October 13, 2002, 10:09:56 PM Last Edit: July 14, 2008, 05:55:44 PM by KizaLion
Кренуо сам око 8,9 ујутро колима за главни град западне Србије. Време одлично, брзо сам стигао у Бања Луку. На граници све је прошло ОК, никаквог цимања није било. Гледао сам јел уопште кренуо аутобус са Циганима, и ништа од тога. Нису уопште изгледа стајали да попију које пиво на брзака. Стиго сам без проблема око 2 сата (веома брзо) , после мало одмора кренуо сам у Борик, а пре тога сам ишао у извидницу по центру (цигани су били разбацани по околним кафићима, нешто мало Белграде Бојса сам видео, сви су већ увелико циркали Нектара). У халу сам стигао 40 минута пре текме. Срања није било никаквих, нити испред хале, нити у граду... колико сам ја видео. Испред хале Борик пар цигана је чекало остале из Београда... нешто их није било, помислим да нису направили неко срање на путу па нису стигли. Одмах код улаза у халу (то је једини улаз у халу, улазе и цигани и лешинари на тај улаз) био је један мали шанк који су цигани заузели (њих 20 уз пиво и непрестано певање Звездиних песама). Остали су ишли полако на трибину. Лешинари са шаловима мртви хладни пролазе слушајући циганске песме и ништа. Поред цигана код улаза је било пуно пубова па није било залетања. Ја сам одма отишао на нашу трибину (пре тога сам кренуо на ону трибину где су стајали она двојица у гробарским дресовима, тад сам видео да сам фулао трибину).  Ја сам већ уживао у благодетима Нектара (најаче пиво у Српској – права конкуренција Јелену). Ми цигани смо били на југу, а остали Лешинари су били разбацани по северу и пар маторих ликова на западу и клинци на истоку). Одма кад је почела текма урлали смо Звезда Звезда ! На почетку текме певали смо И напред звезда ле и напред звезда ле...  На копу био је један лик од Бригате Бања Лука (иначе стално је на утакмицама Борца, а иначе Бригате), и још пар њих и Хероеса, нешто мало из Београда које сам видео, али су закаснили на текму пола сата. Где су они били досад ? Изгледа да су мували пичке по граду (БЛ је прави акваријум). Почело је са певањем стандардних песама, препуцавали смо се са гробарима са истока, они нама вичу Циганске пичке, певају стандардне Борчеве песме (они и ови са севера су се слабо чули, која им је фора да су навијачи подељени по трибинама, а слабо се чују, слаба синхронизација, велики минус код Лешинара), Ајмо ајде сви у напад и остале глупости. Нису окачили ниједну једину заставу !!!!!!!!! А имају их пун курац !!! Једино су клинци са запада дизали неку малу смешну ВОЛИМ БОРАЦ и то је једино што су показали.  На терену се све одвијало како треба, мало густо у првом полувремену, одједном смо заурлали ОВО ЈЕ СМЕШНО !!! Добићете батине !!! Гробарске пичке !!!!!  Као и стандарно Србија ! Србија ! Делије делије ајмо сви у глас Радован Караџић навија за нас (пар пута) !!! Од тополе па до равне горе... као и ону познату ... Ој Србијо мати... немој туговати ... зови само зови сви ће соколови за те живот дати !!! Све песме су се вијале редом.... велики минус је песма коју и нико не пева И напред црвена звезда и напред црвена звезда и напред црвена звезда лееее !!! Као и непотребно, али одлично се чуло И ајмо напред црвено бели ори се цеееееееееео стадиоооооооон. На полувремену улазе специјалци на нашу трибину !!! Без икаквог разлога !!! Пролазе поред мене (ја сам био поред степеништа) и иду горе скроз иза наше трибине. На северу код Лешинара мања туча (нисам добро видео ко се пеглао ). Неки исфрустрирани пуб малтретира једног млађег Хероеса из Београда, ал међутим кратко је лечио комплексе.  У другом полувремену , водили смо са око 17 разлике, и смањују тројком Борчеви на око 11 разлике (од пива слабо памтим) и север и исток и запад устају на ноге и заурлало се Боооооооооооооооорац Боооооооооооооорац (тако гласно, само тад су се добро чули) одма након тога ми смо заурлали из све снаге звезда звезда !!!!!!!!!!!!! И то је помогло да се Борац не врати у игру. И даље смо газили Борца док је један са истока прескочио трибину и почео пеглање са пубовима. Ови са истока су цело време провоцирали ( а на крају текме су испали пичке, обукли су своје дуксеве и отишли) Одмах после једног минута код копа су дигнуте две заставе на две мотке ХЕРОЕС и још једна ХЕРОЕС са ликом навијача. Испод наше трибине је испало неко срање, изгледа да је неки Лешинар чупао заставе Бригате бања лука и још једну мању. Одма смо са трибине моткама ударали ове испод нас (ја сам тек мало закаснио јер сам био у 4-5 реду) и нису успели да ишчупају заставе, одма у том тренутку полиција улази на нашу трибину !!!!!!!!!  Одмах је почело пеглање са пубовима , одма изнад мене су почели да бацају столице на пубове, тек 6-7 пубова се покачило,  и ми и они смо добили по тамбури. Одма поред мене су се стрчали низ степенице специјалци са пендрецима (овај први што је протрчао поред мене ја пао низ степенице и разбио се ко пичка а остали су закаснили па није било ништа) убрзо се све смирило наког мањег хаоса са трибинама, убрзо Бригате Бања Лука смирује ситуацију. Већином су се попеглали цигани из Београда и Бања луке. Осећала се нека нервоза да ли ће се фајт са пубовима наставити а изгледа ништа. Убрзо ја случајно видех (остали цигани су јели говна и гледали пубове) како лешинари чупају заставу ТЕСЛИЋ (тамо горе лево) и ту заставу нико није чувао него су седели све неки назови гледаоци. Одма сам ја први кренуо да спасем  заставу (један лик је први стигао пре мене, али нажалост нисмо успели због пуног курца пензионера, добрих девојака са великим сисама и осталих ненавијача који су нам само сметали). Пола трибине наше су били навијачи а на другој половини свега 10-15 правих цигана. Лешинари су стигли ходником са севера (без проблема), прикрали се и веома брзо на 5-6 секунди украли заставу. Одма кад су је украли одма су побегли назад на своју трибину. Одма се осетила нервоза и пар цигана су кренули да пробају да поврате заставу, ја сам видео да је прекасно ... одма су пубови направили кордон па се није могло до њихове трибине. Горе десно одма је макнута стара застава БРИГАТЕ (да не би и њу Лешинари украли). Ниједна застава са наше трибине није скинута за време текме (а неки су причали да је једна декнута мада у то не верујем). На терену нисмо имали појма шта се дешава а газили смо их са 17 разлике. На крају текме фино уз две бакље отпевано је гласно Јебати, карати, гробарима ките у уста стављати, Њега јебемо, њега карамо, нека пуши сад курац партизан... Као и уз бакље Пуне трибине лудих навијача.... Пар ликова из БЛ је отишло да тражи декнуте заставе (ал се познају са пубовима) док смо сви остали задржани на трибини). Сви смо се поздравили са жељом да се поново видимо на дербију који је следећег викенда. \r<br />\r<br />У сваком случају веома занимљиво гостовање, чули смо се одлично у пар наврата, 3 бакље, 3 буса из Београда (а требало је више), попијене гајбе Нектара, добре пичке у граду све су разлог да и другог пута дођемо у великом броју. А лешинарима саветујем да се не брукају, да направе атмосферу какву ваља (на фудбалу увек имају бакље, кореографију, пуну трибину транспарената).\r<br />\r<br />Ох све бих ја дао за Нектар пиво...  :flasa  једини минус за мене је што сам заборавио фотоапарат у торби.  :D Ето то је све одма из моје главе ако се сетим још нечега написаћу.

