Ало менаџери шта је било?Нико се не хвали како је кренуо,није ваљда да још немате игру?
Ја сам данас добио и кренуо....оно што сам приметио јесте да је мало редизајнирана игра,има неких солидних додатака тако да сада визуелно изгледа лепше.Има пар нових опција тима да се одреди старији играч који ће бити тутор неком клинцу итд.
Што се наше Звезде тиче буџет скандалозан-1,1 мил.Само сам Бајалицу довео и то за 100.000 нико други није хтео да ми дође!Добио сам Шериф у првој текми 2-0 на страни а сад се спремам за реванш.Ај пишите мало кога бисмо могли да доводимо за ову сићу!

Е да,и провалите у омладинском тиму 2 сенегалца! :o

Нећу да почнем да играм док не изађе фул верзија. Читао сам на фм официјалном сајту, да фул излази на шокачки божић... Тако да, до тад, пичим 06.

Мозда тада излази неки печ(додатак) као прошле године?Демо верзија се појавила пре месец дана,а ако фул излази за 2 месеца шта је онда ово што ја играм?

Па то су пирати  :)
Јел си сигуран да није демо верзија? А можда ће убацити само коју закрпу, шта знам...

Jer su poceli da prodaju to ovi prodavci po ulicama,i nadam se da FM07 nema onako komplikovan CRACK.06 sam jedva instlirao,ustvari instalirao mi ga ortak :D
Najuricu ga i ja ovih dana pa cemo razmenjivati iskustva  namigivanje ,
_____________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Распитао сам се мало и кажу да фул верзија излази око нове године... ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

:rofl

Ал си се распит'о свака ти част :D  :D  :D

ФУЛ верзија је изашла 18. октобра, разлог је пиратерија, сад шта нису урадили, тачније грешке које су направили биће исправљане у ходу. То им ионако није страно, дешавало се да ФМ изађе данас, а још јуче је био најављена закрпа.

Убудуће за ''поверљив инфо'' консултујте официјелни сајт

http://www.footballmanager.net/en/article/21/index.html

и разне друге играчке сајтове.

Нијесам знао да је изашао ФМО7, купићу га ових дана. Има ли битнијих разлика у односу на ФМ 06 ?
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Никада не играм одмах нови ФМ јер прође бар 2,3 месеца пре него што изађу печеви који исправе грешке у игри. До тада ћу да уживам у ФМ-у 06 где сам против комшије гробара освојио 9 узастопних титула. :ruke

Једно питање...ортак ми јуче донео милион закрпа за игрицу и кад сам их све убацио не могу да покренем игру,избацује ми ону поруку као кад игра није крекована - Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application?!Онда сам све то побрисао што сам убацио али је и даље иста прича...има ли помоћи или да чекам следећи менаџер?Такође,инсталирао сам ону велику закрпу ФМ печ 7.0.2.

Quote from: "Djole"Једно питање...ортак ми јуче донео милион закрпа за игрицу и кад сам их све убацио не могу да покренем игру,избацује ми ону поруку као кад игра није крекована - Please insert the correct CD-ROM,select OK and restart application?!Онда сам све то побрисао што сам убацио али је и даље иста прича...има ли помоћи или да чекам следећи менаџер?Такође,инсталирао сам ону велику закрпу ФМ печ 7.0.2.

Потражи на нету крек баш за ту верзију када је додат тај већи печ...

За тебе и све остале крек за ФМ 07:

http://www.sendspace.com/file/oedklp

4,82 МБ

Хвала пуно обојици!

ево вам неки добри играчи........

1,Wason Renteria
2.Mauro Zarate(4 miliona)
3.Luka Modric je odlican(2,3 miliona)
4.Agustin Delgado(450.000 hiljada)
5,Jose Sosa
6.Marko Lomic
7,Stefan Babovic
8.Claudio Maldonado
9,Eduardo Ratinho
10.Oscar Ustari......
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Сузуки мозете одма да продате између 1,7 М и 2 Милиона евра
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

јел зна неко кад излази 2008?
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "United North"јел зна неко кад излази 2008?
У октобру...

ђавола у октобру,колико сам схватио тад излази тек демо а игрица званично ће изаћи негде код њиховог католичког божића,бар тако најављују.

Крајем октобра увек изађе 1. верзија игре која је пуна грешака и багова који се у ходу отклањају разноразним закрпама.Тек у децембру изађе оригинал фул верзија namigivanje

Quote from: "United North"ево вам неки добри играчи........

1,Wason Renteria
2.Mauro Zarate(4 miliona)
3.Luka Modric je odlican(2,3 miliona)
4.Agustin Delgado(450.000 hiljada)
5,Jose Sosa
6.Marko Lomic
7,Stefan Babovic
8.Claudio Maldonado
9,Eduardo Ratinho
10.Oscar Ustari......

Довео сам Делгада у Звезду пар пута али никад није био нешто нарочито појачање.

Хрвата не доводим из других разлога, а остале ми стално неко дрпи испед носа.