Са званичног сајта ФК-а

QuoteПозив Интеру
09.02.2007

Интер домаћин на Маракани?

Фудбалски клуб Црвена звезда понудио је домаћинство Интеру из Милана за предстојећу прву утакмицу осмине финала Лиге шампиона против Валенсије, која је заказана за 21. фебруар.

У допису који је председник Фудбалског клуба Црвена звезда Драган Стојковић упутио председинку Интера Масиму Моратију каже се:

"Пре свега, желео бих искрено да вам честитам на сјајним резултатима и одличној форми екипе током досадашњег тока сезоне. Уједно вам желим и много успеха у предстојећим мечевима на свим фронтовима.

Узимајући у обзир одлуку италијанске владе да после трагичних догађаја на Сицилији затвори стадионе који не испуњавају безбедносне стандарде, међу којима је и Ђузепе Меаца у Милану, фудбалски клуб Црвена звезда вас са великим задовољством позива да користите наш стадион за предстојећу утакмицу осмине финала Лиге шампиона против Валенсије, 21 фебруара, од 20 часова и 45 минута.  

Убеђени смо да би ваш клуб имао сјајну подршку наших навијача у Београду, јер двојица бивших играча Црвене звезде данас обављају важне улоге у Интеру. Дејан Станковић, је спортски идол у Србији и годинама успешно наступа за ваш тим. Синиша Михајловић је легенда српског фудбала, освајач Купа шампиона и Интерконтиненталног купа са Црвеном звездом, а данас помоћни тренер Интера. Уз све то Милано је географски довољно близу Београду да би ваши навијачи могли у великом броју да дођу на ову утакмицу.

За Црвену звезду било би истинско задовољство организовати овакву утакмицу, која би представљала праву пропаганду врхунског фудбала" – наводи се у допису фудбалског клуба Црвена звезда који је потписао председник Драган Стојковић.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

тешко да би добили ту сјајну подршку !

"Убеђен сам да би ваш клуб имао велику подршку наших навијача" :zbunjen Па он изгледа не зна да је Олимпиакос једини клуб за који би ми навијали,кад не игра Звезда.Нико други није добро дошао.
 ti samo hrabro,bori se

И Спартак ваљда...

Мени је овај Пиксијев потез сасвим ок.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Мени је овај Пиксијев потез сасвим ок.
Ајде образложи зашто мислиш да је овај потез у реду и шта ти мислиш да Црвена звезда као клуб конкретно добија тиме што би Интер евентуално користио наш стадион.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Искрено ме баш заболе за интер и не би им дао да играју на Маракани као што вероватно и неће ни играти... Али кад мало размислим, није пикси баш толико блесав... Ми можда (уствари сигурно) неби дошли, али дошле би све оне будале и ложачи из целе Србије који и Звезду гледају само кад дође интер, милан и сл... Па ето прилике да се заради неки динар, што да не, а и можда би доли жабари па ето прилике да се мало "дружимо по БГ-у  :batine

То су једина два "нормална" разлога којих сам могао на брзину да се сетим, све остало иде у прилог томе да им не треба дати стадион!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Ми можда (уствари сигурно) неби дошли,

То ти мислиш, видећеш када Делије Врњачка Бања рашире ударни транспарент, а тек што ће да буде корњографија... :rofl
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "Nesho"Мени је овај Пиксијев потез сасвим ок.
Ајде образложи зашто мислиш да је овај потез у реду и шта ти мислиш да Црвена звезда као клуб конкретно добија тиме што би Интер евентуално користио наш стадион.

Па брате то је један лијеп гест. Још је љепше да се чује да је Звезда хуман клуб који би свој стадион дао на коришћење. Све је то лијепо за уво, па не гледај да од свега прођемо добро финансијски. На крају крајева нека све ово не успије Звезда је опрала уста, тако да и ово и није лош маркентишки потез.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

УЕФА то неће дозволити, највероватније. Али оно што је добро јесте тај гест. Можда се варам, али мислим да је Пикси једини у Србији (који има, какав такав утицај) који гради мостове, какви год да су. С друге стране милсим да Пиксија исто тако боли туки ѕа Интер, он хоће да заради коју пару, у корист Звезде.
Према томе, веома добар, изкалкулисан , мудар предлог против којега ја немам ништа против, на супрот.
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Quote from: "Pijanac"
Quote from: "Nesho"Мени је овај Пиксијев потез сасвим ок.
Ајде образложи зашто мислиш да је овај потез у реду и шта ти мислиш да Црвена звезда као клуб конкретно добија тиме што би Интер евентуално користио наш стадион.

тиме би створили још један пријатељски клуб на нивоу клубова и тиме би постојала веће шанса да нам интер некад прода неког играча или да на позајмицу.
Од продаје карата које капирам да би било по њиховим ценама капирам да би се исплатило више него 4-5 пуна стадиона као против Милана што је било...јер они нама не могу да дају да карта кошта нпр 30 евра док овде у овом случају капирам да би тако било.
То је једна утакмица а то што би дозволили ту једну донело би далеко више користи...моје неко мишљење...мада сам сигуран да се то неће десити али и у том случају овај пиксијев предлог ће одјекнути.
А то што је причао за навијаче да ћемо бодрити интер сигурно није мислио на саме Делије већ симпатизере Црвене Звезде а знате и сами да сви који навијају за звезду мислим пре свега на симпатизере у иностранству навијају за клубове у којима играју бивши играчи Звезде и то није нетачно што је пикси рекао.
Једноставно мало тога можемо да изгубимо а пуно тога да добијемо...ко и пиксијево лобирање за платинија једноставно ми смо у уефи нико и ништа и задња рупа на свирали тако да је Јохансон победио не би могло бити горе јел горе не може Пикси је ризиковао и Платини је и победио а то он сигурно неће заборавити,бар ја тако мислим.

