Jedna je stvar sto Kovacevic kvari igru protivnika i zacepa mnoge rupe u odbrani svojom igrom na sredini. Medjutim, ono sto nama treba je neko ko ce biti organizator igre na sredini te razigravati nase igrace. Nama, morate se sloziti sa tim, fali leprsavost koju smo svojevremeno imali sa Piksijem i ostalima koji su bili kreatori igre. za mene Kovacevic najvise slici Jugovicu, ali Juga nikada nije bio organizator nego radilica.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Ajde da i ja malo budem Zenga ;pljuga

Stojkovic(Disljenkovic :rofl )

Basta Dudic Bisevac Lukovic

Bosko Pixi  Mladja  Perovic

Trajce

Puro

Quote from: "kiki"Cazzo, iskreno receno, sad si ga bas lupio. Od svih igraca, Kovacevic je do sada pokazao najstandardniju formu. Njegov zadatak nije da zabija, vec da spreci da se zabije nama. Sam Bog zna koliko napada je prekinuo i lopti oduzeo, a to i jeste njegov zadatak. Da li si svestan koliko rupa je zatvorio i koliko puta je ispravljao tudje greske u odbrani? Iako igra u srednjem redu, verovatno je nas najbolji defanzivni igrac. Naravno, bilo bi lepo da ima "loptu" kako se to kaze, ali sada ce tu biti Mladenovic koji ce biti zaduzen za dodavanja.
Kovacevic je taj koji je dosad drzao nasu sredinu terena, videcemo kako ce izgledati ekipa ukoliko on ne bude igrao.

kao sto sam rekao trci i to mnogo ali moj ljubimac nikada nece biti.i sam je rekao da mora da radi  na tome da daje golove. znaci nisam ja to izmislio.nadam se da ce biti bolje sa mladenovicem.
dali sam ja lupio ili ne to je moj problem ali zapamtiote sta cu sada da vam kazem--nikad se u zvezdi nece proslaviti--NIKAD.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "kiki"Cazzo, iskreno receno, sad si ga bas lupio. Od svih igraca, Kovacevic je do sada pokazao najstandardniju formu. Njegov zadatak nije da zabija, vec da spreci da se zabije nama. Sam Bog zna koliko napada je prekinuo i lopti oduzeo, a to i jeste njegov zadatak. Da li si svestan koliko rupa je zatvorio i koliko puta je ispravljao tudje greske u odbrani? Iako igra u srednjem redu, verovatno je nas najbolji defanzivni igrac. Naravno, bilo bi lepo da ima "loptu" kako se to kaze, ali sada ce tu biti Mladenovic koji ce biti zaduzen za dodavanja.
Kovacevic je taj koji je dosad drzao nasu sredinu terena, videcemo kako ce izgledati ekipa ukoliko on ne bude igrao.

kao sto sam rekao trci i to mnogo ali moj ljubimac nikada nece biti.i sam je rekao da mora da radi  na tome da daje golove. znaci nisam ja to izmislio.nadam se da ce biti bolje sa mladenovicem.
dali sam ja lupio ili ne to je moj problem ali zapamtiote sta cu sada da vam kazem--nikad se u zvezdi nece proslaviti--NIKAD.
Ne znam zasto bi neko trazio od Kovacevica da daje golove,pa on je tipican zadnji vezni ili ti koljac,dakle igrac koji ce da onesposobi protivnicke veznjake da kreiraju igru svog tima to jeste da im kvari akcije.Pa to bi bilo isto kao kad bi rekli za gatuza ili davidsa da nisu dobri igraci jer ne daju golove,a danas u savremenom fudbalu se bas ti igraci i najvise cijene.I evo ti jedno prosto pitanje zasto real posle odlaska makelelea nije osvojio ni jedan trofej,iako je u svojem timu imao i asove poput Zidana,Bekama,Ronalda...?Pa upravo zato sto u ekipi vise nije bilo jednog koljaca koji ce da oduzme loptu protivnickoj ekipi i zapocne akciju svog tima,i zato je real protiv iole agresivnije ekipe prolazio kao bos po trnju,i tako je bilo sve do dolaska gravesena kada ce se neke stvari vjerovatno promijeniti i prognoziram da ce Real upravo zbog njega i uzeti titulu ove sezone.I nemojte vise da dirate Kovacevica,pa ljudi to nam je kapiten!

Posao zadnjeg veznog je da kvari igru protivnika a ne da daje golove. Takva pozicija je veoma zahtevna i teshka s obzirom da je zadni vezni igrach koji dobija najvishe batina na terenu.
Tri najbolja zadnja vezna na svetu, po meni: Gatuzo, Gravesen i Makelele. Ne znam da li je iko od njih nekada dao gol.

