Ojha... posto je gotova sezona malo mora neka chapri da krene. Koji ste zadnji film gledali? Ja sam bas juce gledao Troju u Domu, film me je odusevio sve dok Ahil (Bred Pit) nije ubio Hektora (Eric Bana). Inace Hektor mi je najgotivniji lik u celom filmu, Legolas  :D  konstantno glumi pickicu, a na kraju filma je uzeo deo role (odlican strelac) iz gospodara prstenova sto mi je pomalo glupo...

Jeli jos ko pogledao ovaj film i kakav je utisak?

;pivo

???? ?? ?? ???? ??????, ???? ?? ???? ???????????? ???? ?? ?? ????? ????? ??? ? ??????? ?? ?? ???? ?????? ? ??????? ?????? ? ????? :D

??? ??. ? ????????? ????? ?? ????? ?????????? ?????? ?? ?? ????????? ???? ???? ??????? ????...

???????!!!

Kad smo vec kod Troje gledao sam taj film i naravno da je
dobar ali mi se mnogo vise svidja film koji je snimljen prosle
godine na istu temu a zove se Helen of Troy.Mnogo je vise
ispratio pricu o Troji onako kako se ona stvarno zbila nego
ovaj sa Brad Pittom.
Od komedija mi se u poslednje vreme najvise svidela "50
first dates" sa Adamom Sandlerom i ovaj novi sa Jennom
Jameson  :D

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Pa u pravu si Knindzo, malo je drugacije film prikazan, tj. pogresan je redosled dogadjaja. A lepu Jelenu si odma zapamtio  :D  :jebanje Snimace se nastavak tj. Odiseja. Ja sam gledao neku matoru verziju Odiseje sa Odisejom i Penelopom.

Koji si to novi film gledao sa Jennifer Masoli (pravo prezime) ?  :D  Zajebao si se ona vise ne glumi vec rezira  :finger Otkako je raskinula sa Brad Armstrongom  :D

U pravu si Kizoni  :)
Redosled je totalno promenjen,cak i istorijska uloga pojedinih likova.
Ako moze pogledaj Helen of Troy cisto da uporedis koja je razlika.
Ma zezao sam se ovo za Jennu,nisam odavno pratio njen filmski rad  :D

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

Quote from: "KizaLion"Pa u pravu si Knindzo, malo je drugacije film prikazan, tj. pogresan je redosled dogadjaja. A lepu Jelenu si odma zapamtio  :D  :jebanje Snimace se nastavak tj. Odiseja. Ja sam gledao neku matoru verziju Odiseje sa Odisejom i Penelopom.

Koji si to novi film gledao sa Jennifer Masoli (pravo prezime) ?  :D  Zajebao si se ona vise ne glumi vec rezira  :finger Otkako je raskinula sa Brad Armstrongom  :D

New story about Jenna. ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Meni se Troja uopste nije dopala. 10. godina rata su smestili u dva-tri dana. Onako nije imala jaku pricu kao npr. Gladijator... Iako je isti scenarista i reditelj Gladijator mi se mnogo vise svidja. Paris mi se popeo na onu stvar... A Jelena nikad ruznija...

Od poslednjih Kil Bil ubija koliko je besan film.

Isto mi se svideo i Dan posle sutra! Efekti su nikad jaci. Mislim da su najbolji koje sam ikada video na velikom ekranu. A i glavna glumica nije losa...

10 godina rata su tacnije smestili u 12 dana a kao sto vec pre
rekoh i mnoge druge cinjenice su promenjene.Tipicno holivudski.

DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

A posle filma tek sto smo izasli 4 ribe nesto komentarisu, jao kako dobro izgleda onaj Paris, volela bi da mi je to decko  :lol:

Da sad ne ulazimo u samu sustinu istorije,kako je bilo onda,sad nije ovaaaako...meni se iskreno "Troja" jako dopala.Dosta zanimljivih scena,dobra tematika,slikovito uradjeno,na orginalan nacin,ne moze nikako da bude dosadan i smoren film.

Meni se iz celog filma najvise dopao konj! :D

Quote from: "KizaLion"A posle filma tek sto smo izasli 4 ribe nesto komentarisu, jao kako dobro izgleda onaj Paris, volela bi da mi je to decko  :lol:

Mora da su skrivene lezbejke...

????? ???? ????...???...???? ????????? ?? 10 ?????? ? ??? ???? :zbunjen...???? ?? ??????????? ????? ? ????? ?????, ?? ?? ??? ?????... ;pljuga ????...

