Ma ljudi...Ja dajem punu podrsku Piksiju...
Ali Zenga mi ne uliva poverenje. Sad sledi jedno pitanje kao iz "sveta" ili "skandala":jeste nekada videli Zengu bez kacketa?
Ja sam prevazidjeni model coveka, i tesko mi je da zamislim da tip sa tupeom moze biti autoritet...zamislite nekog generala sa perikom kako grmi na vas u armiji....

Ako si celav..budi celav muski..ne krij..

A o izjavama Zenginim vec pisah..dace bog, Bobo ispasces budala...
zbeglica sa oaza foruma

Tesko je ocekivati brzo vracanje Baste u formu. Bilo je ocigledno da ima problema sa prijemom lopte, pogotovo kada iste prvo duuugo lete kroz vazduh :D . Ipak, meni je Basta najmanji problem, znam da se na njega moze ozbiljno racunati.
Pretpostavljam da Purovic nije igrao jer je odigrao obe za reprezentaciju, pa je Zenga zeleo malo da ga odmori.
Mudri je cak tri puta uklizao, a Krivi je uspesno presecao nase napade (setite se samo koliko puta ga je udarila lopta koja je bila namenjena drugom igracu jer joj je covek prosto ulazio u putanju). Cenim da ce nas napustiti u januaru, a verovatno i Mudri koji ne moze da potrci normalno.
Nama je odbrana na pocetku prvenstva uvek supljikava, ali se tokom istog sredi. Nadam se da ce i ove sezone biti takav slucaj.
Dramani ce tesko dobiti priliku pored Baste, a Da Silva bi mogao da bude treci stoper posto tesko da moze biti gori od Miladinovica i Joksimovica.
..baklje gore, pesma cigana...

jesam li ja jedini koji se pita zasto ne igraju dramani i da silva??


velika pojacanja a ne igraju.

steta.

svi su hvalili da silvu a on covek i ne dobije sansu.

dramanija niko jos bnije video na delu ali se dosta pricalo o njemu.

Pazi, u sledecih 20-ak dana igracemo 6 utakmica. Cenim da ce Zenga da mesa sastav pa postoji mogucnost da i njih dvojica dobiju priliku.
Za Dramanija mi je i jasno (svako malo je morao da ide kuci - te papiri, te reprezentacija, mlad, nenavikao na Evropu), ali Da Silva je vec mogao da debituje (kada se vidi da su mu konkurencija Joksimovic i Miladinovic).
..baklje gore, pesma cigana...

Пређите на формација за брагу, али не претерујте....