Quote from: "Pretorijanac"ali ipak 5 sati ljuljana za samo jedno poluvreme nebih svako uradio i ISPLATILO se :ruke



5 SATI U JEDNOM PRAVCU !!!

OBoysi, napisi te sta se sve u Trstu izdesavalo...

Pozdrav
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Kad Romi prorade pundravci,nije mu tesko ni 300 sati puta... ali nece on da ide,gotovo je za ovu godinu :)

SVAKA CAST MOMCI!!!!
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Pozdrav za OB,Ultra klan sekciju Munich!!
Pozdrav i za Gudru.Ajde posalji neke slike sa Juve-Olympiakos.
Koji si ti ultra kada nemas gudre!!!! :flasa
DEMO ZAJEDNO

Quote from: "ULTRA' ROMA"5 SATI U JEDNOM PRAVCU !!!

A u povratku?:)

Roma, sta bre gptovo? A sutra? Nemoj mi  reci...?

Nemam ja ni jednu sliku,ima Nikola UK,pa nek ih on postavi...
BriGate7 imas poruku na pm...   Pozdrav
EMA ULTRE BEZ GUDRE!!!

Do jaja gostovanje....U Trstu 20-tak OB....Setnja po gradu, pre rukometa odlazak na fudbal tekmu Triestina-Kaljari 0:2... OB u kopu gostiju, kojih je bilo  oko 20  :D , u gradu se susrecemo sa nasim igracima  :D  njima drago sto ce imati podrsku... Ulazimo u dvoranu besplatno-Zvezda bila domacin inace karte 7 eurica... U dvorani decji vrtic :D ...smesno skroz deca od 10 godina + njihovi roditelji cine kop domacih rukometasa uz sirene, bubnjeve, papirice, kartoncice, barjake male, uz dekor raznoraznih boja kao u vrticu  :lol: ...Svi smo bili iznenadjeni i pomalo ljuti sami na sebe:" PA GDE SMO TO MI DOSLI BRE?" :(  :D
"GDE TO NAS VOLJENI KLUB IGRA? "
Nista odlazimo iza gola gde je bilo mesta dovoljnoi gde cemo biti sami... Usput skidamo neku zastavu gde je stajao neki lik poput carton networka iz crtica na crvenoj zastavi i neki baloni oko te iste zastave i kacimo nasu OB... Deca i roditelji u dvorani popizdeli skroz, zbog toga i traze da se to okaci nazad...Smesno  :D  :) , jao nasto smo spali da se svadjamo sa decom i matorcima... ipak na kraju nasa zastava ostaje tu iza gola gde pravimo kop... Tu nam se prikljucuje pred sami pocetak oko 20-tak nasih momaka iz Trsta, vecinoma rodjenih tu, ali bez ikakvog yu obelezja, sto nas je obradovalo. Furaju kappa jakne Red Star, naravno pesme ne znaju ali su ipak naucili ponesto od nas. Bila su tu i 3 lika starije generacije koji su ranije isli na tekme, medju njima i jedan student iz BG, koji studira u Trstu...Izmenili smo brojeve tel., pa da u buduce ostanemo u boljoj suradnji...
Pocinje tekma i solidno se bodri Zvezda ali ipak domaci navijaci prave strasnu buku svojim bubnjevima i sirenama kojih je bilo pun k...c i tako kvare sve to. Zvezda ulazi u tekmu pomalo nesigurno, kao da se boje zabara, a nama treba +4 gola. Domacin kontrolise mec i sigurno dolazi u prednost od 5-6 golova koje drzi i jos povecava. Zvezda nervozna, promasuju se ziceri, propustaju se 100% prilike, oni koriste svaku, golmani nasi neraspolozeni, njihov brani sve zivo... Na kraju poraz od 8 golova cini mi se ipak zasluzeno.
Prednost na kraju ipak je bila izrazena u tome, sto oni imaju iskusniji tim -prosek 28 god, a mi jedva sa 23 god.
Mi smo na tribini odradili svoje posteno uz manji incident sa pandurima na nasu prozivku domacinu :" Trieste, Trieste van fan cullo!"  :nene , popizdela je cela dvorana i neki stariji likovi od njih, potrcali su prema nasem kopu, gde nekoliko OB ulece prema njima :batine , tu intervenisu i njihovi stadionski panduri - nindja kornjacke, koji su pristigli u medjuvremenu tekme, njih nekoliko deset. Tu je dolazi do manjeg naguravanja i nekoliko udaraca, naravno i nekoliko pendreka sa njihove strane koji su leteli pa nama. Stvar se smiruje i ubrzo posle tog incidenta tekma se konacno zavrsila. Kao nasi igraci i mi smo jedva cekali da se zavrsi to mucenje vise  :( ...
Nasi igraci dolaze i pozdravljaju nas, te zahvaljuju na podrsci! Posle toga panduri nas  zadrzavaju na tribini oko 15-tak min i nekoliko OB uzimaju dokumente i popisuju nas  :finger ...Povratak nazad u dezelu protekao je bez bilokakvih problema.
Pozdrav od,

