da ucestvuje u pohodu na KES u okviru tima Kafea neka se javi, nemoj da ga je nesto sranmota, a i oni operisani - nemojte da vas je sramota da priznate da ne znate - postoje i druge aktivnosti - strikanje salova, sivenje zastava, lepljenje nalepnica po kraju.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pa,ovaj ja se javljam za to lepljenje nalepnica i te zastave,ali ako moze bez strikanja........

Fudbal, a?Pa ne znam bas, siguran sam da bi ladno mogao da igram za prvi tim Zvezde, ali za caffe- na verujem  :rofl
p on joining this mafia you agree to serve the Don - Vito Corleone with loyalty, and effort. To do what task is set before you without question. And to respect the mafia and lead by example. Giving the mafia a bad name or Defying rules, shall lead to one penalty, you all know what that is.

Kad je proba?Da znam da se spremim malo.I da mogu na vreme da pribavim dve slike i krstenicu  :D ,toliko sam uveren u svoje sposobnosti da evo idem odma sutra da se slikam  :lol: .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

?? ?????? ? ???? ?? (????????? ???? :D ), ???? ???????? ?????, ????????? ? ???? ?????????? ???????????. ??? ??? ?? ?????????? ????? ??????? ????, ??????? ???????? ? ????????, ????? ????? ??????? ? ??? ??? ?? ?????????? (!!!) ??????????? ????? ???-?????????? ????? "??? ???? & ????"  :lol: ???? ? ??? ?????? ?????? ??? ????? ?????????? ?? ?????? ?? "??? ?? ?? ?????"  :D ,??? ???????? "???? ?????? ??? ???????? ????!!!"  :finger

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa kako da dam gol kad je najpotrebnije kad sam daleko od gola. ;pljuga E sad druga je stvar sto ne mogu da mi daju gol. ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

E devojke...a da mi ipak napravimo jednu zensku ekipu...i pokazemo ovim likovima kako trebaju da igraju da bi bili deo ekipe;)    :rofl   :rofl   :rofl
pozzz
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

I sta je bilo za vikend na adi?Jel se vidimo?
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Naravno bre.  :)
Za one koji su vec bili vazi isto mesto u isto vreme. Za one koji nisu neka se jave Senjaku na priv. Ponesite sa sobom loptu. Ne znam gde je ona od prosle godine.
Veljo, nemoj da si pomerao termin, da ti ne pomerimo mi glavu, ako se i uspavas, nije vazno, nema veze.   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Termin je pomeren za 15 casova,pa izvolite...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Kako je bilo na fudbalu, jer se adekvatno proslavilo, oce biti nekih slika mozda???
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

E pa rodjaci lepo je od vas sto se niste pjavili ali nema veze.Sledeceg vikenda cemo ponovo pokusati da se okupimo ali ovog puta u nesto vecem broju.To ce biti u nedelju16.05.2004 u 16.30.Ovaj termin ce vaziti dokle god ne budu pocele nesnosne letnje vrucine tada ce termin fudbala biti prebacen ui pre podnevne casove(vreme ce biti naknadno utvrdjeno0

Pozzz Phenix
!!!!!!!!!!УРОШ МИШИЋ ЈЕДАН ЈЕ ОД НАС!!!!!!!!!!

Pa da...cim mene nema...sve je propalo  ;pljuga
Ma salim seee naravno...al vidimo se nekom drugom prilkom.
(samo vi vezbajte...pa kad dodjemo ''mi sto znamo da igramo'' da se ne obrukate  namigivanje
pozzz
K  CRVENA  ZVEZDA  ZAKON!!!

Steta sto niste bili juce na Adi!!Super smo se proveli,bez obzira sto nismo igrali fudbal. :)
Stoga,svi na adu sledece nedelje u 15:30!!
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

ja cu videti da iskombinujem nesto da bih dosao u nedelju.
bas mi se igra fudbal, a nisam ga dugo igrao,
moze jedno mesto beka ;) ?
b]Zvezda je šampion, sve je gotovo!
Na severu slavlje, sada je počelo![/b]

Rodjaci moram vas zamoliti da se pojavite u sto vecem broju kako bi bilo nekog fudbala.Nemojte da vas bude tako mnogo ko prosli vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




RODJACI NEKA NEKO PONESE I PAR LITARA PIVA PA DA UGODJAJ BUDE POTPUN!!!!!!!!!!!! ;pivo  ;pivo  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :flasa  :D  ;pljuga  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
!!!!!!!!!!УРОШ МИШИЋ ЈЕДАН ЈЕ ОД НАС!!!!!!!!!!

A da fudbal ipak bude pre podne!  :D
Cujte ljudi ako hocemo da sacuvamo tradiciju onda da sacuvamo i stari termin.
Poslepodne je guzvanjac oko terena, przi sunce, posle rucka niko ne moze da potrci...itd.
Pre podne ima slobodnih terena, zatim tu je Stara Garda  :)  ( sto znaci dobro zezanje ) i ono sto je najvaznije na prazan stomak mnogo vise piva moze da se popije!   ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

e, ekipo, renovirali nam adu, kod onih nasih terena ugradili nove drvene stolove i klupice, naravno u ladovini, ne moramo vise kao hipici da sedimo na travi... ;pljuga

;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!