Vladimir Disljenkovic, Zvezdin kapiten, najtalentovaniji mladi golman i verovatno najbolji golman u zemlji vec drugu utakmicu uzastopce ne igra.  Razlog - psiholoska depresija.  Nije ni cudo, Zvezda u svom medicinskom timu nema psihologa niti mladi golman ima iskusnog golmanskog trenera da obrati paznju na njegovu formu i povrati ga iz letargije u koju je zapao.  Zvezdin zvanicni trener golmana je prekomandovan iz omladinske skole (naravno u omladinskoj skoli sada nema trenera golmana) sto znaci da Dislju i ostale golmane u seniorskom timu trenira neko ko im nije ni u rangu.

Bojan Miladinovic, nesucjena zamena za Vidica, jedan od boljih igraca na prvenstvu Evrope za Mlade reprezentacije, momak koji je na tom prvenstvu pucao penale kada je bilo najgusce.  Danas ne igra zbog psiholoskih problema.

Dragan Sarac, najiskusniji Zvezdin igrac, proslogodisnji standardni prvotimac i clan reprezentacije sve do ovog leta, danas nije ni na klupi za rezerve.  Objasnjenja nema.

Nenad Stojanovic, Zvezdin dzoker u proslogodisnjim odlucujucim utakmicama, provereni golgeter, dobar realizator i jedan od retkih sa dobrim sutom.  Danas jedva da dobija sansu cak i kada su startni napadaci povredjeni.  Objasnjenja nema.

Nikola Zigic, proslogodisnji glavni golgeter, igrac cije bi vanserijske atletske predispozicije svaki tim na svetu pretvorio u gol-masinu, prestao je da daje golove.

Marjan Markovic, igrac sa najduzim stazom u Zvezdi, kome se predvidjala sjajna karijera, koga je Ljupkoproglasio spasiteljem, danas vise nije ni medju startnih 11.

Marko Provic, zvali su ga Gazela zbog elegancije i lakoce kojima je vladao loptom.  Danas jedan od glavnih iritatora Zvezdine Publike.

Slavoljub Djordjevic, prosle godine standardno dobar i oslonac Zvezdine odbrane.  Ove sezone uglavnom rezerva a igra mu je ispod standarda.

Dejan Milovanovic, odlican u Mladoj reprezentaciji, najbolji sut u timu.  Ni prosecan u Zvezdi.

Aleksandar Lukovic, pre nekoliko godina izabran za igraca turnira u Holandiji na kome je Zvezdin omladinski tim osvoji prvo mesto.  Danas ni prosecan.

Sta se to dogadja?  Da li je umesto rasadnika talenata Zvezda postala groblje talenata.  Kako se radi sa igracima?  Kako to da posle sjajnih pocetaka dozivljavaju strmoglave padove?  Kako, sa izuzetkom Vidica i Mladenovica Zvezda poslednjih godina nije imala igraca cija se karijera kretala uzlaznom putanjom?  Bljesnu, obecavaju a zatim pocnu da tavore.  Ovde vise nije samo problem slabe forme vec i psiholoske depresije sto odrazava prilicno lose stanje u klubu, lose odnose u timu, los rad sa fudbalerima i lose sluzbe koje treba da se bave problemima igraca.
impatizer

Najtuznije je da tih 10 igraca, koje si nabrojao, ustvari ne bi mogli ni kopacke da peru igracima FK CZ da su stvari na mestu. Eventualno bi skupljali lopte iz kanala...

Vidis UL, kada je neki igrac u depresiji mogao bi da se ugleda na Marija Carevica, umesto da igra nek se popne na

Procurila vest: Jokic i Basa (OFK) dolaze a Pantelic odlazi u OFK.   Da li ovi/ove sto su blizi stadionu znaju nesto vise o tome?
impatizer

Mislim da bi Jokic bio perjanica nase odbrane. On bi bio presudan i uz njegovu pomoc + eventualno dovodjenje nekog iz paraolimpijske reprezentacije ova nasa odbrana bila bi sigurno najbolja u istoriji Zvezde.
Bisevac,Lukovic,Miladinovic,Dudic,Djordjevic i naravno legenda- Jokic...
zbeglica sa oaza foruma

Mi jesmo izrazili zelju za promenama ali ne ovakvim koje su u najmanju ruku skroz ne bulozne,i imali uopste smisla raspravljati o ovome.Pantelic u Ofk-u  :zbunjen  :zbunjen  :zbunjen  joooj!Dokle vise ovakvih gluposti.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Treba isterati stare trenere iz Zvezde i preslikati omladinsku skolu Ajaksa.
Samo  uz dobre trenere formira se igrac.Mislim da je to problem. :jebanje
Ko mi natrci ima da ga bijem"

Pozdrav za jednog Nenada koji je, gle cuda, na Delija.netu izneo iste stavove kao i ja i to indenticnim recima(!).  Da li su u pitanju geni, ili "divine intervention", ili statisticki paradoks, ne znam ali ne mogu da verujem da je u pitanju plagijat.  Gde bi to zvezdas zvezdasu uradio. namigivanje
impatizer

mitke, ti si kao srpski tabloid, dobro nanjusis aferu ali su objasnjenja  i pretpostavke netacne, pa na kraju diskreditujes dobru nameru...
a put do pakla :o   ..  (dalje znas i sam)
evo da doprinesem kvalitetu foruma (sto bi neki rekli) informacijom da dvojici igracha V.D i M.M istichu ugovori, a doticni ne zele produzenje istog, pa su sad na kvazi ledu (jer uvek moze gore) dok se/ako se ne opamete.
Sto se tiche osobe V.D bedak je jer nije on kriv sto ispred sebe ima suplji sir (ne brane se sutevi iz peterce, za neupucene) a sto se tice osobe M.M nemam simpatije za personu koja slobodno vreme provodi sa grobarima, crche jadan sto nije otisao u Partizan, ali vozi peugeot cisto imidza radi. Taj 'atomski mrav', koji je sila od igracha bio, poceo je nevidjeno da se shteka u Zvezdi i zadesio ga je Jozic.
Ali kako nesreca nikada ne ide sama, njegovi divni prijatelji (Lazic i Delibasic) nakon sto su mu u reprezentaciji preoteli traku potpuno su zaboravili da je bivsi kapiten zasluzan sto su uopste otisli na to jebeno prvenstvo, pa ga niti jednom recju nisu pomenuli od juna naovamo.
E kad te tako zajebu ortaci, to je psihicki problem.

Za razliku od Lukovica, Sarac izvodi centarsuteve ka Zigicu i bolji je u defanzivi ali kao nasledje Muslina (naime uradjena je demontaza Muslinovog tima) nema teorije da cemo ga ikad videti vise.  :nene

Milovanovic je prokockao sansu da od njega nesto bude, jer u Zvezdi nikako da pogodi gol, a kako su u medjuvremenu takve golove kakve on treba da daje  poceli da daju Jankovic i Perovic, donekle i Basta mislim da je on puk'o.
A bio je cool tip. Jer kako je dao gol Kjevu, taj vise nista nije uradio. A nijedan klub nema vremena da ceka godinama da proradis.

A sta ti znaci psiholoska depresija? Nisu oni uopste depresivni, samo da znas kako se ludo provode kad izadju u grad! pu pu daleko joj lepa kuca (depresiji, mislim)