Koji post je vama ostao u sećanju? Čemu ste se od srca nasmejali, razne zeze, konflikti, provale ...

Meni je palo na pamet, posle poraza od Zenita :bes , ako se ne varam, jedan lik je napisao otrpilike sledeće:

"Sad će Džaja reći kako je sve to fudbal, i da je vreme da počnemo da pravimo novi tim, koji će za dve-tri godine harati Evropom.
Znači da čovek načisto poludi! :batine  :batine  :boks  :boks  :batine  :batine "
Žao mi je, stvarno se ne sećam ko je to bio.



Памтиће се УлтрасЛондонови извештаји и УК Николини kоментари.   :sampion

Izveštaj iz Verone

"Na povratku nista uzbudljivo. Ladno lik sedi u podzemnoj sa barjakom na dve motke i igra igricu na mobilnom, a nije ni svestan nas kojima voda ide na usta..."

Jos malo o Danskoj

"Dan pred tekmu, naourazli smo se pivom, vucemo one kese i idemo na stadion na trening. Posto ima skoro pola sata peske tako se mi smrzavamo kad u susret nam ide zena koja drzi stapove za skijanje i kao da ima skije na nogama (a nema) hoda prema nama. Ono sve pokreti rukom, zabada stapove u beton. Mi tu izginemo od smeha, kad posle jedno 50 metara evo je jos jedna! Pa posle 50 metara, njih nekoliko, pa jedan par i tako do stadiona... Da li utorkom ludaci imaju izlaz u grad ili sta je ne znam."

Finale kupa Celzi-Arsenal

"Tako su ulice bile zakrcene navijacima koji su pijuckali pivce na suncu (neverovatno za Vels), pevali i gadjali se celerom!? Ne znam koja je fora, gotovo svako je imao parce celera i gadjao se medjusobno kao i nekog zalutalog navijaca Arsenala uz povike "Who are ya!"..."[/i]

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Evo skoro,vrsljam po forumima i nadjoh jedan genijalan post. Uglavnom u temi se raspravlja o taktici,igracima,uopste fudbalu.I sad neki "ekspert" daje iscrpnu analizu oko transfera igraca,mogucih klauzula itd.Uglavnom neki lik kvotira njegov post i pise sledece:

autobuska karta do SKC-a.........25 dinara

jedan piratski CD............100 dinara

iskustvo iz Championship Managera......neprocenjivo

:D  :D  :D

Quote from: "lucky_star"Памтиће се УлтрасЛондонови извештаји и УК Николини kоментари.   :sampion

Izveštaj iz Verone

"Na povratku nista uzbudljivo. Ladno lik sedi u podzemnoj sa barjakom na dve motke i igra igricu na mobilnom, a nije ni svestan nas kojima voda ide na usta..."

Приметим да су се раније писале неке ствари које данас неби могле ни да се замисле..Напредује овај интернет, нема шта ;pljuga

auu jebote zaboravih na ove izvestaje,...
sad sam pristeio tih nekih bolesnih detalja. dugo nije bilo tako, tek u tromzu je bilo ludo na taj nacin...

И овај је добар, кад су ту хладна и топла оружја :D

Quote from: "UK_Nikola"
Sve je pocelo u cetvrtak oko 6 sati ujutro kad me prvi put digao zvuk mobilnog (melodija spremte se spremte) iz kreveta. Moj buraz i ja se skockali i zapalili prema cirihu da se nadjemo sa ekipicom (ZH.Hool i njegov burazer I). Plan je bio da krenemo u 8.  E pa posto smo mi tek oko 9 stigli u Cirih :)  i I. :)  zaboravjo njegov  passeporto krenuli smo nas  4, 12 piva, 20 baklji, 4 stila i municija sad pazi 1 PISTOLJ :zbunjen  :o  plus lovacki NOZ u pola 11!!!!

