QuoteЗВАНИЧНО САОПШТЕЊЕ НАВИЈАЧА ЗЕМУНА

Ми смо заљубљеници у фудбалску игру. Ми живимо за наш клуб и наравно град. Ми не пропуштамо утакмице. Али овим путем саопштавамо фудбалској и спортској јавности да постоји нешто је вредније од фудбала и од живота. То је православна вера. Ми са радошћу ошекујемо празник Васкрсења Христовог, ми са врелим срцем хоћемо да прославимо дан победе Сина Божијег над овоземаљским злом. Црвеним словима су уписани у календар, али и у наша срца Велики петак, Велика субота и Васкрс. Доста смо прећутно прелазили преко срамних потеза фудбалског савеза да се такмичење у свим лигама наставља као да је је било који дан. Не желимо више да учествујемо и будемо део блаћења највећег и најважнијег празника сваког православног Србина. Настављачи комунистичког зла, садашњи властодршци, како у ФС, тако и у политичком врху, очигледно не хају за наша осећања. Њима наишта није свето, нама јесте. Они који су постили спремају се за исповест и причест. Они који су се ождеравали спремају се за још понеку намештену утакмицу. Ми Срби смо доведени до руба провалије. Морамо обновити српске вредности, вратити се вери од које смо отпали. Васкрснуће слава Србије. Нека бојкот наредног кола буде полазна тачка за слогу навијачке Србије. Ми Земунци остаћемо са својим најмилијима да прославимо оно што нам је од Бога дато. НЕ ИДЕМО У ПИРОТ.

Такође молимо све разумне људе у другим навијачким групама, а знамо да их има, да својим ауторитетом утичу на људство, да у овом бојкоту не останемо сами. Потребни су нам сви у овој замисли, од водеће двојке до најмањих група. Нека стадиони зврје празни, а моћници нека се запитају докле ће моћи да гуше право на вероисповест. Како радили тако нам Бог помого.

Православље изнад свега! Не идемо у Чачак!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Свака част...наша дужност да подржимо.

Једини разуман потез је да помере утакмице за суботу.
Али пошто то не желе нека трибине зврје празне.
У потпуносту подржавам!
;pivo

Подржимо ово. Као што је наведено у тексту да има нешто вредније од фудбала а то је наша вера. Нек стадиони зврје празни.

Quote from: "Милош"Једини разуман потез је да помере утакмице за суботу.
Али пошто то не желе нека трибине зврје празне.
У потпуносту подржавам!
;pivo

Па не треба и у суботу да се игра! И тај дан је празник!! Ја не разумем да у у фудбалском савезу, одбојкашком, па и свим осталима има људи који немају никаквог смисла за неке нормалне вредности! Еј бре као да се Васкрс слави унекој другој земљи а  не у Србији!! Срамота!!

Ивер не пада далеко од кладе!Јебо их Јосип Броз и његови апаратчици као њихови потомци који су данас у свим управним структурама друштва!

Quote from: "радомир"
Quote from: "Милош"Једини разуман потез је да помере утакмице за суботу.
Али пошто то не желе нека трибине зврје празне.
У потпуносту подржавам!
;pivo

Па не треба и у суботу да се игра! И тај дан је празник!! Ја не разумем да у у фудбалском савезу, одбојкашком, па и свим осталима има људи који немају никаквог смисла за неке нормалне вредности! Еј бре као да се Васкрс слави унекој другој земљи а  не у Србији!! Срамота!!

да не би опет рекли да "нису знали"....
као и за поклапање термина са одбојком !!!
нормалнији одговор је тешко од њих добити...

Иницијативу за сада подржали радовци,фирмаши,плава унија,и већина осталих група у Србији,стока иде на Б.Б.
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

С обзиром да је све прошло, одушевљен сам што је бојкот успео, мада медијски дефинитивно није довољно пропраћен... Но то није ништа ново, није новинарима ни први ни задњи пут да саботирају позитивне навијачке потезе...

Драго ми је да најзад све оно што певамо и што осећамо према својој вери и својој земљи почињемо да доказујемо и конкретним делима... О бројним хуманитарним акцијама везаним за Космет пуно је речено, а најзад почињемо да исправљамо и неке ствари које многима још дуго неће бити јасне и проћи ће још много  воде рекама Београда док се српска омладина не просвести и не врати својим коренима...

Много је утакмица било у прошлости на верске празнике а за које сам морао да објашњавам пријатељима и родитељима зашто идем и да изналазим изговоре како се то ми заклињемо у Српство и Православље а не поштујемо своје празнике... Најзад сам свима без скретања погледао у очи и рекао ево дошло је и наших 5 минута, можда раније није било прави моменат, али сада није само прави моменат већ и крајњи моменат!!!

Поздрављали смо се ових дана и кажу тако треба и следећих месец дана са Христос Васкрсе, а ја се надам да овај потез представља лагано али сигурно васкрснуће српске свести и повратак свим вредостима које је комунизам покушао да искорени из православног Србина!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "