Quote from: "KizaLion"
Мајица нема више у продаји.

Да ли ће их скоро бити ??

Одгледао сам Кафе микс 8 и одушевљен сам. Први диск(има два) је дефинитивно најбољи навијачки материјал који сам погледао. Ту су и сви детаљи са финала купа, прославе титуле, глазгова, гроцлина....коначно мало више зумирана трибина па све изгледа професионалније.  Други диск стандардно добар... На безброј места ухваћена она најлуђа атмосфера по којој смо познати, када 10 хиљада људи дише као један. Препоручујем га свима за  колекцију.

Кизо, свака част  ;pivo

Хвала брате што си похвалио диск, стварно сам се исцимао да га направим, многима су дискови каснили по 10 дана од датума наруџбине, јер је требало доста времена.

Надам се да ће људи бити задовољни и ко још није наручио нека то уради сада и самим тим помаже куповину нове камере.

Није толико битно што је мало каснио јер је стварно невероватно добро урађен! Брате стварно свака част за ово! Следећи да буде још бољи (са новом камером наравно :) )
;pivo

Много добро урађен диск! Баш профи! Надам се да ће се са новом камером олакшати рад Кафеа!
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

После више од 5 месеци, изашао је најновији Кафе Микс 9, на једном диску.



На њему се налазе снимци следећих издања Делија:
1) Арис - Звезда, гостовање у Солуну. Снимак са терена. На снимку се из познатих разлога не налазе снимци са улице. (трајање 22 минута)
2) Звезда - ОФК (трајање 15 минута)
3) Звезда - Младост (трајање 15 минутa)
4) Звезда - Напредак (трајање 13 минута)
5) Дерби Куп 2008. (трајање 22 минута)
6) Банат - Звезда (трајање 6 минута)

Цена је иста као пре - 330 дин.

Кизо и ја морам да те похвалим она 2 диска 7 и 9 што си ми послао су екстра 8)

девети је предобар

Коначно је готова нова црна мајица Кафе, као и сиви дукс Кафе.
Оба имају један од нових логоа Кафеа.
Цена мајице је 700 дин, а дукса 1800 дин.

Слике, напред и назад:



Слика дукса:

Кизо, ел на дуксу ушивен грб или је налепљен  ???

Ушивен наравно.

нови диск одличан! мајица такође!

Кизо јел морам да резервишем нешто од производа одмах или их има релативно довољно па да не морам да журим са поруџбином јер нисам још увек у земљи?
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Dukseva mislim da nece biti (ostalo samo xl), dok majica hoce.

Јел има још сивих кафе дуксева и тегет кафе фантомки?
То што се не курчимо не значи да смо пичке!

Има ли шансе за неку поло мајицу кафе-а да се уради?
Или можда има нека у продаји?

Нема, ал мислим да ћу урадити пар комада, само нећу да радим унапред безвезе, него да сви заинтересовани прво јаве величину па да се тек онда одраде мајице.

што се дуксева тиче, остало је само 4 комада, величина ХЛ.
Има и црних фантомки са грбом.



Оваквих црних фантомки је остало 5 или 6 комада. Од величина има M, L, XL. Цена је 1400 и више се неће радити јер нема потребе.

На десном рукаву пише "caffe red&white".

#98 October 05, 2008, 12:04:03 AM Last Edit: October 05, 2008, 12:26:09 AM by _simke_
Јел могу још увек да се купе фантомке?
...ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЛУДО,ЈА ВОЛИМ ТЕБЕ ЗНАЈ...

Кизо, хоћеш ли ускоро у Бања Луку? Питам због оног дукса са фантомком...
Поздрав од Делија из БЛ!!!
САМО СЕВЕР ОСТАЈЕ, ЧУВА ЗВЕЗДУ, НЕМА НИКАД ИЗДАЈЕ!!!