Колико знам на припремама у Аустрији победили смо их 3-0... Са друге стране, Спартак их је уз потешкоће избацио... Све у свему, најбоље могуће од ових у групи...

Кога интересује има на ЕуроСпорт2 у 16:00 Спартак М. - Слован Либерец.

Мислим да је АЗ био лакши од њих јер су све распродали али добро... То је мање важно, важно је да су стварно продали Бишевца Лансу и да он иде на полусезони... Туга... Али бар до полусезоне ће играти. Чекамо да продају Жигића, па онда видећемо... Као што рекох до следећег петка биће свашта...

Quote from: "archer"Мислим да је АЗ био лакши од њих јер су све распродали али добро... То је мање важно, важно је да су стварно продали Бишевца Лансу и да он иде на полусезони... Туга... Али бар до полусезоне ће играти. Чекамо да продају Жигића, па онда видећемо... Као што рекох до следећег петка биће свашта...
Najgore sto pise da je ugovor vredan 2,5 miliona evra, a da Zvezdi pripada polovina, znaci malo vise od milion! Ej, za onakvog igraca dobiti samo toliko, pa smesno, jos Piksi govori kako ovo nije rasprodaja! Pa sta je onda? Kako se zove to kada prodas sve sto valja? Sta li taj covek pocinje da radi ne kontam, jebeno ne kontam!  :bes

Gledao sam Slovan live na Eurosportu protiv Spartaka i oni su tipicni Cesi - nezahvalan protivnik, jer nisu atraktivni,  a neugodni itekako.

Inace, napad im nije bio dobar (ali falila su im dva standardna spica, koja ce protiv nas igrati- neka 2 stranca), a ni golman im nije izmislio fudbal (vidi drugi gol).

Bice tesko, ali svakako ne i nemoguce. Ono sto mene vise zanima u ovom trenutku je cinjenica u kakvom cemo sastavu igrati?!

Inace, ako mi stvarno dobijamo samo polovinu od transfera za Bisevca u RC Lens, onda je to jako jadno!  :(  Nadam se samo, da cemo do zime da nadjemo adekvatnu zamjenu.

Poz.

Не могу да разумем зашто је Пикси сада морао да прода и Бишевца и да сваки извор помиње неку другу вредност трансфера. Мени је стварно жао што ће он да напусти наше редове, пошто је коначно почео да личи на нешто и самим тим и наша одбрана.
Али ипак и играч игра ту неку улогу. Да не би желео да иде у иностранство, неби ту ништа било од трансфера. И ова чињеница ме стварно чуди, да наши играчи мисле да чим одиграју неку добру међународну утакмицу могу да конкуришу у најјачим лигама Европе.
Дали су они пратили како су неки други пре њих прошли? Дали знају за судбину Буњевчевића, Друлића, Бошковића, Лалатовића и, најтужни пример, Огњеновића? Сви су они били неке измишљење квази звезде, добри за нашу лигу али просек или још горе за Европу. Нема сврхе да играч попут Јанковића или Бишевца, који су још деца, оду преко гране.

Kad se pogleda na prodaju Bisevca, ona sada mozda i nema smisla ali ipak on ostaje do januara. To je dovoljno vremena da se nadje zamjena za njega, ili bar igrac koji nije losiji od njega.

Moze se razumeti i ljutnja pojedinaca ovde, ali ipak bar do sada sam primetio jednu vrlo bitnu razliku izmedju Piksija i Dzajica.

Dzajic, bar u zadnjih nekih 5 godina, proda igraca pa dovede zamjenu kao neki tamo Darko Spalevic, Dejan Ilic...

Piksi, bar za sada, proda igraca ali bar dovede i neko pojacanje. Georgijev i Gueye su svakako pojacanja i ako neko kaze da nisu taj laze samog sebe. Dusan Djokic je isto odlicno pojacanje. Milijas ce da igra vise.

Evo izgleda da ce ipak da dovede i Trisovica. Spominje se i Bunjevcevic koji iako u godinama jos uvjek moze solidno da odigra.

Ja mozda i previse vjerujem Piksiju, ali opet pod njegovim rukovodstvom se vide neki koraci prema napred. Nemoze se zanemariti cinjenica da je Dusan Bajevic trener, a Dusan Bajevic je odlican trener. Upravo se odigralo protiv Milana i nije se niko osramotio.

Treba ga pustiti da radi jer mi se cini da covjek ima viziju za ovaj klub.

Slazem se sa tobom, srpski orao. Samo vizija onda pada u vodu, kada non-stop prodajes igrace.

Ipak, prodaja nije toliko losa, samo pod uslovom, da se nadje dobra zamjena! To je glavno mjerilo. Gaj se inace meni jako svidja kao igrac i Dudica sam vec zaboravio. Dakle, sve to ide, samo treba dobra zamjena!

Quote from: "SerbianEagle"

Georgijev i Gueye su svakako pojacanja i ako neko kaze da nisu taj laze samog sebe. Dusan Djokic je isto odlicno pojacanje.

Pojacanja za nasu ligu?Ako si to mislio u redu.U Evropi njihovo mesto realno je neka druga liga...Pa uzmi primer Bogavca...Evo ga igra u drugoj ligi Nemacke,a po meni je cak i bolji od Djokica...A Georgijev?Igrao za poslednjeplasirani tim Spanskog prvenstva...  i odatle su ga sutnuli ...:D   :batine

Quote from: "Galois"
Quote from: "SerbianEagle"

Georgijev i Gueye su svakako pojacanja i ako neko kaze da nisu taj laze samog sebe. Dusan Djokic je isto odlicno pojacanje.

Pojacanja za nasu ligu?Ako si to mislio u redu.U Evropi njihovo mesto realno je neka druga liga...Pa uzmi primer Bogavca...Evo ga igra u drugoj ligi Nemacke,a po meni je cak i bolji od Djokica...A Georgijev?Igrao za poslednjeplasirani tim Spanskog prvenstva...  i odatle su ga sutnuli ...:D   :batine

Necu da ulazim u neka pregovaranja, ali ako ti mislis da je Bogavac bolji od Djokica onda ti stvarno nemam sta reci.

A Georgijev i Gueye su pojacanja i za prvenstvo i za Evropu. Ako za tebe nisu to je tvoja stvar.

Quote from: "SerbianEagle"Dzajic, bar u zadnjih nekih 5 godina, proda igraca pa dovede zamjenu kao neki tamo Darko Spalevic, Dejan Ilic...


На појачањима које си навео је инсистирао лично Муслин !!

Quote from: "SerbianEagle"Ja mozda i previse vjerujem Piksiju, ali opet pod njegovim rukovodstvom se vide neki koraci prema napred. Nemoze se zanemariti cinjenica da je Dusan Bajevic trener, a Dusan Bajevic je odlican trener. Upravo se odigralo protiv Milana i nije se niko osramotio.

Treba ga pustiti da radi jer mi se cini da covjek ima viziju za ovaj klub.
Prijatelju ako nisi primetio da trenutno prodajemo sve sto mozemo i da sigurno nije planski pa samo pogledaj spisak igraca koji su otisli zadnjih pola  god (oko 10 igraca je otislo) i videces i sam da je sve uradjeno brzinski i na prvu ponudu(osim Zige)...Pa zar smo morali  prodati ove god najboljeg igraca za 1mil  i je li to normalno... ?:zbunjeniI niko ovde ne bi srao da je prodat Ziga ili neko iz sredine terena jer je to ocekivano i protiv toga se recimo nije moglo..I Razmisli da li Bajevicu puca qrac mnogo kada je on dosao da uzme titulu i kup(zadnja njegova izjava) a zna da ima protiv sebe lom partizan...I naravno na prvom mestu da prima pola milke godisnje ....Do ovoga zadnjeg nisam kenjao po Piksiju ali od danas imam totalno drugo misljenje i mislim da nemaju nikakvu viziju vec  sam skoro uveren da se sve radi preko noci i da tu mnogi omaste brke....Sto se tice pojacanja,Gaj je odlican,Georgijev na zadnja 2 meca pokazao da je Bugarska picka a o ostalima nemam reci jer nisu ni igrali....
TRENUTNA DESAVANJA SU SRAMNA I OVAKO SE NE STVARA TIM PA SETITE SE SAMO OBECANJA PRED SEZONU A ONDA OVO... :zbunjen