Dobar izvestaj!
Samo svaka druga rec ti je Nektar, Nektar ali s obzirom da sam probao to pivo, oprosteno ti je jer zavreduje nasu paznju.  :D    ;pivo
 DA VODIŠ DESET NULA, KU**C BI SE PESMA ČULA  FEDERACIJO!!!

Dobar izvestaj

Ej moj kizo da nisi gledao samo u sisate ribe mozda bi spaso transparent! :nene  :rofl  :rofl

kao i uvek bg policija svuda prati navijache Zvezde...

dakle Kizo ovako:

iz BG krenulo 3 busa, ali sve u svemu tek osamdesetak likova iz ekipa..u jednom su bili Bg Boysi, u drugom Heroesi i Brigate, u trecem vec ne znam ko, ali bilo mnogo nepoznatih njushki.... :o

desilo se a nisi pomenuo;

-da su jednog iz Brigate ortaci ostavili na trenutak samog ispred hale, i da je bilo svasta :batine
-da su svi pohapsheni pusteni s tekme, ukljucujuci i M...u koji je prvi uleteo na teren pusteni odmah posle tekme  namigivanje
-da su Cigani u povratku svratili u Derventu, razmileli se na tri sata i murija ih vracala u buseve... :finger
- da je dosla marica i da u opstpj bezaniji  jedan Brigadir ostao u sumi, te se nije vratio s ekipom ;pljuga
-da nije bilo toliko zanimljivo koliko je moglo..

a jel ko video kako vas je moj ortak Madzarevic okrpio u Ilustrovanoj!

:sampion
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...

Brigadir je vidjen u Reviji par dana nakon toga  :rofl u sjajnom raspolozenju  ;pljuga
eto kako su Cigani nenadjebivi  :ruke
 samo da sve bude u redu, i svaki dan siguran...