Evo ja se u zadnje vreme nesto primio na horore! :o
Gledao sam Wrong turn(Pogresno skretanje),Identitet i Ring u zadnjih par dana i mogu vam recu da kad se gleda u 3 ujutru bas i nije svejedno! :D
Jeste li gledali nesto od gore navedenih?Sta jos od horora preporucujete?!

moj omiljeni film je Glengeri glen ros

???????? ??????? ?????? ????? ???????, ???????? ????????? ???? "?????? ????" ??? ? ???????? ??????? ?????, ?????? ?? ????????...

Quote???????? ??????? ?????? ????? ???????, ???????? ????????? ???? "?????? ????" ??? ? ???????? ??????? ?????, ?????? ?? ????????
Misli

Meni je ludnica od filma "Bad Boys II". Glume Will Smith i Martin Lawrence.
Najveci cirkus bio je kad su se peobukli u istrebljivace stetocina", da bi pretrazili kucu nekog dilera. Martin naidje na pacova koji jebe pacovku! :)  On onda zove Willa na mobilni pa mu se deruci javlja: "Ovo nije normalno! Nikad ne bi verovao sta sam video!"
"Sta?"
"Tata pacov je*e mamu pacov!"
"I sta je tu tako interesantno?"
"Pa karaju se kao mi!"
:rofl  :rofl  :rofl



Posto se lozim na jaka kola i te stvari, meni je do jaja film Gone in 60 seconds, sa angelinom jolie, radi se o coveku koji mora da ukrade 50 vrhunskih automobila u roku od 72h, medju kolima su pored najnovijih ferrarija, i oldtimeri poput mustang shelby-ja i ostalih modela...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da, gledao sam taj film. I ja se lozim na kolica, ali sam ga ipak vise gledao zbog Andjeline .... :jebanje



Sinoc je na prvom program RTS-a prikazan odlican i poucan  film "Drzavni neprijatelj".

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Sjajan film, gledao sam ga par puta. A upravu si za ono poucan. Ko bolje zna kakvi su Amerikanci od samih Amerikanaca? :)
U novinama je pisalo da se u Srbiji prevodi sa "Neprijatelj drzave". U originalu a i na ostalim stanicama (HRT, BHT, ATV) na kojima sam gledao taj film prevodi se kao "Drzavni neprijatelj br.1".



Da li je neko gledao film Euro trip?
Ja sam ga gledao vise puta i svaki put sam vristao od smeha,bas mi je gotivan film!Pojavljuju se i navijaci M.U. a kao vodja im se pojavljuje jedan Srbin!Strasan film!

pazite provale:
na hrvatskoj stanici RTL u nedelju u 21.15 srpski film - "Bure baruta"!
Ampasan, ampasan .... :jebanje



??? ?????? ???? ? ???? ???? ??? 2

???? ???? ? ?? ???? ??? ???? ?? ?????? , ? ? ????????? ?? ??????? ????? ??????? ????? ????? ?????.

Film se zove Pusher i jedino sto ima veze sa "U K J P 1" su glumci koji su gotovo identicni. Onako, film i nije losh.

Quote from: "Mikelandjelo"pazite provale:
na hrvatskoj stanici RTL u nedelju u 21.15 srpski film - "Bure baruta"!
Ampasan, ampasan .... :jebanje

Nema veceg antiSrpskog film od bure baruta :razz .
To samo je jos jedan u nizu potvrda, da crvati u vecini organski ne podnose Srbe i zele im sve najgore.

???????? ? ?????? ?????????? ?????? ???? ???????? ?????? ????? ??????.





? ????????? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ???????? ''??? ??? ????? ? ??????? ??? ?? ?????''. ?? ??? ???????, ????? ?? ????? ??????? ???? ??? ??????.

?????, ????? ??????? ?? ??????????? ???????, ??? ??? ?? ???. ''?????? ????'' (??? ???? ??????? ????? ??? ?? ?? ???? ????? ??????/?????? ????).

Quote from: "Orthodox Serb"???????? ? ?????? ?????????? ?????? ???? ???????? ?????? ????? ??????.





? ????????? ????? ?? ????? ??? ????? ??? ???????? ''??? ??? ????? ? ??????? ??? ?? ?????''. ?? ??? ???????, ????? ?? ????? ??????? ???? ??? ??????.

?????, ????? ??????? ?? ??????????? ???????, ??? ??? ?? ???. ''?????? ????'' (??? ???? ??????? ????? ??? ?? ?? ???? ????? ??????/?????? ????).

