Коначно, после 2,5 месеца паузе настављена ја сезона! Ужелео сам се навијања, и не би ме ништа спречило да са ортацима присуствујем гостовању у Железнику! Ово ми је било прво гостовање на ,,Пољуду"! Прилично велика гужва је створена на улазу око карата тако да се коп формирао готово цело прво полувреме! Дељен је и информатор, са чијом се садржином у потпуности слажем! Пуно трансова, бројност одлична и све је наговештавало још једно одлично издање Делија! Овај фазон са барјацима ми се баш допада, као на задњој текми против Борца, али данас је ветар мало јаче дувао него што треба... Шарпата и Године за почетак, а после тога Напред Звездо ле... ЛУДНИЦА! Цела трибина скаче, како ли је издржала?! По примању гола нисмо стајали, грмело је као да смо повели... Стандардан репертоар песама... Певало се Још једна победа, Нема дана, Напред Звезда, Црвена звездо побеђуј за нас... Скандирало се и Хоћемо победу, Сви у напад. Игра наших пулена очајна, помало смо губили стрпљење, али смо ипак имали наду у преокрет у другом полувремену... Одлична димњада отвара друго полувреме уз Још једна победа која се пева одређени временски период! Напоменуо би и одличан here we go илити по нашки еври го! Када је Бурзановић изједначио, креће ерупција одушевљења! После тога скандирало се и Убиј шиптара, Косово је срце Србије! Најежих се кад смо певали Од Тополе! Темпо навијања опада како се утакмица приближавала крају! Прозивао се мало и онај манекен Ђуровски, скандирало Бошку Ђуровском... Покушали смо са Дај гол да ,,издејствујемо" поготак и евентуално славље, али... Уз Само ти испраћамо наше играче и свлачионицу! Све у свему, лепо проведен прохладни зимски дан! Солидно навијање у односу на бројност! На моменте је деловало заиста моћно... Лепо гостовање и лепа прилика за премијеру нове одрађене заставе Лесковац! Нагласио би и велики број дротова, који су нас отпратили уз речи да не правимо срања до железничке... Ма ми смо бре фини момци шта ви то нама говорите... Са лепим утисцима враћамо се 320 км јужније, уз наду да ћемо се у још бољем светлу показати у предстојећем вечитом дербију! До 24. поздрав па се видимо!

da li može neko da postavi tekst INFORMATORA što je dijeljen u nedelju na tekmi.

Били сте сјајни Браћо и Сестре :ruke

Не бих о финесама(нисам био),али певало се све време..
прозивање Мариа на месту  :rofl

супер :ruke