Написао је Лионац горе већ... Хех сад се сетих оне заставе из партера, са марихуаном  :rofl

Quote from: "bojan"Надам се да повређени нису наша браћа.

Обојица повређених су наша.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "bojan"Надам се да повређени нису наша браћа.

Обојица повређених су наша.


Брз опоравак желим повређенима.



Quote from: "savass"ОБЕЋАЛИ СУ КАЗНЕ ЗБОГ ИНЦИДЕНТА, МОЖДА И СУСПЕНЗИЈУ ХАЛЕ...


И шта су још обећали?
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Да од следеће године прелази у пету управу,па неће седети по халама него ће се шетка по Дедињу.

Quote from: "savass"БИО САМ НА ЗАПАДУ И СВЕ ЛЕПО ВИДЕО И ЧУО.

На ком западу си ти био??! А и требају ти изгледа сочива (наочаре) а и слушни апарат...

Него не губимо време са онима који све што је добро желе да покваре... Очекујемо слике, видео, и још по неки овога пута паметнији коментар...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

@савасс

Ево ми ти обећавамо једа леп и пријатан бан
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

ЗНАТЕ ШТА, ИПАК СТОЈИМ ИЗА ТОГА ДА ЈЕ ПРОТИВ РЕАЛА БИЛО МНОГО БОЉЕ...АКО СЕ НЕ СЛАЖЕТЕ...

Знаш шта, боље немој да остављаш коментаре овде  :batine

http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/cz_paok
Овде су фотке, а видео запис се обрађује, 2 минута траје, велико око 10 мб.

Quote from: "Бока"Знаш шта, боље немој да остављаш коментаре овде  :batine
ПА ЈЕЛ НИЈЕ БИЛО ТАКО?

Било је тако  :megafon  :o

Лепо јако лепо јуче, док сам се врзмао око хале лако се могло доћи до гробара, примећују се јако а и смрде до јаја, штета могли су бити нападнути и пре текме..
Све у свему одлиЋно.

Quote from: "savass"ГЕНЕРАЛНО, НАВИЈАЊЕ ЈЕ БИЛО НАЈЛОШИЈЕ У ОДНОСУ НА ОСТАЛЕ УЛЕБ УТАКМИЦЕ!БИО САМ НА ЗАПАДУ И СВЕ ЛЕПО ВИДЕО И ЧУО.

Ма о чему ти причаш, јеси ли луд ?
И сигурно да је вредјело, показало се глодарима ко је газда  :bes
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "bojan"Надам се да повређени нису наша браћа.

Обојица повређених су наша.

Jedan je nas. Malo tezi prelom ruke. Imali smo jos jednog na usivanju, ali nije strasno.

P.S. Izvinjavam se zbog latinice, pisem sa posla.

Да не коментаришем оно што је речено, само ћу рећи било је до јаја... Него, једно питање... Хоће ли имати снимак навијања, пошто сам видео да неки снимају доле у партеру...?

Quote from: "savass"ГЕНЕРАЛНО, НАВИЈАЊЕ ЈЕ БИЛО НАЈЛОШИЈЕ У ОДНОСУ НА ОСТАЛЕ УЛЕБ УТАКМИЦЕ!БИО САМ НА ЗАПАДУ И СВЕ ЛЕПО ВИДЕО И ЧУО.Е САД, ДАЛ ЈЕ СВЕ ОНО ВРЕДЕЛО, ВИДЕЋЕМО, ОБЕЋАЛИ СУ КАЗНЕ ЗБОГ ИНЦИДЕНТА, МОЖДА И СУСПЕНЗИЈУ ХАЛЕ...

Не знам од чега сам наглув после утакмице? Лепо би било да је неко измерио колико децибела се јуче ширило Пиониром. Убедљиво наше најјаче издање ове сезоне, прави људи распоређени дуж целе наше трибине. Моменат који ће се памтити је певање у два гласа са партером, заиста моћно звучи. Значи иде ''Звезда ми је све.....Напред Звезда але (па ови из партера Напред Звезда ле)...90% утакмице браћа мишеви гледају у чуду наше навијање, не покушавају да певају нешто јер сами себе не чују, тек нешто скандирају у паузама наших песама. Код инцидента нек сви обрате пажњу на првих 10 секунди снимка са Спортцке централе, каква бежанија настаје када су се наши залетели. Не знам јел снимио неко колико камера је постављено под кровом пионира? Ово сам тек јуче приметио иако идем у Пионир релативно често. Значи са наше стране минимум 10 и са друге исто толико, додајте још и ове лешинаре што снимају и видећете да ништа добро неће изаћи после овога.

Ја бих хтела да изразим задовољство што су напокон улазнице за једну баскет текму расподељене на прави начин. Прави је потез што су се карте продавале (редовним навијачима) на благајнама Маракане, на дан фудбалске текме.  
И имам једну замерку на информатор - ништа не кошта да се навијачима преведе са страног језика порука коју скандирамо. Јеби га, нисмо сви полиглоте. Ето, молила бих да ми неко каже шта на српском значи : "паок кариоли гамо тин тумба оли"?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Кариоли - Све добро
Гамо - јебати
Тумба - Општина Солуна на којој се налази стадион Паока, нешто ко нама Аутокоманда, Топчидер...

Отприлике значи "Паок из Тумбе сви добро јебемо"