Day after tomorow ?? ?? ???? ????. ????? ?? ????????? ? ???????? ???? ???????. ???? ?? ???? ????? ??????? ??????. Day after tomorow ?? ??????? ????? ??????????, ? ?? ??? ????? ?????  :finger ???... ? ????? ?? ??????? ???? ???? ?? ????? ???????? ?????????  :batine  :ruke ??????

?? ???? ?????? ???? ???????? ??????? Dead end !!! ?? ?????? ???? ??? ?????? ???? ???? ?? ???? ???????. 6 ???????...100 ?????? ????...??????? ?? ????...???????? ????????!!

??? ????? ????????? ??? ????? ??????  :)

Meni je Bred toliko gadan da ne verujem da cu gledati Troju, jedino ako me pre toga neko dobro ne napije, pa me samo tako prevari.  :lol:
Od tih "mitoloskih" filmova o herojima  :D gotivim Hrabro srce, 13.-ti ratnik i Gladiator. Dobra su i oba sa Asterixom.  :)  I obavezno da mi javite ako cujete da je Russell snimio neki novi film, to je glumac a ne Pit, bljak.

Ono sto me mnogo, mnogo raduje u vezi filmova,  je vest da se snimaju nastavci moja dva omiljena domaca (Poslednji krug u Monci II deo i Mi nismo andjeli)  ;pljuga

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "KizaLion"Ja sam bas juce gledao Troju u Domu

Tu mi je do jaja scena ono zaletanje na velikoj poljani...."za Troju !!!" ( i kad onaj vojnik preskoci lika u prvom redu i zabode mac u lika iza...)
To me podseca na " ID " kad su na pijaci njih dvojica protiv njih 20...i zaletanje uz " Shedvel !!! "
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Ko jos nije odgledao film ID, moze da ga nabavi preko shopa www.tribina.co.yu.
Iznenadila sam se kad sam nedavno videla kakvu riznicu filmova mogu tamo da nabavim, pa cu ovo leto iskoristiti svakako da ih pogledam.
Sto i vama preporucujem.  ;pljuga

http://www.tribina.co.yu/html/shop.html

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Ko jos nije odgledao film ID, moze da ga nabavi preko shopa www.tribina.co.yu.
Iznenadila sam se kad sam nedavno videla kakvu riznicu filmova mogu tamo da nabavim, pa cu ovo leto iskoristiti svakako da ih pogledam.
Sto i vama preporucujem.  ;pljuga

http://www.tribina.co.yu/html/shop.html
Ja imam ID, klatka i maximir i sva 3 su ok!
ID je bas sniman film samo sto nema prevoda, maximir je sastavljen iz emisija sa TV-a(preko sat vremena traje) i vidi se dosta stvari, a klatka su poljski huligani i ima inserata sa nekih tuca i isto nema prevoda...
U principu za sada sam zadovoljan filmovima sa tribina shopa...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

ID ima prevod,a snimak je perfektan i skinut je sa DVD-ija.

U shop je ubaceno i dosta emisija o englezima,tako da...nema sta nema! namigivanje


Treba naglasiti da ce se shop svakodnevno osvezavati,i iz dana u dan,bice sve vise i vise naslova!

Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "lucky_star"Ko jos nije odgledao film ID, moze da ga nabavi preko shopa www.tribina.co.yu.
Iznenadila sam se kad sam nedavno videla kakvu riznicu filmova mogu tamo da nabavim, pa cu ovo leto iskoristiti svakako da ih pogledam.
Sto i vama preporucujem.  ;pljuga

http://www.tribina.co.yu/html/shop.html
Ja imam ID, klatka i maximir i sva 3 su ok!
ID je bas sniman film samo sto nema prevoda

Gresis,ovaj,gresis silno sine! :D

Prevod je posebno pravljen za ID. namigivanje

Quote from: "Red white life"
Quote from: "Nesha_cb"
Quote from: "lucky_star"Ko jos nije odgledao film ID, moze da ga nabavi preko shopa www.tribina.co.yu.
Iznenadila sam se kad sam nedavno videla kakvu riznicu filmova mogu tamo da nabavim, pa cu ovo leto iskoristiti svakako da ih pogledam.
Sto i vama preporucujem.  ;pljuga

http://www.tribina.co.yu/html/shop.html
Ja imam ID, klatka i maximir i sva 3 su ok!
ID je bas sniman film samo sto nema prevoda

Gresis,ovaj,gresis silno sine! :D

Prevod je posebno pravljen za ID. namigivanje
Jeste, jeste, greska u koracima  :D  :D  :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Red white life"
Prevod je posebno pravljen za ID. namigivanje

Vidim da neki filmovi u shopu imaju prevod, neki ne, a nekima je prevod u izradi...ne bi bilo lose pomoci "tribini" oko tih prevoda, po navijackim forumima ima dosta gastosa...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!