хаха знао сам,страшно.

Управо јавише на спортским вестима Фокс телевизије да је Црвена звезда кажњена са 3 утакмице играња без присуства публике. Уз то су додали да у те 3 утакмице спада и вечити дерби који се игра на пролеће.  :bes
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Надам се да је дерби 3. утакмица и да ће нам жалбом смањити на 2.У противном - катастрофа!

Quote from: "Pijanac"Уз то су додали да у те 3 утакмице спада и вечити дерби који се игра на пролеће.  :bes

Све се плашим да је неком игром случаја закачен и дерби.

Quote from: "Ђоле"Надам се да је дерби 3. утакмица и да ће нам жалбом смањити на 2.У противном - катастрофа!

У противном појавимо се па да видимо шта ће са нама!
Да се ја питам,тако већ од среде!

Ако је ово један од метода мурије у борби против нас,мислим да је то најбољи одговор.А чисто сумњам да не стоје они иза ове одлуке заједнице суперлигаша да казна закачи и дерби.

све је ово последица јебеног закона.правили га лјуди који у животу били на утакмици,као за добробит фудбала.па јел за добробит фудбала да се затворе капије на јединој утакмици на коју дође нешто више лјуди.ово је дефинитивно још један покушај у низу да нас сјебу.најболје би било да се окупимо испред севера и лудујемо целу утакмицу.тако ћемо пружити подршку нашим манекенима који су одавно запали у летаргију

Да ли се поред гостовања у Новом саду наредног викенда игра и дерби у рукомету? Задњих неколико сезона смо ишли на ову утакмицу, те се надам да ћемо то учинити и сада. Чак и ако се игра у суботу, могуће је стићи из Новог сада.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

У недељу у 7 је рукомет.....

Gde moze da se nadje raspored nastavka sezone, treba mi hitno posto moram da zakazem godisnji ....

Ја сад тражим али нема нигде. Ни на сајту савеза ни на нашем сајту. Једино што пише а то је да је дерби 16тог фебруара.


Овде сам нажалост.

ево шта сам ја нашао на сајту МСЛ али само до 22 кола


16.02.2008.
18 коло                                                
Чукарички - Бежанија       
Хајдук - Борац       
Смедерево - Војводина       
Ц.звезда - Партизан      
Младост - Банат       
Напредак - ОФК Београд


23.03.2008.
19.коло
   
Напредак - Чукарички    
ОФК Беог. - Младост    
Банат - Ц. звезда   
Партизан - Смедерево    
Војводина - Хајдук    
Борац - Бежанија    


01.03.2008.
20 коло

Чукарички - Борац
Бежанија - Војводина
Хајдук - Партизан
Смедерево - Банат
Ц. звезда - ОФК Београд
Младост - Напредак


08.03.2008.
21 коло

Младост - Чукарицки
Напредак-Ц. звезда
ОФК Бео - Смедерево
Банат - Хајдук
Партизан - Бежанија
Војводина - Борац

15.03.2008.
22 коло

Чукарички - Војводина
Борац - Партизан
Бежанија - Банат
Хајдук - ОФК Беог.
Смедерево - Напредак
Ц.звезда - Младост

Прво коло пролећног шампионата померено је за 1. март,како јављају медији.

Колико сам чуо утакмица у лав купу СРБИЈЕ игра се 23.02. на маракани са напретком да ли је то тачно?Ако неко може да потврди ово

Quote from: "Кале"Колико сам чуо утакмица у лав купу СРБИЈЕ игра се 23.02. на маракани са напретком да ли је то тачно?Ако неко може да потврди ово

Јесте тачно. Наравно не зна се још тачан сат одигравања и овај термин може да промени једино нека ванредна ситуација (не би ме ни изненадило... Шта се све не догађа ових дана) јер је већ одређен такорећи званично. Имаш ту информацију на ред-стар.нет и по разним новинама је већ писало...

У новинама сам и прочитао зато и питам.Дај боже да се ништа неочекивано не деси али зна се каква је ситуација овде код нас.Увек очекуј неочекивано

Видео сам на нету да утакмица са напретком у купу почиње у 13:30.Јел се она казна односи и на куп утакмице?

Quote from: "Кале"Видео сам на нету да утакмица са напретком у купу почиње у 13:30.Јел се она казна односи и на куп утакмице?

Да.

Quote from: "Shomy"ево шта сам ја нашао на сајту МСЛ али само до 22 кола


16.02.2008.
18 коло                                                
Чукарички - Бежанија       
Хајдук - Борац       
Смедерево - Војводина       
Ц.звезда - Партизан      
Младост - Банат       
Напредак - ОФК Београд


23.03.2008.
19.коло
   
Напредак - Чукарички    
ОФК Беог. - Младост    
Банат - Ц. звезда   
Партизан - Смедерево    
Војводина - Хајдук    
Борац - Бежанија    


01.03.2008.
20 коло

Чукарички - Борац
Бежанија - Војводина
Хајдук - Партизан
Смедерево - Банат
Ц. звезда - ОФК Београд
Младост - Напредак


08.03.2008.
21 коло

Младост - Чукарицки
Напредак-Ц. звезда
ОФК Бео - Смедерево
Банат - Хајдук
Партизан - Бежанија
Војводина - Борац

15.03.2008.
22 коло

Чукарички - Војводина
Борац - Партизан
Бежанија - Банат
Хајдук - ОФК Беог.
Смедерево - Напредак
Ц.звезда - Младост


15 И 16 Марта је и одбојка  :batine   а ваљало би подржати девојке
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Quote from: "United North"
15 И 16 Марта је и одбојка  :batine   а ваљало би подржати девојке
ништа се ти не брини.. namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!