Quote from: "Orthodox Serb"??? ?? ?? ''????'' ???????????? ????, ???? ?? ???? ??? ?? ?? ????? ? ????? ???? ?? ????? ????? ???????? (1991-1996)...  :zbunjen

Bio sam u Beogradu u to vreme. I film hoce da prikaze kako su vecina Srba bili drogiranti i mafijasi. E pa to nije tacno. Jeste bilo drogiranata i mafijasa, ali ne u vecini. Nije ni sad. bjelogrlic kaze za lepa sela lepo gore da je aniSrpski, pa i ovaj mu je takodjer.

Ali moras priznati da je film tacan u vezi sa ovim:
Kure odlazi u rat "da brani majku Srbiju".
Vraca se sa videorekorderima, friziderima, televizorima ...
Nazalost, tako je bilo.  :bes



Da li je neko gledao flm "Paklena Pomorandza" ?

FILM JE EXTRA !!!

To je bajato...

Gledao sam ga 2 puta.

QuoteMikelandjelo Posted: Fri Dec 24, 2004 8:33 am    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Ali moras priznati da je film tacan u vezi sa ovim:
Kure odlazi u rat "da brani majku Srbiju".
Vraca se sa videorekorderima, friziderima, televizorima ...
Nazalost, tako je bilo.  

Vecina je bila onih koji su zaista oti

Quote from: "bojan"
QuoteMikelandjelo Posted: Fri Dec 24, 2004 8:33 am    Post subject:  

--------------------------------------------------------------------------------

Ali moras priznati da je film tacan u vezi sa ovim:
Kure odlazi u rat "da brani majku Srbiju".
Vraca se sa videorekorderima, friziderima, televizorima ...
Nazalost, tako je bilo.  

Vecina je bila onih koji su zaista oti

Lazo oladi malo sa politikom, vec mi je pun kurac toga.

Ko nije gledao "Gladijator"-a, obavezno veceras na TV-u (rts1, 20.40) da ga gleda. Ne samo zato sto je film odlicno odradjen (gluma, kostimi, efekti, muzika), sto ti daje neku snagu, nego zato sto je i prica filma jako, jako poucna.
Jeste da znam ovaj fim napamet ali ovo mi je jedan od najlepsih novogodisnjih poklona!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quotenego zato sto je i prica filma jako, jako poucna.
Jedino poucno je da kad u filmu vidite Olivera Reeda,dodete do saznanja da treba pod hitno da ostavite fla

Film EuroTrip je do jaja, to je nastavak filma roadTrip(Brucosi u frci) ja mislim da nisam gledao jaci film u ovom zanru od njega...Mislim da bi vredelo pogledati ga :)

Filmovi(Euro i Road trip) nemaju veze jedan s drugim kada je radnja i glumacki kadar u pitanju,a ne vidim kako moze Euro biti nastavak kada je u njemu drustvo koje tek krece na koledz,a u Road-u su apsolventi? :zbunjen
U svakom slucaju oba filma su strava!

Quote from: "bojan"
Jedino poucno je da kad u filmu vidite Olivera Reeda,dodete do saznanja da treba pod hitno da ostavite fla

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

He died of a heart attack in a bar after downing three bottles of rum... :D

Otkud zna

Djole pa dobro nisam mislio bukvalno da je nastavak ali isti lik je napravio oba filma pa tako...inace znam da je promenjen ceo glumacki kadar i sve ostalo :)

Quote from: "bojan"Otkud zna

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kada je Leone snimao prvi vestern i to u Spaniji, novca je tada bilo malo.
Od Rima jos nisu bile stigle pare za boravak u hotelu, tako da je gazda hteo da sve glumce i ostale zaposlene u snimanju filma istera iz hotela. Pa na vreme su dosle pare.
Tokom odmora u hotelu Leone, Istvud i neki ostali glumci kao Volonte i Brega igrali su poker.
Djan Maria Volonte, odlican glumac, bio je levicarski intelektualac, dok je Brega bio prost grubijan iz Rima.
Evo, igrali su poker i Volonte je dugovao Bregi dosta kinte.
Kako mu jos nije placen dug, Brega se smorio i tukao Volontea i to pred ostalim glumcima. Prostac je tukao intelektualca. :D  

P.S.
Bojane, mozes da iniciras sjajnu kolekciju: dozivotni neprijatelj, dozivotni predsednik...

Pre neko vece sam gledao do 2 ujutru film Cellular(Mobilna telefonija).Strasan film,jedan od najboljih koje sam gledao u zadnje vreme.Na kraju me je i glava zabolela od nervoze i neizvesnosti :D
Nisam obracao paznju,ali cini mi se da je glavni glumac ovog filma,bio i glavni glumac u "Ovo nije glupi tinejdzerski...",naravno sada u skroz drugoj ulozi.

U poslednje vreme gledao sam: "old boy"-made in N.Korea i zaista nije lo

Juce sam gledao film Igra sa Majklom Daglasom. Imao sam ga na polici ali nikako da ga stignem da pogledam... sve do juce :) Film je super perverzija, kad osetim olaksanje i pomislim da se sve dogodilo, da je namestaljka gotova, kad ono jos pa jos... :) A ona riba pored Son Pena sto glumi, Deborah Kara... UFFF

Jel neko gledao onaj basket film sa one dve camuge, denzel vasington i rej alen. mila jovovic glumi kurvu.

pre karanja pita Mila Jovovic:

Jeli u cemu je problem sa tobom?
Ovaj kaze - Pa 6 godina nisam prcao.
Imas li jaja?
Ovaj kaze - oba.

:D

Mislim da se film zove "He's got the game"... i da je Spike Lee-jev,meni se (kad smo vec kod kurvi) vi