zasto nije bilo Incidenta na obilicu?
zasto Incident nije otisao u ns sa navijachima, nego solo?

ko je lud, a ko zbunjen?

i zasto bi ovo islo u private, kad je stvar koja zanima mnoge koje znam...
:)))))))))))))

mnogo pitanja, dajte odgovore, a mojne kizo zakljuchavash josh jedan topik u nizu

pozdrav
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

Policajac,

I mene zanima ta tema mada ne verujem da ce tebi devojke hteti da odgovaraju posto koliko vidim ranije si ih nesto prozivao. Nemam pojma o cemu se radi samo konstatujem a ako gresim je****.

Kizo, vrlo rado cu prevesti sa engleskog sve sto treba samo da znas da moj engleski nije savrsen, ucio sam ga u skoli i ovde sto sam naucio.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

a ko su ti incidenti..i policajac odakle si ti :)

BBB,

Incident je zenska navijacka grupa koja se kao bila raspala pa se opet sastavila pa  :zbunjen sad su valjda opet zajedno. Izvinjavam se ako sam nesto pogresio ali secam se da je bilo nekih prica o cepanju transparenata, formiranju novih grupa itd

Kizo, drago mi je da sam postao saradnik. A majka mi je uvek govorila da nece biti nista od mene  :lol:  Ove nedelje sam u strasnoj frci, uleteo mi dobar posao na brzaka tako da od sutra sljakam 14 sati dnevno  :(  uzas. Javljam se uskoro i saljem izvestaj.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

ja sam cuo da su navodne opasne te iz incidenta navodno ih se i policija boji :).....

Policajac,
;pljuga kao vrlo dobro obavesten momcic,trebalo bi da znas da te devojke mogu prijaviti zbog voajerstva!Tolika opsednutost,ma skodice ti veruj mi...
namigivanje  
Uostalom iz koje si ti ekskurzije? :batine
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

sve je pochelo bezazleno, jednim upozorenjem... ali posto ove dve sto su on -line imaju nevidjenu zelju da budu huliganke onda sam reshio da ih cimam do kraja...

eto sad Mila nece da se javi sa svojim nikom, izmislja nove...
(draga devojko, nemam ama bash nikakve veze sa Heroesima, sem sto neke znam iz vidjenja, na zdravo ..to i nista vishe...)  ;pljuga

zasto niste isle sa navijachima za NS?
oboje znamo zasto, toliko o o tome koliko vas volimo...
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

Decko, ti si toliko, nebitan u mom zivotu da slobodno svoje komlekse mozes da lecis preko mog imena a ja da se miseva bojim nosila bih misolovku. Glupo je samo sto ovakve teme razradjujes preko delije-caffe-a jer tako trpi ceo forum...
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

tako je policajce ja sam tna tvojoj strani :)

Sta bi juce, nije radio forum?

Ajde BBB nemoj da potpirujes (potpuses  :lol: )  svadju. Ako neko stvarno ima  zelju da nas informise sta je sa incidentom onda nek napise a ako cete da se prozivate onda nek Kiza zakljuca topic.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

Ne zelim da odgovaram na debilna pitanja...a sto se tice prozivanja, ( za neupucene ) ona vuku korene od raspadanja nekadasnje grupe HeroGirls ( koja je svakako imala veze sa grupom Heroes ).
E sada, kratka biografija grupe Incident...jednoga dana, sasvim slucajno u pauzi izmedju jedne fudbalske tekme i basketa ( mislim da je derbi bio u pitanju )...u jednoj od pivnica, sasvim neocekivano i neplanirano, doslo je do spontanog upoznavanja devojaka...najpre smo sedele odvojeno svako drustvance za svojim stolom da bi na kraju spojile stolove...razmenile price...i od tog sudnjeg dana u mnogo cemu se slozile (hvala pivu!).
Ono sto je interesantno je to da u grupi imamo cak tri generacije, ( znaci i skolarce i studente i zaposlene ) odlicno funkiconisemo, i to mi je jedino vazno! Nikakva losa iskusva, licno,  nemam sa ostalim ciganima ( bez obzira na pol ), nameru da se mesam u tudje price iz proslosti, takodje nemam, klinacka pitanja "a zasto ovo" a "zasto ono" su out...a svako ima svoje pravo da odluci kako ce ( i cime ) otici na gostovanje...
Devojke su odlicni drugari, nisu ispaljivaci, hrabre su (kad treba), duhovite, preduzimljive...i jako mnogo ih sve do jedne volim!
Toliko o ljubavi...mrznja medju ciganima je out...ako je neko nekoga nekada nesto zajebo...zna se kako se to resava...