ORTHODOX BOYS - RED WHITE POWER namigivanje

Slike iz Turina ce biti uskoro. :pandur

Pozdrav orthodox boys-u od studenta iz Trsta.Uclanio sam se danas ovde a bio sam i na sajtu sa tvoje vizit karte ali tamo forum jos ne radi.
POZDRAV SVIM DELIJAMA. ;pivo  ;pivo  ;pivo
VEZDA-SRBIJA

Hih, ajde objasnite coveku kako funcionise private... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nasao sam i sam nego nisam ni znao da postoje.
:)
VEZDA-SRBIJA

izvestaj iz Laskog sa zakasnjenjem

13.12.03 PIVOVARNO LASKO : CRVENA ZVEZDA

Oko 12:30 nas oko 40-50 krenulo je busom putem Celja, sa nove lokacije, nepoznate pandurima, pa nisu mogli da nas prate. Okupljanje je inace uz HEKTAP pivo pocelo vec oko 11:00. Tako rano smo se okupili zato jer smo hteli malo i na izlet u Celje, odnosno da se malo prosetamo gradom. Ljubljanu smo napustili bez problema i na putu je sve bilo ok. Prvo stajanje je bilo na popularnim Trojanama, koje su poznate po krofnama. Ubrzo smo nastavili put i do Celja nije bilo stajanja.  U Celju smo se parkirali kod trgovackog centra Tus u kome se nalazi i komplex kino dvorana. Normalno, kad nas je tako pedesetak,vecina sa obelezjima krocilo u taj centar, ljudi su nas gledali kao da smo pali sa Marsa, samo je falilo jos da neko zapali baklju usred centra. Okupirali smo jedan kafic gde smo se nasli i sa ostalim Delijama iz Celja. Oko 15 casova smo krenuli nazad prema busu, tu je neki tip koji je naisao kolima bio nesto pametan ali je brzo morao da stisne papucicu za gas, da mu se ne bi nesto desilo. Raspodelili smo pirotehniku i zajedno sa bracom iz Celja krenuli za Lasko. Tamo stizemo za nekih 15 min i ubrzo nas je zbog nepaznje pojedinaca spazila murija. Posto smo culi da Lasko kao ima neku novu ultras ekipu, resili smo da im damo sansu da se dokazu. Zato smo odmah skrenuli na obliznju pumpu i izasli, objasnili soferu gde je dvorana, a mi smo peske uz pesmu i pratnju murije  naravno, krenuli prema centru tog mestasca. Kad je murija shvatila, da ne idemo za dvoranu odmah su pozvali pojacanje, nekoliko marica i dzipova koji su nam presekli put. Usput su nas podzravili i igraci i novinari koji su odseli u hotelu nedaleko od kojeg nas je murija zaustavljala. Tu su tekli pregovori sa murijom, koja je htela da nas spreci u nameri, da se prosetamo centrom. Tvrdili su, da su zbog incidenata od prosle godine svi kafici zatvoreni. Doslo je i do malog naguravanja ali se ubrzo sve smirilo a i nije imalo smisla jer je kornjaca bilo skoro toliko ko nas a bilo je vec 16:00 sati, tako da smo odlucili da je bolje da krenemo lagano na tekmu. Hteli smo jos na pumpu, da nabavimu  pivo ali su je bas u tom momentu kad smo naisli zatvorili :finger . Opet su nas neki ljudi sa obliznjih zgrada pozdravljali sa tri prsta. Kad smo stigli pred dvoranu, sacekali smo za karte da se raspodele, stekovala se pirotehnika i polako se krenulo prema ulazu. Na ulazu, ulazili smo jedan po jedan, su nas normalno pretresali od glave do pete, pale su i dve baklje. A jedan pandur je svakog posebno koji je usao snimao kamerom. Ja sam namerno pokrio u facu i gledao u stranu, sta ga koji k... boli za nas. Ove godine su nas smestili iza kosa, na neku montaznu tribinu za koju sam se uplasio da ce da se srusi posto smo skakali vecinom tekme, a tribina se ljuljala ko brod. Odmah na ulazu na tu tribinu su bile stekovane kornjace za svaki slucaj.

