lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Da sad sam video, veoma zanimljiva tema. Samo me nervira strasno onaj (Nikolo) Serislav Makijaveli (Makaveli), taj stadiona video nije.

evo i tvog posta:



Inace, da vas malo obavestim. Sinoc su grupe navijaca partizana imale turnir u fudbalu na kojem je ucestvovao i Mateus, njihov novi trener. U povratsku sa turnira citav autobus grobara je ostao bez: salova, majci, patika, trenerki i slicnog materijala koji je podsecao na zastave u rancevima i torbama. Ceo autobus je inace razlupan a bolje nisu prosli ni grobari. Interesantno je da se tuca desila na Trosarini, tamo gde se odigrao vec cuveni sukob sa Radovcima... Nakon te akcije, glodari iz Agencije su sa nekoliko kola isli po gradu i trazili nase sa salovima. Uspeli su da nadju maloletnog decka koji ne pripada grupi vec je slucajno nosio sal, mislim ispod nule je temperatura, pa su ga ove, nule, maltretirale...

Inace, jos jedna vest glasi: jedna od udarnijih grupa agenata (stariji grobari okupljeni oko agencije) ostala je bez svog transparenta Palas. Bice im pokazan na sledecem derbiju, cisto da se sete kako je izgledao dok je bio kod njih.

Tako grobare, da ne spominjem da je vodja jedne od tvojih podgrupa JF, ostao bez sala skoro, da je jedna od vasih grupica iz JF, bezala taksijima nakon vaterpolo derbija...

Cuo sam od jednog lika (kaze da je procitao u Politici) da ce se mozda osnovati fudbalska liga jugoistocne Evrope,
i da ce u njoj ucestvovati najbolji klubovi iz Srbije i CG, Kurvatske, Aljbanije, Makedonije,
BiH, Slovenije, Rumunije, Grcke,...

Ako neko zna nesto vise nek napise.
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Malo sam se zezn'o, kont'o sam da je ovo onaj topik sa zanimljivostima.Sorry...
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Potpuno si u pravu, ovde i jeste mesto za takve informacije.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

?? ????? ????? ????, ?? ?? ???? ?????????, ? ???? ?? ????.
???? ?? ?????? ?? ???? ??????, ?????, ????????, ??????? ? ?????? ??????? ??????? ??????. ??????? ?????????  ? ???? ????. ?? ???? ??? ??? 10 ??????????? ???????. ???? ?? ???? ???? ?????????????.
1. ??????
2. ????????
3. ???
4. ?????
5. ??????
6. ???????? (??????)
7. ????????
8. ?????????
9. ??? ???????

? ??? ???????.


To sto tvoj Hajduk nema blage veze (osim da peku rostilj) to ne znaci da ne treba Zemun da bude u tom takmicenju.  :bes

FC Munze

Znam da uvek kada se pomenu glodari, onda se skace, ma pusti ih, ko ih... i ostalo. Ali, ovo je vest kojoj se treba radovati. Radi se o njihovim medjusobnim sukobima. Info sa JF:

poz,
budimir

Dugo planiran odlazak JUZNOG FRONTA na utakmicu Partizan - Spandau, u okviru evropske lige smapiona za vaterpoliste, konacno je dosao na red. Oko 150 GROBARA pocelo je okupljanje na Banjici skoro ceo sat pred pocetak utakmice. Kako je vreme odmicalo, tako se i broj ljudi povecavao, a samim tim je i atmosfera bila i vise nego sjajna.

Konacno je dosao i pocetak same tekme, koja je sa nase strane pocela deljenjem kalendara JUZNOG FRONTA svim posetiocima utakmice, a potom i prva pesma "... JUZNI FRONT za te' ce da gine", grmljavina bubnjeva i paljenje baklji obecavale su dobru atmosferu tokom cele utakmice. Tako je trebalo da bude...

Prve tri cetvrtine se skoro nije ni prestajalo sa pevanjem. Bubnjevi su tutnjali, pevalo se iz srca, navijalo! Pred pocetak cetvrte cetvrtine, kako se i pretpostavljalo, u hali se pojavise najomrazeniji ljudi u navijackom svetu - "Glodari 1970", lopovi, kriminalci, tapkarosi i dileri deviza, koji su prvo unezvereno gledali kako se njihov imaginarni svet rusi i kako nemaju sta da traze kod najmanje 150 FRONTOVACA, a potom su podmuklo, kako su i sve do sada radili, pozvali jednog naseg drugara, pokusali da na brzinu zamahnu koji put pesnicama kako bi iskalili bes koji imaju, i nestali u sumama Banjice.

Dogovor je dogovor - a dogovor je ovoga puta bio da se iskulira pokusaj incidenta, i da se sve resi nakon utakmice. Tako je i bilo. Odnosno, tako je trebalo da bude. Naime, jedan nas FRONTOVAC je okrenuo Sasu Koprivicu, pred 150 ljudi okupljenih ispred bazena na Banjici i javno ga prozvao da odmah, gde god hoce dodje, da jednom i zauvek zavrsimo sa lopovima iz agencije. (Istu cemo zazidati onog trenutka kada glodari 1970 budu nestali).

