Boske je izjavio da je steta zbog smradova oko 35.000 evra i da ce to neko morati da plati. A meni se cini da ce opet navijaci Zvezde to da plate, naravno, preko karata.

Interesuje me da li postoji neka mogucnost da se te stolice osiguraju? Kad manekenke i pederi osiguravaju guzove, sise, nogetine i slicno, zasto Zvezda ne osigura stolice? Pa nek osiguravajuce drustvo trazi nacin da zastiti imovinu. Ono je sramota da panduri na jugu stoje ko poslednje picke i dozvoljavaju unistavanje imovine. Bitno je da hapse svakog ko baci baklju na teren, da ne dozvoljavaju okupljanje kod revije, da ti zabranjuju pivo da popijes kod stadiona, ali zato ako si smrad grobarski udri po stolicama, to se moze!

Verujem da nekim sudskim sporom ne moze nista da se ucini, ali bar bi javnost mogla da se malo prebaci na pljuvanje smradova. Kako bi bilo lepo da procitam "Zvezda tuzi Partizana". Morala bi Zvezda da se pozabavi time da na svakom derbiju stocari lome stolice. Da postavi neke uslove ili nema ulaska na tribinu. Ili kauciju pre tekme, pa koliko stolica ode, toliko da ostane u blagajni.

Nema sta drugo, jednom seljak, uvek seljak. Pisas gde stignes, palis, lomis, murija te ne dira. Jos nam samo treba da cekamo kad ce se kresati u bulju na tribinama. To pisanje datira jos od ranije. Zna se da je CEgi pre 10-tak godina drzao jednog klinca Pancevca na ramenima, a ovaj zapisavao pandure. Mali je inace bio fenomen, imao je pish u pm! Pravi onaj kosarkaski luk a la Rakocevic! Ali, tada, kao i danas, selje su mogle da rade i sire svoj smrad svuda koliko god hoce, bez ikakvih posledica. O moralu da ne pricam, to i ne zna sta je to.

I jos nesto. Da li moze da se sazna koji je to redar dodao zastavu seljama? Morao bi malo da snosi posledice zbog toga.

A danas u 20:00 je emisija na SOS-u o neredima kravara na Mari pa ko voli nek izvoli. Mada mislim da ce biti prisutni brojni "psiholozi, pedagozi, filozofi" i ostali veliki mozgovi...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Emisija u 20.00 kada su svi na basketu... Neko to mora da plati pa je zato Bjeka krenuo da se zali na UghUgh posveceno onom Mandrilu... Popizdeo sam kada sam video kolika je steta, mada mislim da su malo nasi i naduvali cifru...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Izbrisao sam postove koje nemaju veze sa topicom.

Dovidjenja.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Pametno, Godra.
Da ja napisem ono sto sam zaboravio.
A jos sam hteo da i postavim topic na ovu temu, samo eto nisam bio siguran ni sta bi tacno pitao.

Kao prvo, suma me iznenadila, jer pink nije bas puno prenosio divljanje stoke. Pa sam mislio da nije previse stolica "otislo". Stolica vrei 25e? Jebote, pa toliko ni moja kucna ne vredi.
Neko je pomenuo da policija nije intervenisala da nebi doslo do veceg incidenta, istina, razumem ih. Ali brate ovo se mora naplatiti. Po desetak dana zatvora za njih par nece platiti tih 35 000.

Zar taj zakon ne pokriva ovakvo divljanje? Pa toliko su pricali kako ce spreciti "nasilje na priredbama", i sta taj zakon radi? Sem eto sto nema vise piva i bakljadi?

I ja bih voleo da vidim taj naslov, Zvezda tuzi Partizan, ali sve mislim da nece biti nista od toga.

marakana je osigurana kod Dunav osiguranja i to ce oni morati platiti.a posle neka se oni gone sa talibanima.


oko 200.000 eura je zvezda zaradila najmanje na derbiju sto na karte i sto na tv prava.

nije lose.

Da li si siiguran? Ako si u prvu, onda je to odlicna vest.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra". A meni se cini da ce opet navijaci Zvezde to da plate, naravno, preko karata. ..

Nece oni koji imaju propusnice! :lol:  :finger


Hvala batice :)
Gledam ovu emisiju na SOS-u, pitam se da li je teze slusati politicara ili pandura. Onaj pandur je toliko pokusao da bude poslovan i zvanican, da je meni pripala muka, bas sam ga tesko svario. Njegova poenta je da su oni intervenisali da sprecedalje nerede. Znaci, nije cilj da se sprece neredi, vec kad do njih dodje, da ih svedu na meru da se sire dalje. Znaci, kad su uvideli da su popisanci sjebali 1000 i kusur stolica, onda su resili da sprecavaju. Uhapsili su 20 ljudi, a lomilo je njih 500. Bas su efikasni. A pored svega, krece se sa prekim sudovima koji ce da te osude kao nista na 30 dana. Niti imas pravo na advokata, ni na odbranu. Bolje da valjas gudru, oruzje, pljackas i ubijas, nego da si navijac.

A sledi i biser emisije / panduri su smislili parole:

Navijac  IN
Huligan  OUT

Hocu da budem pravi navijac

Fali mi jedan derbi da postanem pravi navijac

Pravi navijac ne rusi

I jos masa krajnje glupih i debilnih parola koje samo pandur moze da smisli.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]



Uf ,citam zesce apsurde ovde.
1. otkud to vama trnu jaja za stetom kad vasa kao i nasa uprava jedva cekaju odvaljivanje stolica da bi napravili ludacko trebovanje od kojih im kaplje tal. Cuj stolica 20 evra? Ona kanta od plastike na veliko ne moze da kosta vise od 6-7 evra i to je bar sigurno. Gde zavrsi ostatak VASIH para? Pa u pajdze kod bosketa ,dzaje i jos par njih. Kao i kod nas, pa ono pitanje sta ce na JNA zute stolice. Pa bile su najjeftinije , a u fakturi su izasle kao i sve ostale, razlika via dzep.
2. Odma drvlje i kamenje na Grobare , a kad vasi klinci mentoli izbuse gume ljudima koji su dosli na tekmu i koji NARAVNO nemaju veze sa hool fazonom onda je to do jaja, bravo, aplauzi... Kakve vi imate duple standarde , bruka. Tim veca steta sto su tu stetu ljudi placali iz svog dzepa a ne uprava.
3. Redar koji je dobacio zastave nije imao pojma kome ih daje posto su momci imali ciganske bar salove uzete nekih sat dva pre toga, stoga nije on jadnik kriv, vec ti sto su doneli zastavu i nisu je cuvali
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Znaci od 4 zastave ispada da ste marnuli jednu. Vala, svaka vam dala.

Ne trnu meni toliko jaja zbog stete, nego sto dodje stoka seljacka pod pseudonimom "urbani" i sto zapisavaju, kenjaju mi po stadionu. Em sto moram da vas ovako trpim kad citam kakve budalastine pisete, jos moram da trpim da mi smrdite po svetom mestu.

Svako ko kolima ide na tekmu pa mu se posle desi neka nezgoda na kolima zna kako je bilo tim ljudima posle Reala. Ali kad hocete da pravite parking, pa pravite ga sad :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]