Koliko mi je drago je na mesto trenera dosao jedan od najvecih trenera ali ipak mi je malo zao zenge ipak je odradio dobar posao i ono sto se trazilo od njega.  Tako da mu zelim srecu u nastavku karijere.

grazie walter. adio :sampion



Unapred se izvinjavam svima sto cu ovaj tekst napisati ovde,ali problem je u tome sto je topik Dusan Bajevic zakljucan pa jednostavno nakupilo mi se i moram nesto da kazem.A posto je vezano za novog trenera ZVEZDE,odlucio sam da tekst napisem na najslicnijem topiku odnosno na topiku vezano za bivseg trenera FK.

Razocarao me je Dusan Bajevic kada je na konferenciji za novinare na njegovoj promociji rekao Crvena Zvijezda,o kom o to klubu prica???Kakva bre Zvijezda,oce li se vec jednom nauciti te seljacine koji su sisli sa brda da se nas klub zove CRVENA ZVEZDA punim imenom i prezimenom,takodje uz to ide i ono BEOGRAD,ali ajde za to i nema uvek potrebe.A kada neko hoce da skraceno kaze-kaze ZVEZDA,nikakva Zvijezda.Uvek poludim kada cujem tako nesto!!!Ranije mi je isao na kurac onaj direktor marketinga Avramovic koji nije mogao da se nauci da kaze ZVEZDA,vec je kao navijen izgovarao to Zvijezda.Ne kapiram te seljacine koje dodju sa kurca i konopca u BEOGRAD i na sve nacine pokusavaju da upravo ovde donesu svoje selo i manire iz svoje vukojebine.Ja razumem da je on covek iz provincije,da je iz Bosne,ali valjda zna kako se ovaj klub zove majku mu...Oprastam mu sto ne ume da govori,nego muce na bosansko-crnogorskom,ali neka barm nauci tu jednu stvar.

Ne poricem ja njegovu strucnost i rezultate,njegovo umece,sporim mu sto ne moze da nauci,ako si u BEOGRADU pricaj ekavicu,a ovo tvoje izrazavanje ostavi za kod kuce...
I kada ce jednom za trenera CRVENE ZVEZDE da dodje covek koji je odavde,covek sa ovog asvalta sa ovog naseg BEOGRADSKOG betona,dokle ce bre ZVEZDOM i fudbalom da raukovode idioti koji su prvi put dosli u BG posle 20,30 godina i tad prvi put videli MARAKANU,a "zakleti" su navijaci.Dokle bre te seljacine... ;pljuga
___________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

GrIJesis...Ovo ti stvarno nije trebalo  Nord_Side...Zestoko grIJesis...Covjek prica akcentom koji je naucio od malih nogu i to je njegovo pravo. Nikakav on seljak s brda nije i cini mi se da ti ne kontas da svIJet postoji i izvan Beograda i da postoje i drugi "zakoni"...Nemoj da se nadjes uvrIJedjen, mislis li da "ekavica" vlada svIJetom? Ako ne postujes tudje, kako ces ili kako onda volis svoje???
:nene

North Side ti ga sada pretera, bez ljutnje. Pa Bajevic je tek sada dosao u BG, logicno je da ne govori na ekavicu! Bili ti, kad bi dosao u Dalmaciju napr., poceo odmah govoriti na ikavicu?!

Jeste da Zvijezda totalno glupo zvuci i da mu taj lapsus nije trebao, ali naucice se...

Ja se izvinjavam svima koje sam verovatno uvredio ovim tekstom.Istina je da sam mozda malo preterao,ali me te sitne stvari jako nerviraju.Ako se mesto zove Prijepolje,ja bih bio totalni kreten kada bih otisao tamo i rekao Prepolje.To je ono o cemu govorim.Ako si vec dosao ovde,onda se ponasaj kako treba.Sta mene briga kako se to u tvom mestu izgovara-ovde se izgovara ovako,a ZVEZDA je ovde nastala i ima da govoris tako i tacka.A on to vrlo dobro zna jer je mator covek i hvala bogu ziveo je na nasim prostorima i vrlo dobro zna kako se nas klub zove.
Mozda cete da pomislite da je u meni problem,da sam ja taj koji je budaletina i koji je iskompleksiran,ali sta da radim kada su te stvari u pitanju jesam iskompleksiran i mnoogo mi smetaju.Isto kao kada je veca tekma pa kad se sjate kojekakvi na SEVER,pa kada krenu da prave probleme,kako u navijanju,koreografiji,prave se mangupi lome stolice,bacaju.A prepoznaju se na kilometar,kao da ih je jedan covek pravio,svi imaju karakteristicne udarene glave otpozadi(kao da ih je neko lopatom zveknuo),prepeceni su od sunca i lice na talibane,i imaju crvenilo po obrazima,a vrlo cesto i preko celog lica.I naravno uvek nose sajkace,klovnovske kape,ribarske sesirice ili imaju sal vezan oko glave.Mozda sam najvise zbog njih kivan na to Zvijezda...
Zato od jednog tako ozbiljnog coveka,trenera nisam ocekivao tako nesto.Shvatam da je iz tog podrucja,shvatam da su to godine i da je to verovatno i navika,ali sta da radim kada mi je upalo u uvo i izbacilo me iz takta...

JOS JEDNOM IZVINJENJE SVIMA,POSEBNO OPERATORIMA ZBOG SKRETANJA TEME,ALI STA DA RADIM KADA JE TEMA O BAJEVICU ZAKLJUCANA...NADAM SE DA NECU SNOSITI NIKAKVE POSLEDICE,IZVINJAVAM SE, NECE SE PONOVITI !!! ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

North_side011, ne sjekiraj se za to. Jesi u pravu, aline treba covjeku odmah po dolasku traziti zamjerke. Ispravice on to  namigivanje
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

ја се потпуно слажем са норт сајдом по питању тог изговарања имена клуба; ни најмање ми не смета да неко говори на ијекавици, али клуб се зове Црвена звезда и тако га треба и изговарати; ни ми не кажемо да смо покушали да доведемо Жилића из Реке него из Ријеке...

Meni veoma smeta kada se kaze Zvijezda. Zamisli kada bi srpski trener potpisao za Rijeku i kada bi ime kluba izgovarao "Reka". Pa lincovali bi ga tamo.

Radi se o IMENU kluba a ne o akcentu. Ne moze on da izgovara Zvijezda ako je IME kluba Zvezda.

Koji je bre vama qrac?