Ако није био проблем када су Чола и Цеца држали концерте, када игра репрезентација, не видим зашто би сада био проблем. Још ако би имали неке користи, што да не.

Па није иста публика на Цеци и Чоли, као на Интеру и Валенсији :)

Узгред буди речено, Србија би била та која би добила највише - то би свима требало да буде јасно - добар публицитет, доста туриста = "доста" пара. Само то је више него довољан разлог...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Паметно прорачунат предлог, али бојим се да од тога неће бити ништа ... Иначе, и Њукасл је позвао Милан да игра своју утакмицу на Сент Џејмс Парку.



Ljudi ja na celu ovu pricu gledam ovako,smatram da je Pixi imao najbolju nameru da ovaj nas napaceni fudbal malo osvezi i da ga popularizuje i vrati onu pubiliku sa zapada i istoka koja gleda dobar fudbal,dobre ekipe na terenu i koja trazi spektakl.I ajmo reci svima nama "zeljnim jadnicima" omoguci da pogledamo jednu pravu takmicarsku fudbalsku tekmu u najboljem i najkvalitetnijem klupskom takmicenju na svetu.Naravno da je samim tim video i neke svoje interese i interese CRVENE ZVEZDE kao sto je neko vec pomenuo stvaranje veze izmedju Intera i ZVEZDE na razno razne nacine.Gde bi naravno trebalo da nekako osim samo pukog gledanja Intera i Lige Sampiona na MARAKANI trebalo i da se nesto drugo konkretnije i vece desi (pozajmica nekog igraca,ulaganje u skolu fudbala,itd.).O svemu tome,licno ne moslim nista,bez da lazem zeleo bih da gledam Inter-Valensija na MARAKANI,voleo bih da pogledam sve te Interove i Valensijine zvezde kako igraju u nasem gradu na nasem stadionu.To bi bilo nesto sto bi se pamtilo,kao ona tekma izmedju Ajaksa i Juventusa(cini mi se) na nasoj MARAKANI.Jedna jedina stvar koja mi smeta je ta,da mi sve ovo lici kao da se mi nekom uvlacimo u guzicu,konkretno Interu i da pustamo neke sladunjave price o Stankovicu,Mihajlovicu i da Pixi sa sigurnoscu prica da ce Beogradska pubila(koja ce naravno tada biti sve osim Beogradska) navijati za Inter.

I na kraju svega mi smeta to sto bi seljacine izbile opet iz sojih vukojebina i sisle sa svojih brda,dosle ovde,obucene ko konji pokusavala da se ponasaju kao oslobodioci BGa.Pijana stoka iz provincije bi kao i uvek pisala po ulicama zvizdala nasim devojkama,dobacivala nasim sestrama i majkama.Naravno da bi oni nosili ZVEZDINA obelezja jer oni su zna se "zaklete delije".I onda ako nalete na neke Italijana ili Spance onda bi nas blamirali do besvesti i blamirali BG i Srpski narod,vratili bi se u svoja sela i zadovoljno se smejali kako su se do jaja proveli sa strancima.E u tom slucaju ja bih se druzio :batine  sa njima,i voleo bih kada bi se vrh SEVERA malo pozabavio  :batine  njima na vecim tekmama,a za strance ko ih jebe,zna se sta im sleduje i ovako i onako,dobili bi batine sigurno,a sto se tice sramocenja to nek oni razmisljaju medjusobno kakav utisak ostavljaju... ;pljuga
__________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Ne mogu da shvatim otkud vam uopste ideja da bi stadion bio pun,ne bi doslo ni par hiljada ljudi,milion posto.Pogotovo ne bi ti ljudi iz provincije,zar im nije bolje gledati na tv utakmicu a ne jebavati se radnim danom do Bg da  bi gledo neku utakmicu bez rezultatskog znacaja ,za nas mislim.Pa onda cijena ulaznica itditd.A svaka cast dekiju,i mihajlovicu i svima njima al boli me kurac kako oni i igraju i zive i rade ,a narocito da placam da bi sjedio po nekom recimo ruznom kisovitom vremenu i  gledao ekipe koje mi znace isto ko siroki brijeg i sloga iz trna.
Sad se vec zna da pricamo u pretpostavkama sto bi rekli politicari,al to je moje misljenje.

Quote from: "neso.l"Ne mogu da shvatim otkud vam uopste ideja da bi stadion bio pun,ne bi doslo ni par hiljada ljudi,milion posto.Pogotovo ne bi ti ljudi iz provincije,zar im nije bolje gledati na tv utakmicu a ne jebavati se radnim danom do Bg da  bi gledo neku utakmicu bez rezultatskog znacaja ,za nas mislim.Pa onda cijena ulaznica itditd.A svaka cast dekiju,i mihajlovicu i svima njima al boli me kurac kako oni i igraju i zive i rade ,a narocito da placam da bi sjedio po nekom recimo ruznom kisovitom vremenu i  gledao ekipe koje mi znace isto ko siroki brijeg i sloga iz trna.
Sad se vec zna da pricamo u pretpostavkama sto bi rekli politicari,al to je moje misljenje.


Можда ти размишљаш тако, али убеђен сам да би 99% оних индијанаца са Милана дошло.И убеђен сам да би сви раширили транспаренте од по 50 метара Делије Стајковац, Делије Путинци и било би ту још разних вукојебина.Зато ми се и не свиђа ова идеја, још ће неко да помисли да су Делије дошле да бодре Интер. :boks
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Интер, вафанкуло!