Quote from: фкцз on November 28, 2008, 11:19:45 PM
Quote from: Kaja on November 28, 2008, 12:14:32 AM
Е а када већ помињете копирање,ево баш вечерас стока је узела фору од нас за заставице  >:(  Али трагична је била,није што је њихова,али стварно. . .  ::) Значи баш фалимо у Европи  ;)
нити смо ми те заставице измислили па да имамо право да кажемо да су узели фору од нас, нити смо их једини фурали овде.. копирање можда можемо да потражимо у идеји или нечему сличном..
друга је ствар што они сами по себи пљују на оно 'какве кореографије, какви бакрачи'..
У последње време су нешто учестили са покушајим које они на зивају кореографијама...
Кад су већ пљунули на себе да су барем направили нешто, већ се само бламирају.

То са заставицама им је испало смешно, јер застава наше Србије иде црвено-плаво-бело водоравно, а не усправно.  :-[
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

У бутику "Буди фин" се продају шалови и фантомке са грбом "Гате 7 Ултрас" (уствари грб Кафеа). Не знам ко је то изплагијатисао, али паре не иду никоме од Делија, већ је питање коме....

Пре неколико месеци сам на Северу приметио да 2-3 лика носе фантомке, у први мах сам мислио да су им то Грци дали, а уствари то су плагијати... Још је и вез много ружан, очи искривљене... На оригинални Кафеов грб је већи и изгледа како треба да изгледа.

Поставио сам слике у атачменту да се види јакна, шал и качкет. Ширите причу да се не купује ништа тамо!!!!!!!!!

Quote from: KizaLion on December 12, 2008, 06:17:42 PM
али паре не иду никоме од Делија, већ је питање коме....


гробарима.

Зна се ко је газда "буди фин"-а!
САМО НАПРЕД ЗВЕЗДО!