Citam danas novine i Zenga razmislja da u napad izvede Raskovica jer je ovaj Boban Stojanovic jos uvek nedovoljno oporavljen. Ako bude igrao Raskovic osudjeni smo na propast. A leva strana nam je jos uvek  losa, tako da ce napad da funkcionise sa centra (Mladenovic) i sa desne strane (preko Baste). Nama bi dobro dosao Dragutinovic iz Sevilje, samo sto kosta 3 miliona evra  :o  Piksi nije uspeo da dovede Amoruza, jer je nudio 400.000, a agent trazio bar pola miliona. Ova odbrana me stvarno brine.

Quote from: "KizaLion"Citam danas novine i Zenga razmislja da u napad izvede Raskovica jer je ovaj Boban Stojanovic jos uvek nedovoljno oporavljen. Ako bude igrao Raskovic osudjeni smo na propast. A leva strana nam je jos uvek  losa, tako da ce napad da funkcionise sa centra (Mladenovic) i sa desne strane (preko Baste). Nama bi dobro dosao Dragutinovic iz Sevilje, samo sto kosta 3 miliona evra  :o  Piksi nije uspeo da dovede Amoruza, jer je nudio 400.000, a agent trazio bar pola miliona. Ova odbrana me stvarno brine.

Amoruzo trazio 600.000 a sto se tice napada, mislim da se u prvoj utakmici ipak moze ocekivati da se oba napadaca koja budu u timu napale kako bi dokazali da nesto vrijede.
Ono sto svi kazu je problem lijeve strane i po mom misljenju jedan dobar srednjak koji ce u potpunosti razigravati krila i napadace a takvog je danas tesko naci.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Maj 25"Posao zadnjeg veznog je da kvari igru protivnika a ne da daje golove. Takva pozicija je veoma zahtevna i teshka s obzirom da je zadni vezni igrach koji dobija najvishe batina na terenu.
Tri najbolja zadnja vezna na svetu, po meni: Gatuzo, Gravesen i Makelele. Ne znam da li je iko od njih nekada dao gol.


pa naprimer ja sam dosta puta video dagravesen daje golove. cak je u evertonu bio najbolji strelac dok nije presao u madrid gde mu trener zabranjuje da prelazi centar igralista.
Gatuzo i nije neki strelac ali ga nabode barem 3-4 u sezoni.
Kada je Piksi Kovacevic zadnji put dao gol????

Nije tema ovog topica ova prica ali ajde i neka ne zameri Kiza.

Mislim da cemo se nekako izvuci u Beogradu protiv brage sa 1-0 a tamo sta nam Bog da.

Mene licno sada mnogo vise brine bolna grimasa na Zigicevom licu kada su ga iznosili iz igre na  tekmi Spanija-Srbija.Nadam se da nece morati mnogo da pauzira,ali start Marcene nad njim je zaista bio brutalan.U pitanju je butni misic koliko sam mogao da vidim...

:sampion  Ma Žiga je samo oduzimao dragoceno vreme, a za Bragu sledeća formacija:

------------------------------------ Ranđelović--------------------------------

------Dramani-----------Biševac------------Dudić------------Luković-----

------------------Basta------------------------------Kovačević---------------
                                   
-------------------------------Mladenović--------------------------------------
         
---------------------Janković---------------Trajković-------------------------

----------------------------------Purović---------------------------------------
onos grada, Ti si našega.....

Quote from: "Cyber Delija":sampion  Ma Žiga je samo oduzimao dragoceno vreme, a za Bragu sledeća formacija:

------------------------------------ Ranđelović--------------------------------

------Dramani-----------Biševac------------Dudić------------Luković-----

------------------Basta------------------------------Kovačević---------------
                                   
-------------------------------Mladenović--------------------------------------
         
---------------------Janković---------------Trajković-------------------------

----------------------------------Purović---------------------------------------




Bravo Cyber--to je dobar sastav kada se zna da zile ne igra---MA IMA DA IH  :batine

U svakom slucaju to je formacija koju ja prizeljkujem (s obzirom na situaciju), ali ne verujem da ce Zenga sebi dozvoliti da u ovako ozbiljnoj utakmici pocne sa blago receno, za evropske uslove, neiskusnim Dramanijem kome bi to, prakticno, bila prva utakmica za Zvezdu. Iskreno, ne verujem da je Zenga toliko hrabar.
..baklje gore, pesma cigana...

To je taj sastav samo sto Mladenovic igra malo defanzivnije znaci na toj shemi bi bio u liniji sa Bastom,i cini mi se da ce do 15-og Stojanovic moci da zaigra uz Purovica.

Quote from: "Djole"Mene licno sada mnogo vise brine bolna grimasa na Zigicevom licu kada su ga iznosili iz igre na  tekmi Spanija-Srbija.Nadam se da nece morati mnogo da pauzira,ali start Marcene nad njim je zaista bio brutalan.U pitanju je butni misic koliko sam mogao da vidim...