Ako pises o bure baruta, onda pravis veliku gresku. Film je djubre antSrpsko, i nema blage veze sa manama.

Quote from: "Laza"
Quote from: "Mikelandjelo"pazite provale:
na hrvatskoj stanici RTL u nedelju u 21.15 srpski film - "Bure baruta"!
Ampasan, ampasan .... :jebanje

Nema veceg antiSrpskog film od bure baruta :razz .
To samo je jos jedan u nizu potvrda, da crvati u vecini organski ne podnose Srbe i zele im sve najgore.

Donekle si u pravu, mada ima dobrih stvari zbog kojeg i gledam takve filmove. Bio je u ovu nedelju na istoj stanici "Do koske".
Problem je u tome sto smo u ovih 15 godina snimili mozda dva filma koja nas prikazuju kao dobre momke, a njih kao lose. Ostali su svi u stilu bratstva i jedinstva ili smo mi "shupak sveta". A Hrvati imaju filmove poput nekog o Vukovaru sa Endi MekDauel (mi smo gori od djavola), ili film 'Welcome to Sarajevo" koji je cista antisrpska propaganda (Hitler je po tom filmu za nas mala maca) ali te filmove je gledao ceo svet, gledali su CNN, BBC devedesetih, pa nije ni cudo sto svi misle da smo mi sramota za covecanstvo.



Quote from: "Mikelandjelo"
Quote from: "Laza"
Quote from: "Mikelandjelo"pazite provale:
na hrvatskoj stanici RTL u nedelju u 21.15 srpski film - "Bure baruta"!
Ampasan, ampasan .... :jebanje

Nema veceg antiSrpskog film od bure baruta :razz .
To samo je jos jedan u nizu potvrda, da crvati u vecini organski ne podnose Srbe i zele im sve najgore.

Donekle si u pravu, mada ima dobrih stvari zbog kojeg i gledam takve filmove. Bio je u ovu nedelju na istoj stanici "Do koske".
Problem je u tome sto smo u ovih 15 godina snimili mozda dva filma koja nas prikazuju kao dobre momke, a njih kao lose. Ostali su svi u stilu bratstva i jedinstva ili smo mi "shupak sveta". A Hrvati imaju filmove poput nekog o Vukovaru sa Endi MekDauel (mi smo gori od djavola), ili film 'Welcome to Sarajevo" koji je cista antisrpska propaganda (Hitler je po tom filmu za nas mala maca) ali te filmove je gledao ceo svet, gledali su CNN, BBC devedesetih, pa nije ni cudo sto svi misle da smo mi sramota za covecanstvo.

Gresis. Kad je bila najzezsca antiSrpska propaganda, i terroristicko bombardovanje Srbije 1999. Velika istrazivanja po evropi su pokazivala sledece.  Bez zezanja cuvao sam jos od tad, sto da ne.

Velika britanija: 50% protiv bombardovanja i smatra da medija nije bila objektivna.

Spanija: 70% protiv bombardovanja i smatra da medija nije bila objektivna.

Svedska: 50% protiv bombardovanja i smatra da medija nije bila objektivna.
--------------------------------------------------------------------------------------
I ko ima najvecu propagandu za sebe u medijama kao zrtve, a najomrzenij isu u svetu, bilo to zapad ili drugi deo planete? civuti.
Na planeti niko nije ni priblizno tako omrznut kao civuti. Stalno civutski holivud pravi filmove kako su oni zrtve, pa im to nista ne pomaze da poboljsaju svoj imidz. Govna ostaju govna. Nemoj da nasedas na prazne fraze, "svet nas mrzi" bl.a bl.a. To je sviranje kurcu. civuti su definitivno najomrzeniji na svetu, iako imaju puno medije u svojim rukama.

Interesantno je u vezi filma rane, pitali su secam se tad rezisera zasto pravi tako grozan i neobjektivan antiSrpski film. On je odgovorio da jednostavno u inat pravi takve filmove, jer imamo degenericnu vladu (ni dosmanlijska nista nije bolja) koja sve sto treba zabraniti dozvoljava. I spomenuo je hrvatsku, da su u pravu sto ne dozvoljavaju da se pravi antihrvatski filmovi. Tako treba i Srbija.

Setih se jednog antihrvatskog film, koji je pravljen u skorije vreme. Fine mrtve deovjke. Mada su iskreno receno jos i gori uglavnom.

??? ?? ?? ''????'' ???????????? ????, ???? ?? ???? ??? ?? ?? ????? ? ????? ???? ?? ????? ????? ???????? (1991-1996)...  :zbunjen