Btw, i dalje mislim da ovakve price trebaju da idu na private...( kritika webmasteru! )
Forum je odlicno radio dok nisu pocele da ga ruze zakljucani topici ( to nije trebalo da se zakljucava nego da se brise) ...

pozdrav,
Ana.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Hvala na objasnjenju. Stvarno je bedak da se prozivamo medjusobno, Za mene licno nikad nije bilo niti ce biti ikakve razlike izmedju muskih i zenskih Delija, likova iz Beograda i unutrasnjosti, starih i mladih, treznih i pijanih  :lol: Sad su opet na forumu Delije.net pocela prozivanja Beograd-unutrasnjost, bas bezveze. Inace sto se tice raspada HeroGirls znam pouzndano tu nije bas sve bilo OK ( a kod kog raspada jeste) ali upravu si da su to teme za private tako da im ovde nije mesto.
umnjaju neki da bodrimo pogresan tim, i mrze nas zato sto uvek smo s'njim!!!

znam ja njega stari brkati policajac :)

Quote from: "LovacNaJelene"Za mene licno nikad nije bilo niti ce biti ikakve razlike izmedju muskih i zenskih Delija,
Ja ipak pravim razliku, veeeeeliku razliku, fundamentalnu... :jebanje

Pricaju ribice po kaficima, zurkama,... da su Heroji jebachi... i potpuno mi je jasno zasto su se prve zenske grupe (od Zulu Girls-a) pojavile oko njih.

Ma koji bre brkati polcajac??? Zna se kako se sa pandurima postupa  :boks  :batine
a sa grobarima :jebanje
sa pravim ciganima (bilo zenskim ili muskim)  ;pivo

I mojne da me smarate s' pricama kako se raspala ona grupa, zasto je oformljena ova... itd!

Ovo je forum, a ne informativni centar!!!

POZDRAV ZA SVE PRAVE DELIJE! ;pljuga

Lucky_star, upravu si potpuno! Ne daj da te cimaju indijanci!
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Quote from: "delija_hooligan"Ma koji bre brkati polcajac??? Zna se kako se sa pandurima postupa  :boks  :batine

Znas onog Brku sto je sredjivao red kod Pionira... 2 puta me cimao... pukne mi qrac vise i probijem se ja kroz kolonu i stignem prvi  :D

A ti panduri, bili su naj naj obezbedjeni , i kolena i laktovi... ko da je 3. svetski rat  :lol:

Quote from: "UltrasLondon"
Pricaju ribice po kaficima, zurkama,... da su Heroji jebachi... i potpuno mi je jasno zasto su se prve zenske grupe (od Zulu Girls-a) pojavile oko njih.

Pa koliko su heroji bili dobri jebaci,toliko im je i zenska ekipa trajala! :rofl
Veruj mi  kad su odlazile p**** su im bile toliko suve da su spas trazile u Botanickoj Basti(iz prve ruke informacije, sve zavisi u kojoj ga ruci drzis)  :lol:
amo za tebe, uvek uz tebe a njih ko jebe...

vidio ja i muske i zenske delije...i moram priznat da i nije neka razlika.....cast izuzecima :)

Quote from: "Anti_Hero_Pro_Ultra"
Quote from: "UltrasLondon"
Pricaju ribice po kaficima, zurkama,... da su Heroji jebachi... i potpuno mi je jasno zasto su se prve zenske grupe (od Zulu Girls-a) pojavile oko njih.

Pa koliko su heroji bili dobri jebaci,toliko im je i zenska ekipa trajala! :rofl
Veruj mi  kad su odlazile p**** su im bile toliko suve da su spas trazile u Botanickoj Basti(iz prve ruke informacije, sve zavisi u kojoj ga ruci drzis)  :lol:

pa te sto su ostale suve p**** i dan danas su takve a ono sto je vredelo koliko ja vidim stoji i dalje sa njima a vidim imaju i neke nove...

he he :nene  ;pljuga  :rofl  :flasa  :megafon  :kuvar  :tenk  :motor  :indijanac  :cigla  :muzika  :zatvor  ;pljuga  :flasa  :pandur  :zatvor  :kafa  :konj  :seljak  :bier  :vesala  :karanje  :jebanje  :keez  :wave  :sesir  :dedamraz  :utoka  :doca  :ruke  :sampion  :bes  :indijanac  :stanlioiolio  :oko
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА