Турнир у малом фудбалу ће се одржати у недељу, 08.06. (после концерта)

Пријава екипа за турнир почиње данас, а за време и место бићете обавештени накнадно преко приватних порука и преко моб. телефона!

Да подсетимо, титулу (прошлогодишњи освајач) брани екипа PSYCHO UNIT.

На концерту се сви видимо и тамо ћемо да се договоримо за остале детаље. Ко нема екипу, нека дође, играће за неку од пријављених екипа.

Ау Кизо мого си да ставиш 2 недеље касније кад се заврши школа :D

Кизо дај да ове године бар понесемо лопту да не купујемо поново  :D

Бојкот док нам се не исплате премије за освојену прошлогодишњу титулу  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

јел сигурно ово сутра пошто најавише лоше време односно кишу?

Quote from: "Skrimo"јел сигурно ово сутра пошто најавише лоше време односно кишу?

То и мене интересује...  :)
Моја екипа ни по лепом времену не може да се окупи...  :rofl

Живи били па видели!  :)
П.с. ко има лопту нека понесе!

Ја немам !

Ми из Опова смо сиротиња  :D

Ви понесите лоп(а)те!  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Код мене је зајебана ситуација, изгледа је спала књига на два слова или можда чак на једно, сви ме испалили, питање је да ли ћемо доћи и нас двоје сутра  :(

потрудићу се да их убедим...

Спремајте се као да ће бити +30 и без иједног облака... Уколико буде временских неприлика, имамо телефоне па ћемо се договорити за даље...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Прошлогодишњи освајач турнира PSYCHO UNIT  је успео и ове године да одбрани титулу! За разлику од прошле године биле су 3 наше и још једна екипа као појачање.

Према најавама требало је да буде 7-8 екипа, али су многи испалили јер су имали "обавезе" (свирање курцу).

На турниру око 25 људи, циркање, после турнира поново циркање и хас...

Подељене су вредне награде екипама (нове црне мајице са навијачем, као и дискови), такође су Коцкари добили своје награде за кладионицу.

У полуфиналу Кикбоксери су победили екипу Шприцер са 4:1. Не знам резултат другог полуфинала. У финалу Сајхо Јунит-Кикбоксери 3:0. За Кикбоксере је фалило још 4-5 играча, док су победници имали око 10 играча (скоро цела екипа дошла), имали резерве, одморни, у форми...

Што је најважније, традиција је настављена, иако је данас било доста неозбиљности око организације!

Данас су виђена 2 еврогола  

:sampion

П.с. заборавих да кажем да су Кикбоксери победили 2005. и 2006. године, а П.У. 2007. и 2008. Изједначене су екипе по броју титула.

Честитке победницима и овим путем, а наравно сви који су дошли су победили данас... Каква политичка изјава... Поставио бих слике али ми је запрећено да ми са мобилним телефонима нисмо добро дошли  :rofl
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

дај поставите слике за нас који смо били спречени да дођемо да видимо шта смо пропустили :flasa  :D

Quote from: "KizaLion"такође су Коцкари добили своје награде за кладионицу.

А они који су били спречени да дођу а речено им је да ће награде бити послате поштом, кад ће то бити?  :finger

Ако будеш био досадан и упоран, нећеш ни добити награду.  :megafon  :lol:

бејаше ок мало смор док се нашао терен па и лопта али добро,биће боље догодине и масовније надам се.

Ја сам цимао неке шабане који су ми дан пред турнир јавили да имају своје текме у недељу (пропали фудбалери 3.-4. лига).
Боље да сам покупио локалне алкосе испред продавнице за екипу.


Ту су фотке
Групна фотографија:

Победничка екипа Психоза:

Терен: