Када буде лепше време. Само да купиш празну мајицу изађе ме око 5,5 евра. Овакве поло мајице радим само по наруџбини.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Kizo srbine kada ce biti opet*??


Е да,тебра,и ја сам заинтересован...ону моју сам продао Луки...видећу да нађем још некога,па би могао да одрадиш неку количиницу....  :)
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."видећу да нађем још некога,па би могао да одрадиш неку количиницу....  :)

Ево брате пронашао си једнога  :) . Ја бих желио да купум ту мајцу, јако ми се свиђа.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Тегет фантомка Caffe, cena 20 EUR:

Crna majica Caffe, cena 700 din:

како могу да наручим фантомку ?

Можеш поштом, мада ако скоро долазиш на неку текму може и лично... Тако је и лакше. Или ако имаш некога у БГ.

кизо погледај пм.




ДВД КАФЕ МИКС 7
- Један од најбољих материјала у ДВД формату, без губитака у квалитету, са менијем. На њему се налазе снимци следећих издања Делија:
1) Звезда - Војводина (трајање 14 минута)
2) Звезда - Младост Апатин (трајање 14 минута)
3) Звезда - Бежанија (трајање 13 минута)
4) 129. дерби (трајање 11 минута)
5) Дерби Куп (трајање 24 минута)
6) Дерби Баскет (трајање 6 минута)

Cena - 330 dinara.

Кизо може питање.
Што сте тако мало материјала ставили на ДВД?

Зато рођо што на DVD стаје приближно сат и по квалитетног материјала каквог га је камера снимила без икакве компресије. Значи то што Киза ради је DVD Mix, не DivX Mix.

поздрав

Капирам ја разлику између ДВД-а и Дивикса и мислим да се нисам баш најјасније изразио код прошлог питања, али сврха је била да бих волео да имам више материјала на једном диску, а то решава материјал у Дивикс формату.

Управо тако како је Црвени човек одговорио... Имам ја још 3 утакмице (Младост, Воша првенство, Воша финале купа, али иде и прослава титуле са Хајдуком, када ће свега бити, као и баскет утакмице...) Евентуално рукомет. Дакле, има толико материјала, да не може све да стане.

Глупо је што ја сад морам да ти цртам, али размисли мало главом зашто је то тако? Могао је он лепо на 1 ДВД да стави сва наша издања од '89. године па на овамо, оскрнави им квалитет и шта онда? Да ли мислиш да су наша издања из прошлости, или да не будем баш толико ироничан, наша издања из ове сезоне вредна само 330дин? Па од нечега треба и да се живи, неки купци желе квалитетан видео и аудио материјал,....

Нико теби не брани да их купиш све, компресујеш их и имаш их на 1 двд-у namigivanje .

Quote from: "REDMAN"Глупо је што ја сад морам да ти цртам, али размисли мало главом зашто је то тако? Могао је он лепо на 1 ДВД да стави сва наша издања од '89. године па на овамо, оскрнави им квалитет и шта онда? Да ли мислиш да су наша издања из прошлости, или да не будем баш толико ироничан, наша издања из ове сезоне вредна само 330дин? Па од нечега треба и да се живи, неки купци желе квалитетан видео и аудио материјал,....

Нико теби не брани да их купиш све, компресујеш их и имаш их на 1 двд-у namigivanje .
Наша издања су непроцењива, барем за мене и веруј паре за тај диск(као и за све производе наше навијачке групе) уопште нису, нити су кад биле проблем.
Већ бих више волео да имам све то на што мање дискова и наравно свестан сам да би то више коштало.
Надам се да смо се разјаснили...
Кизо хвала на одговору.

Хтедох да питам зашто нема снимака са 128. дербија, када смо изгубили 2-4. Али сам се сетио да Кафе тада није добио дозволу да уђе на атлетску стазу (не знам да ли сам тачно рекао).
Ово сам написао да би остали знали, како не би постављали исто питање.

128. дерби - стварно непроцењиво (са навијачке стране), и штета да она лудница није снимљена!
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Стварно јесте штета, али шта да се ради, дошло је до неких промена правила око добијања акредитација, али сада је све изглађено.



КАФЕ МИКС 8 на 2 ДВД!
- Први пут да се снимци продају на два диска, оба са менијем, са чак 9 утакмица. Уз диск долази омот. На првом диску се налазе следећа издања Делија:
1) Звезда - Младост (трајање 5 минута)
2) Звезда - Војводина, финале купа (трајање 10 минута)
3) Звезда - Хајдук Кула, задње коло (трајање 23 минута)
4) Звезда - Ренџерс (трајање 23 минута)
5) Звезда - Гроцлин (трајање 31 минут)

- На другом диску се налазе:
1) Звезда - Банат (трајање 20 минута)
2) Звезда - Војводина (трајање 27 минута)
3) Звезда - Бајерн (трајање 28 минута)
4) Звезда - Напредак (трајање 9 минута)

Цена - 500 динара.
Куповином овог наслова директно се финансира набавка новог дигиталног камкордера.

Jesu li 500 din oba diska?

Izvinjavam se na latinici...
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Наравно да су оба диска 500 РСД...


Quote from: "KizaLion"
Crna majica Caffe, cena 700 din:
Кизо да ли још увек има ових црних мајица кафеа

Да, оба диска су 500 динара.
Мајица нема више у продаји.