E, pa narode moj galilejski, ciganski, da vam se i ja obratim povodom ovog nasheg mrtvog i raspalog derbija.  
Mozda cete se pitati zashto ovakav uvod posle relativno dobre tekme, ali kada zandari onako kurvinjski i krajnje paorski pokushaju da izlece svoje komplekse, ostaje da zajednickim snagama "raspravimo" ovo.
Zato ja nashoj ciganskoj, prljavoj mashti dajem dozvolu da proradi povodom ovih i drugih dogadjaja, pre i posle tekme.
I dok su grobari na tekmi pushtali kojekakve zmajeve, zandari su pre pomenute, sproveli nevidjenu vatacinu, cak su i zandarke imale dobar ud_eo u tome, a sada vi...  

p.s. - "pravi" izveshtaj sledi za nekoliko dana a dok utisci ne slegnu, pozivam vas da napravimo jedan zajednicki hool izvestaj. Zato, sledite vashe ciganske instikte i tastaturu u shake...

:)
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

? ???? ?? ??????, ???????!
???????? ?? ???? ???????????-????? ?????!  :)
???????? ???? ??? ? ?????? ?????? ??, ??? ??? ??? ?? ?????????? ? ???????? ????????????..1:0, ?? ??????, ??? ?? ???? ??? ????...?? ???? ?? ???????...???? ?? ??????? ??????? ? ?????, ? ??? ??????, ?? ? ??? ??????, ??????-???? ?? ?? ???? ??????? ???????, ??? ??? ?????? ?? ??? ?????? ? ??????, ( ???????? ??????????? ), ??? ??? ????????? ?? ?? ???? ??? ????? ??????...??? ????...????????? ???? ??????? ????...??????? ?????? ??????????? ?? ??? ?????? ? ???? ????????, ????? ?? ?????? ????????? ?????????? ??????? ???????..."??? ???, ???, ???, ???? ?????? ??? ???"...
??????? ?????? "?? ?????..." ?? ???? ?????, ?? ?? ?? ????? ??????????? ????? ? ????????????? ??????- 2:1 ?? ??????! "...? ?????? ?? ??????, ??-??, ??-??..", ?? ??? ? ???? ?????? ??? ???? ?? ???? ????? ?? ?????????? ( ???? ????, ?? ?? ??????...), ????? ???????? ??????????? ?????????, ????? ?? ????? "???? ???? ???????????, ?????? ??...", ? ????? ???? ????? ??? ?? ??????? ?? ????? ????? ??????? ??????????? ???????...
? ??? ?? ???? ???? ??? ???? ???? ??? ?? ???????? ? ???????? ?? ?????...( ??????? ?? ??????, ????? ????? ???????, ??????? ?? ??????? ?????? ???????, ?????-??????? ? ?????? ) ??? ?? ????? ???? ?? ?? ??????? ?? ????...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

devojko,

kakvim 'zajednichkim snagama'?
kojim 'zajednichkim snagama'?

ako dobro shvatam ti najavljujesh neku osvetu?  :batine  :boks
cisto da znam, da tebe odmah privedemo posto vidim da imash informacije o tome!

savetujem ti da se primirish, spustish ton i nadjesh negde svoje mesto na Severu primereno tvom 'sluchaju' a ne da glumish portparola Delija (u miliYon evra da se to mnogima nece dopasti da chuju tvoj poziv na vendetu)  :finger  :finger

napaljenost u izjavama necu ni da komentarishem, tek tesko neka profi karijera sa takvim vokabularom!
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

ovaj ker bi mogao svoje buve da istresa na nekom drugom mestu... :zbunjen
shupak, nije ti ovo shtenara!  :nene

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

bg policija svaka cast na duhovitosti (neki ovo ozbiljno shvataju  :lol: ) !!!
Mene mrzi pisati izvestaj, zbog neresenog ishoda tekme... da smo dobili bio bih pun elana, al ovako... :finger
Samo da napomenem da sam pre tekme popio 2 litre BIPA pa mi se na tekmi strasno pripishalo... a WC mi je bio daleko, tekma tek pocela, kisa pada... :D
Reko sam to UK Nikoli preko sms, na sta mi rece "Pa taj stadion je vec i ovako i onako za pishanje"  :rofl

??? ?? ??????? :zbunjen
...??? ?? ?????? ?? ??? ?? ??? ?????? ? ????? "?????" ???? ?? ? ?? ?? ?? ??????...
? ?? ????, ??? ?? ??? ????? ????? ?? ???? ????????????... :lol:
??? ????? ???? ????? ?????? - ?? ??? ?? ???? ?????? ?? ?? ?????...( ?? ????? ???? - ????????? ?????? - ???? ????? ??????, ?? ????? ???? - ? ??????, ??? ???, ?? ????? ????, ?? ????? ?????, ?? ????? ????? - ????? ????? ???? ? ?? ???? ????... namigivanje )

btw, ?????? ??? ??? ??????????...
( "??????? ??? ??? ?????? - ?? ??? ????? ???????!" )  :nene

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

kakav je afrodizijak kurchiti se preko neta, zar ne?! :boks
no dobro, vama tesko ulazi u glavu da vas niko ne voli na Severu..
Mene bash boli racku i za tebe i ostale ali greota je da se vidi kako devojke dobijaju shamarchine...
a nista bolje vam se nece desiti ako nastavite da lupate po netu, prizivate nasilje, glumite Jocu Shurbatovica, kuckate sms-ove vodjama i sve okolo smarate ... :finger  :finger  :finger


ps
DROGA JE SMRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

Quote from: "bg policija-online"


ps
DROGA JE SMRT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Auuu ali lazes! Ja jos zivim! :finger  :D

Bolje VUTRA nego SUTRA!

???????? ??? ?? ????? ?? ?????????? ?????.
? ??????? ?? ?? ???? ??????????? ????? ??????? ? ????????, ???????? ?????, ? ???? ?????? ??????, ???, ???????, ??? ?? ???????????? ?? ??????!

??????? ?? ?? ??????? ? ?? ??????? ?????? ?????? ??? ??? ????? ?? ????? ??????...

Policija,