Ima veliki hematom na butini ali sam video posle kad se zavrshila tekma kako sheta normalno i pozdravlja se sa svima. Hvala Bogu pa ce najverovatnije samo odmoriti malo do revansha sa Bragom.

Пошто је отворен топик за текму са Двором ово ће бити закључано  до даљњег.

Rizikujuci da me neko proglasi ludim, ja prizeljkujem 0:0. Ako smo na taj nacin prosli Chievo, a mislim da su priblizno istog ranga, onda mozemo i Bragu. Naravno i bilo koji rezultat bez primljenog gola je super, ali ja se trudim da u ovom slucaju budem umeren i oprezan. Sto se formacije tice, ja sam predlog vec dao. Odbrana ce izgledati isto kao protiv Buducnosti, to sam siguran. Ostaje dilema koliko ce igraca biti u vezi, koliko spiceva kao i da li ce recimo igrati i Kovacevic i Mladenovic ( ja to prizeljkujem ). Verujem da je Purovic tendenciozno sakriven u subotu i da ce on biti taj, da kazem, kec iz rukava. No naravno to cemo saznati tek u cetvrtak na samom stadionu.

Quote from: "NightMare"Rizikujuci da me neko proglasi ludim, ja prizeljkujem 0:0. Ako smo na taj nacin prosli Chievo, a mislim da su priblizno istog ranga, onda mozemo i Bragu. Naravno i bilo koji rezultat bez primljenog gola je super, ali ja se trudim da u ovom slucaju budem umeren i oprezan. Sto se formacije tice, ja sam predlog vec dao. Odbrana ce izgledati isto kao protiv Buducnosti, to sam siguran. Ostaje dilema koliko ce igraca biti u vezi, koliko spiceva kao i da li ce recimo igrati i Kovacevic i Mladenovic ( ja to prizeljkujem ). Verujem da je Purovic tendenciozno sakriven u subotu i da ce on biti taj, da kazem, kec iz rukava. No naravno to cemo saznati tek u cetvrtak na samom stadionu.

Bravo--svaka ti je sveta barem u ovom postu namigivanje

QuoteRizikujuci da me neko proglasi ludim, ja prizeljkujem 0:0.
Izuzetno pametno razmisljanje.Osvrnite se par godina u nazad.Rozenburg,Dinamo K,Chievo.Jedino Bayer, ali oni su bili mnogo jaci od nas.0:0 je odlican rezultat.Jos ako im damo neki GO pa to je onda extra.Ja mislim da se svi slazemo oko jedne stvari, a to je da oni  :nene  ne smeju da daju GO.
..a patrole Kalabic Nikole...

Quote from: "NightMare"Rizikujuci da me neko proglasi ludim, ja prizeljkujem 0:0. Ako smo na taj nacin prosli Chievo, a mislim da su priblizno istog ranga, onda mozemo i Bragu. Naravno i bilo koji rezultat bez primljenog gola je super, ali ja se trudim da u ovom slucaju budem umeren i oprezan. Sto se formacije tice, ja sam predlog vec dao. Odbrana ce izgledati isto kao protiv Buducnosti, to sam siguran. Ostaje dilema koliko ce igraca biti u vezi, koliko spiceva kao i da li ce recimo igrati i Kovacevic i Mladenovic ( ja to prizeljkujem ). Verujem da je Purovic tendenciozno sakriven u subotu i da ce on biti taj, da kazem, kec iz rukava. No naravno to cemo saznati tek u cetvrtak na samom stadionu.

I ja tako razmisljam, pogotovu kad se uzme u obzir da cemo u revansu biti jaci za Zigica + Basta ce se bar jos malo vratiti u formu + odbrana ce se do tada dodatno uigrati. 0:0 i ja cu biti prilicno zadovoljan.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

---------------------------------- Ranđelović--------------------------------

-------Basta-------------Dudic------------Bisevac-----------Lukovic--------

----------------------------------Kovacevic---------------------------------

----Milovanovic---------Mladenovic---------Jankovic---------------Trajkovic

------------------------------------Purovic----------------------------------


S tim da bi Jankovic bio ofanzivniji a Mladenovic defanzivniji (spona izmedju odbrane/kovacevica i napada.  Znaci na foru Pixi gine i uzima lopte a Mladenovic ih dijeli k'o novogodisnje paketice.   :)

U slucaju da Milovanovic nije 100% onda ovako:


---------------------------------- Ranđelović--------------------------------

-------Basta-------------Dudic------------Bisevac-----------Lukovic--------

-----------------Kovacevic------------------------Mladenovic---------------

-------Jankovic-----------------Trajkovic--------------------------Perovic----

--------------------------------Purovic-------------------------



Ovi iz Brage se nadaju da ce se odlucivati u Bragi ali bi voljeli
pozitivan rezultat u Beogradu.  :nene  Kazu da imamo dobre igrace koji dobro kontrolisu loptu i da ce atmosfera u Beogradu biti "zagluvljujuca".
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!