I pored prozivki, otvorenog poziva "bilo gde i bilo kada" da se nadjemo i pocistimo sljam, svi koji su bili pozvani, su odgovarali krajnje naivno - upravo onako kako i dolikuje kukavicama - "nemoj danas", "sutra", "nemoj da me prozivas pred tolikim ljudima" itd. U svemu je prednjacio Sasa Koprivica a nista bolji "glumac" nije bio ni Cvija, krhki lopovcic, koji je po ko zna koji put pokazao kako je lako biti devojcica.

Celih sat vremena posle utakmice i poziva na "dvoboj" cekali smo sljam, ali se naravno, desilo ono sto smo i ocekivali - NISU SE POJAVILI. Zvali smo, cekali, ali debelovrati lopovi i tapkarosi se nisu pojavili.

Iako je sve moglo da bude gotovo jos sinoc, 19. januara 2003. godine, sve je odlozeno za nekoliko dana, kada ce JUG konacno biti slobodan, kada ce lopuze biti pohapsene, izdajice sklonjene zauvek sa navijacke scene, a JUG ponovo biti olicenje urbanog sveta!

Odbrojavanje je pocelo! JUG JE USKORO NAS!

:rofl  :rofl  :rofl
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Napili se vina - "Tlga za Jugom".
:)

Samo kad bi se mi mogli otresti ovih smrdljivih balija...

SRPSKA U SRCU, BOSNA NA KURCU!!!!!
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Stvarno, kakva je to navijacka grupa iz BL "Bad Boys"?

Jesi li nekada bio u Vulturesima ili RBA?

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Sad prvi put cujem za tu grupu, vjerovatno su nastali sad za vrijeme zimske pauze.

RBA (Red Blue Army) je grupa Vulturesa  iz Nove Varosi (naselje u BL),  ja nisam iz tog naselja, pa nikad nisam ni bio s njima ( to su uglavnom skinsi).
Inace idem na sve vece Borceve tekme.
Ali normalno, zna se, ZVEZDA je na prvom mjestu.
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Quote from: "UltrasLondon"To sto tvoj Hajduk nema blage veze (osim da peku rostilj) to ne znaci da ne treba Zemun da bude u tom takmicenju.  :bes

FC Munze

Ne vidim da li sam na ovoj listi uvrstio Hajduk. :D
A sto se tice rostilja, jesi dolazio i kad je bilo lionsko belo vece  :rofl

Cekam dana kad ces da preuzmes palicu FK ZEMUN (a sutra u novinama da pise, dosao extra strucnjak iz Engleske)  :lol:

???? ???? ??????? ????????? ?? ?? ??????? ;pljuga
:flasa

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Kakve budale  me smaraju, sigurno je spam, garantujem da ce im Viole spremiti nesto:


From:   Robert Matak <robert.matak@ri.tel.hr>
To:   kontakt@delije-caffe.co.yu
Subject:   ISUS I MARIJA HAJDUKOVA ARMIJA
Date:   Sun, 5 Jan 2003 11:49:15 -0800

Attachments
Name Type Save View
Part 1   text/plain Save  
HR.jpg   image/jpeg Save View

Pozdrav iz Rijeke tj iz Kostrene (mjesto prije Bakra)  ..Sve misli su
okrenute vikendu i "Pohorju"....Ocekuje se 50.000 navijaca iz Hrvatske
,posto idu 3 kompozicije vlakova  iz Zagreba,Rijeke i Osijeka ..Samo iz
Rijeke preko 50 autobusa ...sve je u transu zbog "Janice".....Kada grmi
s juga i sa sjevera cijela zemlja zna ide Janica....A poslije takve
nevidene atmosfere na jednom skijalistu idemo na UDINESE - MILAN ..posto
nam je to pred nosom .....Kako su pocele maskare idu najjace grupe ,sa 3
velike limene glazbe iz Opatije,Rijeke,Samobora...(ma kakvi trubaci iz
Dragacevca)....
Inace u Hrvatskoj sve je poludjelo zbog Janice...ove godine bilo je
preko 220.000 ljudi na skijanju u
Italiji,Austriji,Francuskoj....potrosilo 250.000,00 Eura...Svi su poceli
skijati preko noci.....Nije se gledalo za cijene opreme kupovala su se
odijela i po 2.000 EURA....a ostalo da i ne govorim.....
Toliko za sada
Robert


"limene glazbe" :rofl  :rofl  :rofl
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Quote from: "webmaster"Kakve budale  me smaraju, sigurno je spam, garantujem da ce im Viole spremiti nesto:
Inace u Hrvatskoj sve je poludjelo zbog Janice...ove godine bilo je
preko 220.000 ljudi na skijanju u
Italiji,Austriji,Francuskoj....potrosilo 250.000,00 Eura...Svi su poceli
skijati preko noci.....Nije se gledalo za cijene opreme kupovala su se
odijela i po 2.000 EURA....a ostalo da i ne govorim.....
Toliko za sada
Robert
Ne kontam.. 220.000 ljudi je potrosilo 250.000,00 eura za sva ta gostovanja, plus nekoliko ih je kupilo opremu za 2.000 eura, sto znaci da su po glavi potrosili za sva gostovanja po 1 euro :zbunjen  :nene  :D  :rofl  :finger Jebote kakav moron?!?
vezda je zivot, sve droge su sitnica!