Godinama crveno-beli dres nosili su i mnogi stranci. U fudbalu Belodedic (Rumunija), Adilson, Vilson i Giba (Brazil), u ko



Belodedic je Srbin namigivanje  :D ,ostali nisu bili bitni,barem Meni,taj fazon Brazilci,crnci, pored nasih mladih talenata koji odose u svet ostali Me NE ZANIMAJU,pogotovu OTPAD koji kupuju :zbunjen
S

Meni je taj Moris bio gotivan.On je dosao u vreme kada nas je Muta vodio i secam se da smo bili zapali u neku krizu,poraz za porazom,a njega boli tuki,na svakoj tekmi po 25 poena. :D

Nije ni meni bas po volji kad igra neki stranac a nas klinac sedi na klupi osim ako nije Toti :) ,ali bio je fazon kad je u KK dosao onaj car Charls(???) njega sam gledao protiv Paok-a,moja prva tekma ''96.Zamalo da im zvekne 3 sa pola terena u zadnjoj sec.
A sto se tice fudbala koliko se secam Adilson je igrao protiv Mec-a a to mi je bila prva na Severu,a on je pored Perice bio najgotivniji lik u ekipi.On odradi neki potez a ceo Sever:''Aaadilsooon"
Ali najvise je ostavio iza sebe Skuni Pen.
Naravno Belodedica necu da svrstavam medju ove pacere.

? ????????

(?? ?? ???? ?? ?? ????, ?????? ??)  ;pljuga

? ?????, ????????? ?? ????? (?????? ?? ?? ???? ????, ?? ?? ????? ?? ??????? ??????????? ???? ?? ?????? `96, ???? ?????? ??????)... ?? ??? ????... ???????? ?? ?? ?????? ??? ??? ????????.

????? ?? ?? ?? ?? ????? `98 ??? `99 ??? ???? ''????'' ???????? ???? ?? ????? ? ??????????!? ????? ?? ?? ?? ''???????'' ??????????, ? ??? ?? ?? ????? ? ???? (?????? ?????) ?? ?? ??, ???? ?? ???????, ???? ???????? ?????? ????? ??? ?? ????? ????????...  :D  ?? ????????...

???????? ??????? ??????? ?? ??? ?????.

?? ???? ????? ?????? ?????, ??? ?? ?? ????????? ????? ???????.

??????? ?? ?? ????? ??? ? ????? ????.

??? ?? ??????? ????, ??? ??????? ?? ???? ??????... ????? ???? ??? ?? ??? ? ??  ???? ????? ???????...

Prva dvojica koji su igrali i to samo evropu su Charls(sad da li je Smit ne znam ja ga ovako pamtim) i Stjuart(valjda) ali on je brzo otisao...oni su tad bili atrakcija...

??????? ????? ???????? ?? ??? ?????, ??? ?? ??? ???? ?`? ??? ? ???.? ??????? ??? ???? ?? ??????? ??????????? ?????, ????? 3 ????? ? ??????? ?????? ??????, ??? ??? ?? ??????? ? ??????? ?? ????..

????? ??? ?? ?????? ??? ?????? ??? ???....

Quote from: "Northern"????? ??? ?? ?????? ??? ?????? ??? ???....

??? ?? ?????? ?? ?????? ??????? ??????, ?? ??? ??????? ?? ???? ?? ????? ??-?... :(  :boks
?? ????? ? ?????...
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kako se zvao onaj Amerikanac sto je trenirao KK na nekoliko utakmica?

Betoven! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Skoro sam procitao da u omladincima Zvezde trenira neki kineski talenat  :D . Zna li neko ne



?? ? ???? ???? ??? ?????...  :nene
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "lukeze"Kako se zvao onaj Amerikanac sto je trenirao KK na nekoliko utakmica?

Tom Ludvig. Bio je dobar trener, ali su se mnogi pitali "Sta ce nam Amerikanac". Kratko je bio, mozda par meseci... koliko je nama bio Zmago to je tek katastrofa.

Pa dobro,nije bas Betoven al bio sam blizu(Ludvig van Betoven).
Davno je bilo pa sam se istripovao...