TEKMA

Navijanje je bilo solidno, jer nas je bila vecina standardnih, koji znamo pesme, tako da se je pevalo zaista mnogo pesama: Crvena Zvezda ale, ljubav si mi jedina- ti si moja sudbina itd..., a imali smo i bubanj. Domaci navijaci Green Bottlersi su imali cak i megafon iako ih nije bilo vise od 10 ali ne bi previse o njihovom navijanju. Zvezda je konstantno vodila celo poluvreme i igra je bila zadovoljavajuca, najbolji u tom delu Rakocevic. Na poluvremenu nam stizu braca iz Minhena, njih trojica iz UK. Panduri nas na poluvremenu nisu pustali na wc, opet ono preventivno jedan po jedan a pripremili su nam i vodu u casama, gostoprimstvo na nivou nema sta ;pljuga . Navijanje je na kraju malo palo jer je bilo izjednaceno, a Zvezda je u tom periodu izgubila tri tekme na taj nacin, da je vodila celu tekmu a na kraju popustila. Zahvaljujuci Rakocevicu i drugovima presli smo u vodstvo i tako ostaje do samog kraja. U poslednjem minutu palimo baklje (oko 5) neki su bacali i petarde, pocinje ludilo, redari spustaju neku mrezu ispred nas zbog baklji, nasa pesma ponovo... Igraci dolaze da nas pozdrave, valjda Sagadin nije imao nista protiv. Panduri nas drze i cekaju da se dvorana isprazni. Domaci navijaci odnosno supci dok su izlazili, su nas nesto prozivali i gadjali  ali smo im uzvratili istom merom. Pustaju nas ubrzo napolje a za to vreme su panduri i redari vec formirali kordon odnosno obruc ispred izlaza, da se ne bi pomesali sa ostalima. Tu je opet doslo do naguravanja s murijom jer je neki domacin bio pametan ali nije imao muda da izadje. Polako ulazimo u bus i krecemo uz pratnju murije do Celja gde smo odbacili nase drugove. Policija je bila u ovom slucaju veoma korektna sto dokazuje i taj gest da nam je komandir tamosnje policije, na nase insistiranje na kraju pratnje ipak vratio one dve baklje, koje su pale :ruke , a mogao je da napise prijavu. Usput smo na kratko opet  stali na Trojanama na krofne. Povratak je bio miran, neki su i spavali, najvaznije je da smo pobedili. Vratili smo se oko devet uvece a sutradan nam je sledio Trst a u januaru ponovo Tivoli i Olimpija, mada je to poslednje pod znakom pitanja jer ce se u tom periodu odrzavati evropsko prvenstvo u rukometu :(

jeli a kad bi trebali da igrate protiv olimpije

Utakmica OLIMPIJA: ZVEZDA  bi trebala da se igra u subotu 24.1. u Tivoliju ali tad tamo igraju Hrvati rukomet, tako da ce se prema informacijama iz medija najverovatnije igrati u Domzalama gde je dvorana nikakava :bes , valjda ima samo jednu tribinu, nabijem ih na k.... Inace u petak 23. nema rukometaskih utakmica pa bi mogli nesto da se dogovore.Ma jebem im kevu, toliko sam cekao tu tekmu da napunimo Tivoli, a na kraju ce biti pusiona. ;pljuga

znaci moglo bi biti zanimljivo 24 u ljubljani