Pricali cu kako da nece biti rasprodaje a ovamo rasprodase pola ekipe od prosle sezone a kao pripremaju ekipu za evropu.  Nama nema ko da igra.

Није ми јасно Зашто неће да дају више од 200.000 евра за играче?? Неки дан, на фк сајту читам, кађе Пикси, најважније је продати играче за велике паре, а довести за мале... А кога доброг можеш довести за сићу? :(

Quote from: "SerbianEagle  

Necu da ulazim u neka pregovaranja, ali ako ti mislis da je Bogavac bolji od Djokica onda ti stvarno nemam sta reci.

A Georgijev i Gueye su pojacanja i za prvenstvo i za Evropu. Ako za tebe nisu to je tvoja stvar.[/quote

Ni ja ne volim bilo kakvo prepucavanje.Verovatno se radi o razlicitom ukusu.

Добро смо прошли, јачи смо од Слована, а имамо реванш на Маракани. Очекујем сигуран пласман у лигу уефа

Quote from: "KizaLion"Рупе после 2 године постају играчи, док се не напуне  :rofl

Што се жреба тиче стварно смо курате среће... Биће то 2 тешке утакмице кога год да извучемо. Не могу да верујем да ове године немамо довољан број бодова па да смо повлашћени, али и то се догађа. Либерец бисмо могли да добијемо, иако је у Москви са Спартаком било чупаво, у 84.том минуту Либерец је могао да да гол за 2:2 и пролаз даље...

Кизо, како си га професионално извукао прије жријеба   :o
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quoteу 84.том минуту Либерец је могао да да гол за 2:2 и пролаз даље...

+ мислим да су играли са играчем мање.

Код мене се Пикси извадио што Бишевац остаје до јануара .

Морамо дати човеку шансу.

Ma ako vec mora da se proda sto se ne prodaju malo Krivokapic,Trajkovic,Joksimovic i ostali balvani...ionako ne igraju,samo primaju platu bezveze i kad bi se njih trojica prodala ne bi se osetio nikakav gubitak a opet bi koliko toliko para doteklo u kasu

Quote from: "Djole"Ma ako vec mora da se proda sto se ne prodaju malo Krivokapic,Trajkovic,Joksimovic i ostali balvani...ionako ne igraju,samo primaju platu bezveze i kad bi se njih trojica prodala ne bi se osetio nikakav gubitak a opet bi koliko toliko para doteklo u kasu

Ko će njih da kupi? Ma sad ih Ub ne bi pozajmio.  :bes

Janković, Dudić, Luković ... podnio. Za Stojkovićem me još duša boli, a za Biševcem ću proplakat. Pa jebote, s kim ćemo mi igrati? I što ne proda tog Žigića, a ostavi Biševca i ove kurce-palce. Pa mi nemamo zamjene za njega uopšte. Moje povjerenje u Pixija se smanjuje. Ali istina je da je bolje nego za vrijeme Džaje, i da ta sranja treba obrisati. Jbg, vidjećemo šta donosi budućnost.

Slovan je jebena ekipa i biće karanja. Čudi me da smo tako težak žreb dobili i ovdje. Pazite, sem Slovana  mogli smo dobiti lans, Parmu ...  :zbunjen