Овај коментар се не заборавља...
Quote from: "UK_Nikola"Kakva bre ograda?? Kakve fantasije alo?!  :lol:
Lone sam zakrpijo nista se nevidi.
:D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Не, ја мислим да су извештаји са Аде незаменљиви, или рецимо кад смо развалили расправу о педерима...
Мислим, почело је о геј паради, прешло се на секте, затим политику, да би се завршило са нашом драгом форумашицом и  оним чувеним "Ја рузмарин садим, а Фридрих ми Ниче..."   :) :) :) :finger
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nisam tad bio na forumu ... Ima li neko link na tu temu koju je Velja spomenuo? Zvuči zabavno ... :D



Nasao sam neshto, a neki topici su eto - isparili...  :(

http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=644&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=

http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?t=1462&start=0&postdays=0&postorder=asc&highlight=
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

[/quote] Екипа интернет презентације навијача делије-кафеа је ових дана урадила интервју са познатим (?!) одбрамбеним нападачем (који још игра и на позицији левог сметала на десној страни  ) Вељом Зликовцем ака Веља-Момбрил (Ди СеЉак тј. Фром Сењак), па да видимо како Веља Зликовац (Тета Мили познатији као Бошковић - Животиња) види тренутну ситуацију у прошлогодишњем вицешампиону:


Q: Конкретно, које играче видиш као костур тима?

А: Пре свега истичем искусног Симеонеа. Мислим да би он ове сезоне требао да буде прави плејмејкер у нашем тиму, било на којој позицији он играо у новој сезони. Осим тога, променио је и фризуру, а и у животној је форми (како и сам тврди), а решио је и да се прода, тако да мислим да ће он бити "алфа и омега" Делије-Кафеа.
Затим, Лале остаје да игра, с' тим да мења позицију, играће на позицији Франческа Тотија, тако да ћемо добити још једног сјајног голгетера.
Ту је и ОртоДелија, као стандардни џокер. Он није успео да се прода у Ђургарден јер је тим испао од Пакистанске репрезентације, тако да и он остаје, а знамо да је он увек у стању да промаши кад нам је гол најпотребнији.
Киза је забушавао прошле сезоне, па ћемо видети да ли ће га нови тренер екипе (којег још увек немамо) уврстити у састав или ће га послати у дУБ на каљење.
Годрињо је такође запалио на море кад нам је био најпотребнији, па ће и он можда на каљење, ко зна.
При том, бићемо појачани за Ципија, који је такође супер(не)талентован. Он је додуше наступио два пута и прошле сезоне, постигао неколико погодака, који се не важе јер сам од 5 голова које је он дао 4 пута стајао ја на голу!
Такође ће наступати и Зека, мада неки сматрају да му је време да пређе на место тренера, али не да се он.

Q: А да ли ће бити неких странаца у екипи?

А: Вероватно. Тренутно смо у преговорима са једним камерунским играчем (црн је ко црнац), мада је и он познат симпатизерима Кафеа, јер је играо са нама екс-сезоне. У питању је Гане. Осим њега имамо још једног стренџера, Франческа Тотија ди Панчево, а знате да ФУФА и ФИФА не дозвољавају више од два стренџера у тиму.

Q: Шта је било са вашим одласком у Западни Албукерки?

А: Ситуација се искомплоковала, јер тим у који сам требао да пређем није имао свих 130 динара колико је делије-кафе тражио за обештећење. Тако да остајем и ове сезоне.

Q: Такође је био (скоро завршен) одлазак Симеонеа у Милан, шта се са тим трансфером догодило?

А: Хех. Милан је имао паре да исплати Кафеу за трансфер (помиње се цифра од око 450 динара! прим.аут.), али је све пало у воду због неких ситница које Симеоне није успео да уговори са Берлусконијем. Једноставно, он је желео да његов прелазак у славни клуб из Италије буде прослављен на београдском сплаву Лукас, што су челници Милана одбили, па када је Симеоне и пристао да прослава буде у Сан Рему, челници Милана нису пристали ни то да се на прослави пуштају бугарски народњаци, тако да је све пало у воду.

Q: И, за крај, очекибања у новој сезони?

А: Понављам, фаворити смо из сенке. Мислим да нашим противницима ни мало неће бити лако, ако ни у чему другом, оно у испијању пива свакако.
Потрудићемо се да на крају будемо први, а ако се то и не деси, испод другог места нећемо пасти сигурно, јер постоје само два тима...
Quote


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Jebote, pa vi niste normalni ...



