Crveno-beli pora
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Nije mesto za ove price, ali jutrosnja stampa prenosi informaciju o vecoj medjusobnoj tuci OB-a (kojih je kako navode bilo do 100), a koja je prestala kad je u dvoranu usla grupa od 17 (gde ih samo izbrojase u broj) starijih (verovatno su hteli da kazu i opasnijih) navijaca Slovana. Izvor ove zbrkane vesti su jutrosnje Vecernje novosti tj. njihov izvestac.
Ako je ista za javnost mogao bi neko iz OB-a da pojasni ovu vest i da mi usput objasni najavu bojkota KK-a protiv Olimpije u Ljubljani i na kraju kad ce da azuriraju sajt jer je groblje iz Ljubljane skoro postavilo svoju solidnu wb prezentaciju???

Quote from: "Bane"Nije mesto za ove price, ali jutrosnja stampa prenosi informaciju o vecoj medjusobnoj tuci OB-a (kojih je kako navode bilo do 100), a koja je prestala kad je u dvoranu usla grupa od 17 (gde ih samo izbrojase u broj) starijih (verovatno su hteli da kazu i opasnijih) navijaca Slovana. Izvor ove zbrkane vesti su jutrosnje Vecernje novosti tj. njihov izvestac.
Ako je ista za javnost mogao bi neko iz OB-a da pojasni ovu vest i da mi usput objasni najavu bojkota KK-a protiv Olimpije u Ljubljani i na kraju kad ce da azuriraju sajt jer je groblje iz Ljubljane skoro postavilo svoju solidnu wb prezentaciju???

provala .. uopste nije bilo tuce medjusobno a ni sa nekim drugim

Nije bilo medjusobne tuce, ali se dosta toga izdesavalo u povratku prema LJ na poznatim Trojanama (izmedju CE i LJ). U ostalom samo smo naplatili dug Red Tigersima-navijaci Slovana iz LJ (sve bivsi Green Dragons-i), jer su se bezobrazno ponasali pre i za vreme tekme. Popili su tolike batine da ce upamtiti celog zivota, oteti su jim salovi, posle su nas otisli drukati muriji a nas je posle savatala murija na ulasku u LJ sa nekih 6-7 marica, i desetak pandurskih avtomobila, blokirali nam bus, cimanje sa pandurima.Posle sat vremena zadrzavanja panduri dovode dvojicu od prebijenih "red tigersa" na prepoznavanje, prepoznase 6 OB, koji su kao bili glavni akteri tuce...Posle 2 sata cimanja sa pandurima nastavljamo put...

A sto se naseg sajta tice ne brinite u pripremi je, a za groblje u LJ nas bas zaboli racku, zna se ko je ovde gazda u gradu, a oni ne smeju da se cuju da su zivi ...

Najveci olos smo, pijemo i duvamo na ulici, prebicemo, zgazicemo, svakog ko nam se suprostavi...

Stvarno je bilo zanimljivo gostovanje. Inace ovi Red supci su vec na poluvremenu isterani iz dvorane a usput su dobili batine od "prolaznika" i od murije, da bi nas posle drukali istoj. Zapamtice oni dobro one krofne;pljuga . Sramota je da takvi sebe nazivaju navijacima  :bes . A i murija nema pametnija posla nego da nas cima, zbog nekog incidenta koji se desio 30 km od LJ i reaguje  ko da je varnredno stanje :bes . Pozdrav za UK i Delije Bec.
Sto se sajta tice, kao sto je receno u pripremi je novi i da napomenem da sajt nije merilo jedne navijacke grupe. Npr. navijaci Olimpije ni nemaju sajt, imaju neki forum koji je tek jesenas poceo da funkiconise a o glodarima cu da nastavim u drugom topiku koji je njima namenjen. namigivanje

Hoce li mi neko od moderatora reci da li se postovi brisu sami od sebe, ili je to konkretno delo nekog od njih? Ne zelim da verujem da ovaj sajt sve vise podseca na zvanicni...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Sto se ja pitam...

Pred tekme kada smo se zajurili kao na Viole. Su to sad stvarno bile Viole ili ti Red Tigersi?!

Kada uopste ne znamo sa kime hocemo da se bijemo :)

Pozdrav ekipi!
upla kruna '06

Ma koji Red Tigersi bre !!!

Nisu imali ni muda da stanu i da se brane kako treba !!! P.icke nevidjene.

Retko kad da sam se sa smesnijim navijacima tukao ...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"Ma koji Red Tigersi bre !!!

Nisu imali ni muda da stanu i da se brane kako treba !!! P.icke nevidjene.

Retko kad da sam se sa smesnijim navijacima tukao ...

TI SE TUKAO??!!?? :rofl

Quote from: "radomir"
Quote from: "ULTRA' ROMA"Ma koji Red Tigersi bre !!!

Nisu imali ni muda da stanu i da se brane kako treba !!! P.icke nevidjene.

Retko kad da sam se sa smesnijim navijacima tukao ...

TI SE TUKAO??!!?? :rofl


Pa brate hvala bogu da i on ima nekad srece da navata nekog. :D

Nekog tigra - nene macu :rofl
ll the ways you wish you could be, that's me. I look like you wanna look, I xxxx like you wanna xxxx, I am smart, capable, and most importantly, I am free in all the ways that you are not.

:sampion  :sampion  :sampion

HVALA, HVALA !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Ultra_roma zao mi je sto nisam pricao sa tobom iako su ostali clanovi Beclija to uradili .A ono su bili neki indijanic , raznezali su se od jedne baklje ,  mada moram kritikovati malo onaj podmladak OB ili sta je vec .Oni su zastali na vratima tako da nismo mogli izaci od njih


Pozdrav od  Beclija

Evo par fotki sa zvanicnog sajta:






A sto se klinaca tice vazno je da se trude, i da navijaju  :megafon . A i pokazali su na Trojanama da se ne plase. Ne postaje se navijac za 2-3 tekme. Treba vremena i strpljenja ;pljuga

Moze li neko od OB da baci slike iz Tivolija od juce? Inace, kruze price da su se OB ugasili, ako ne ugasili onda povukli, upravo zbog ovog sranja sa Tigersima... Mada je juce usledio odlican demanti  :ruke
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Nije tacno, slabo si obavesten, ocigledno. OB dalje zive...Povukli su se samo pojedinci-matori, ali to nema veze sa Trojanama...Ne brini ti o tome... Ima ko da brine o tome...
Lp OB