Не знам колико сви овде схватају озбиљност ситуације и колико је битно да се у с реду појаве сви који сматрају себе навијачем.Сада када је још већа разлика између нас и партизана на табели...баш сад треба да на буде много!
Од почетка сезоне више него добро смо се показали....ајде да наставимо тако.
И зато у среду на север сви!!!

Утакмица почиње у шест у среду! Сви на СЕВЕР!! Сви са заставама!!


Јели људи нико ништа не пише?
Накачите се ладно на форум и чекате слике и видео, а коментари где су вам?!  :nene  :laugh
ФОТКЕ!
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2007-2008/cz_napredak_3krug

Видео:
www.delije-caffe.co.yu/video/2008/cz_napredak_bakljada.avi 4 мб
www.delije-caffe.co.yu/video/2008/cz_napredak_navijanje.avi 3 мб (песма "Ја сам године" кад се коп преполови на пола)

одлично издање по мени,бројност солидна...публика је твоја је опет грмела,мада мислим да је добро знај најбоље отпевано...добро је што се са шипке показивало како требају да се држе три прста..свака част...хвала ти рајко
Урош Мишић један је од нас

Quoteдобро је што се са шипке показивало како требају да се држе три прста

Гледам прво на д.нет-у па сад и овде...Као да је сада први пут показано како да се држе три прста па одједном неке импресије због тога.Показивано је и на претходним утакмицама и зашто је овај пут тако посебно,додуше истина да је знатно више људи него раније кориговало држање три прста.

није толико потенцирано,а и мало људи је знало зашто се тако диже јер су се три раширена прста толико одомаћила да је тешко то исправити.нису импресије,али треба обратити пажњу свакако и почети од себе
Урош Мишић један је од нас

Одлична представа синоћ на стадиону који дефинитивно треба да понесе име човека кога смо ипратили достојно, како и треба једног великог Звездаша, који је цео свој живот посветио Црвеној Звезди, њеним успесима и радовао се и туговао са клубом...

Почело је минутом ћутања и скандирањем Рајко Митић и Рајко хвала Ти! Играчи са црним флором на рукама... С обзиром на добру игру, позитиван резултат, навијање је скроз опуштено, лагано смо се увежбавали за дерби, а то увежбавање је испало више него добра увертира и као што рекох одлична представа на стадиону Рајко Митић... Из првог дела се још издваја и Још једна победа и титула...

У другом делу се скандира Драгану Џајићу, а боље од осталих су се  певале Ја сам године, Публика је твоја, Ој Косово Косово, Звезда шампион (руска уз заставе)... У 86-ом минуту се подиже шеталица са ликом Рајка Митића и транспарент Све пролази, Звезда траје и пали се неколико бакљи... Адекватна песма за ову слику Добро знај, одлично отпевана, неколико пута, затим и У име свих нас, исток и запад на ногама уз салве аплауза упућене Северу... Још једном се скандира Рајку Митићу и повици Хвала Ти Легендо!

Након убедљиве победе играче са терена испраћамо са Ћале ти у ђубретарима и дајемо им до знања да у суботу размишљамо само о победи, а загрмело је и пар пута Звезда, Звезда...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

шта представља ова плава застава са сунцему средини што је стајала на огради?



Ta zastava ti je simbol Makedonije...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Одлична утакмица, солидна бројност, квалитетно навијање! Е сад, дерби! Морамо то трипут боље него јуче! И ако губимо и ако водимо!

Quote from: "banne"Ta zastava ti je simbol Makedonije...

Не капирам батице, какве сад везе има Македонија ? :zbunjen

Само да кажем да је мени најжешће било спонтано гурање уз публика је твоја.
Али у целини утакмица је стварно била феноменално одрађена.
Плус резултат веома добар одавно нисмо неког овако испрашили бар у фудбалском смислу и броју постигнух голова.

Quote from: "Nikola013"
Quote from: "banne"Ta zastava ti je simbol Makedonije...

Не капирам батице, какве сад везе има Македонија ? :zbunjen

Верујем да је Банне заборавио рећи ''Грчке Македоније''.
Македонија је северна Грчка...(добро,не цела,делом је и наша  :) )

А ово сунце се налазило и на драхмама,док их је било,док их евро није заменио... :)
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."А ово сунце се налазило и на драхмама,док их је било,док их евро није заменио... :)

И даље се налази у грчким документима... Лично сам јуче видео на средњим страницама грчког пасоша...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Постоји само једна застава Македоније и једна Македонија.

Нема потребе посебно истицати на кога се односи.

А што се тиче творевине ћопавог загорца сви знамо шта јој следује.

Quote from: "Nikola013"
Quote from: "banne"Ta zastava ti je simbol Makedonije...

Не капирам батице, какве сад везе има Македонија ? :zbunjen

Македонија ти је географска област, симбол те области је златно сунце на плавој подлози...

А што су комунисти направили вештачку творевину то је друга прича...

Они су стара Србија и то је то...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007