??????? ?? ????, ????? ????!

????? ?? ?????? ???? ???????? ??? ?????????? ???????? ?? ????? ???? ??? ?????, ????????? ??? ?? ???????? ???????? ???? ?? ?????? ?????? ?? ??? ??? ???????? ? ?????? 6 ??????.

07.01.1999 ?????? ??????-???????? (????????, ????? ?????)
06.01.2000 ?????? ??????-???????????? (????????, ???? ???????? ? ????? ??, ?? ??????, ?????? ???? ????????? ?? ???? ??????? ? ????????)
06.01.2003 ?????? ??????-???????? (?????? ????)
06.01.2004 ?????? ??????-???????? (???? ???)

?? ?????? ?? ????? ?? ??? ????, ??? ?? ? ????????? ????????? 07.01. ??????? ??????? ?????, ??? ??? ??? ?? ? ???? 25.12. ???? ???? ????? ?? ??? ?? ?????? ???????????? ???????? ?? ????? ???? ? ??????????. ?????? ?????? ?? ???????? ?????? ???? ? ???? ?????? ?? ?????. ?????? ?? ?? ?????? ?? ???????? ???? ??????? ???? ?? ???? ??? ???????????? ? ??? ??? ? ??? ?????? ???? ?????? ?????? ?? ??????????.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Tacno tako, pa nam se valja moliti da nam na vlast, konacno, dodju ljudi, hriscani/pravoslavni i Srbi, al' kako stvari stoje, na to cemo da cekamo jos dugo.

Inace, najveci praznik medju verujucima se provodi unutar familije, na liturgiji, a svakako ne na nekim glupim utakmicama.

UPRAVA NAPOLJE

NA BANDERE ...

bio sam na tekmi juce, a sto se tice verskih razloga to je individualna stvar.  mada, bilo bolje da su odlozili makar za sedmi..
sto se tice navijanja, mogao je kop malo da prati navijanje brigada (na celom svetu mi je sve...). momci znaju kako se navija na ovakvim laganim utakmicama.
sretni praznici ciganima sirom planete ;pivo

Ovaj sa dresom zna se ko je.... Nema Ultre bez Gudre!!!!!!! ;pljuga
Maneken je opet na slici.... :finger

Recite samo kao je odradjena pesma "Na celom svetu ona mi je sve"
Celu jednu cetvrtinu bez prestanka... cela hala bulji u nas 15...
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!