Quote from: "Веља"Не, ја мислим да су извештаји са Аде незаменљиви, или рецимо кад смо развалили расправу о педерима...
Конфузна расправа о угроженим мањинама је обрисана а топик са извештајима са Аде има велику конкуренцију - довољно је да кажем : Moje mJesto u novoj ekipi???  :D
Quote from: "Веља"Tjekom poslijednjih djesavanja, nasa organizacija ( inace, vrlo dobro organizovana  :megafon  ) je donijela odluku da se neke stvari jednom za svagda u vezi pomenute organ'zacije za koju se ovdje bolan u poslijednje vrijeme pisalo svasta... Unesu ( ili iznesu, kako god ) u javnost!
Prvo, u suradnji sa Antidelijistickom organ'zacijom "I ja sam zvIjezdas" i sa njihovim jurisnim odrIjedom "Moje mJesto na marihuani" smo uspIjeli da se infiltr'ramo medj' rIjedove gruppe cije ime sad bas necu iznosit' da nebi dobio ban...
Dok smo bili sa ljud'ma iz pomJenute organizac'je doslo se do utiska da su to sve fini i normalni ljudi koji su dio te organzacije po sopstvenoj zelji...
Quote from: "hejsel"Sram vas bilo dupeta kad obraza nemate!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Да, да Анчи, добро ме подсети :)
Значи ово је још луђи топик...
Имате линк, па... уживајте...! :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?p=3456#3456

Sad sam se prisetio ove teme, kako me je rusila Vojna hunta koju je predvodio UltrasLondon...  :lol: Ustanak  :rofl

Topic - "Predizborna kampanja".  :D
http://www.delije-caffe.co.yu/phpBB/viewtopic.php?p=11978&highlight=#11978


"Republicka izborna komisija potvrdila je sinoc dana 29.11. 2003 da se prijavila stranka BBRS (Banovo Brdo Rastura Sve), medjutim koliko se moglo videti po gradu ta stranka je pre vremena pocela predizbornu kampanju za vanparlamentarne izbore. Posto je dinar propao, a Dinkic zapalio preko bare, jedino sredstvo placanja bice baklja (po srednjem kursu, jedna baklja - 5 evra!). Tako da su BBRS kaznjeni sa sto baklji. BBRS se odlucila za svog kandidata za republickog premijera, gospodina dr. Draze koji je sa 24 godine (koliko?) diplomirani profesor navijanja na Ciganskom univerzitetu. Vredi istaci da je Draza najmladji svrseni fakultetlija, sa velikim stazom, njegovom biranju verovatno je presudila dalmatinska harizma i volja za vladanjem, i trgovinom  Drugi na listi, Pedja, kandidat je za predsednika Srbije, jer mu ta funkcija vise odgovara. Krasi ga idejnost, preduzimljivost, vokabularnost i naravno da ce Srbiju voditi ka prosperitetu, ekonomiji i EU.

Nezvanicno se ocekuje da ce BBRS pobediti na izborima, jer u Srbiji zivi oko 3 miliona Zvezdasa. Tako da je verovatno da ce BBRS osvojiti oko 2 miliona glasova minimum. Evo i programa i statuta BBRS: Slobodna trgovina baklji, izrada cerada dukseva fantomki
svim grupama iz sveta, monopol nad bar salovima i majicama, nijedna grupa u evropi ne sme praviti sopstvena obelezja bez dozvole, koja kosta od 1.000 do 200.000 eur, u zavisnosti od velicine grupe. Na ovaj nacin ce bbrs kao stranka na vlasti ubirati prihode.

Panduri u drzavi nece imati nikakva prava, nece smeti ni da prismrde stadionu, ako prismrde nekom navijacu na 10 metara automatski ide u pritvor 15 dana. Cigan ima pravo da ponizava i nipodastava koga hoce i to bez ikakve dozvole. Baklje, bubnjevi, zastave na 2 motke , razglas, setalice, koreografije bice u potpunosti dozvoljene, a stari dosovski zakon bice pocepan i bacen u smetsliste istorije..."
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ljudi,bez sve zajebancije,treba STVARNO osnovati stranku,doći na vlast i uspostaviti red.

Quote from: "bojan"Ljudi,bez sve zajebancije,treba STVARNO osnovati stranku,doći na vlast i uspostaviti red.

i ja se drogiram ponekad, ali ti si bas preterao za praznike