Tooooo momci, zaista sjajno, pokazali ste im kako to rade Srbi!
Nadam se da ce uskoro biti jos koja slicna akcija, ne treba im dati mira...

Pozdrav svim Delijama i Delijkama!!!
... traktor s' busnim gumama, prikolica ne valja a ni karoserija..."

Eeeee moderatori, ucinite nesto, i to sto pre, molim vas - ovaj sto zivi "nadomak civilazcije" mi je mazno avatar...

A i ovaj signature mu je plagijat... mislim stvarno, to je autorizovana pesmica...  ;pljuga

Ne boj se Baske, banovacemo Lovca na Pauke namigivanje . Mila, imas mnogo gadan komsiluk.

Smiri te se ljudi sta vam je pisite jedan drugom na private a ne ovako to nikog neinteresuje :nene . Nije ta tema!!!!!!!!

Quote from: "Delija-stuttgart"koj delija frankfurt bre??
ja sam prvi put ovde i odma me napadate, sta vam je bre??(sima_srbija i delija013)
 :zbunjen  :zbunjen

Pa brate koristio si grobarski slogan. namigivanje

Quote from: "Brdjo"Smiri te se ljudi sta vam je pisite jedan drugom na private a ne ovako to nikog neinteresuje :nene . Nije ta tema!!!!!!!!

Alkose ocekujem izvestaj veceras! :D  namigivanje


@Kiki

Siguran sam da ce i brda da se pridruzi skoro bernu.

Evo moze jedan mali izvestaj sa utakmica ( dinamo ZG - Kriens CH ) i ( Partizan Glodari - Lucern CH).

Bio sam malo pre na tekmi dinamo protiv kriensa u Svajcerskoj. Onako bilo je jedno 300-400 Kurvata prilicito zene, deca i starci. Navijanje ni za caruk! Trazio sam celo vreme da barem vidim i jedan mali Transparent ili Zastavicu ali braco verujte mi da bas nista nije bilo osim obicnih dresova i salova :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :finger .
Ja mislim da je dinamo pobedio posto mi je na poluvremenu bilo dosadno i otiso sam na klopu i  :flasa .

DOBRO NIJE NI BITNO ALI PAZITE SAD OVO JE.OTE!!!!!!!!!!!!!!

Igraju drugu utakmicu posle toga glodari i lucern.
Ustase se pomesale medju grobare i skandiraju (dinamo,dinamo,dinamo.......) :bes
Kad je lucern dao gol, svi su kurvati skocili i aplaudiraju a glodari pored njih savili glave :lol:  :lol:  :lol:  :lol: .
Partizan je na srecu dobio ovu utakmicu sa 4 - 3 ali mogu samo da kazem DA STE NAJ VECE PI.KE GROBARI I SRAMOTA STE ZA CELU SRBIJU BRE ALO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja sam se celo vreme nadao nekoj frci izmedju njih ali nista, ali ja mislim da u sredu igra partizan protiv dinama u finalima ako ne gresim pa ce valjda tad da se malo sibaju ebo gih otac glupe. :batine

Uglavnom transparenata od dinama nema!!!!!!!!

Pozdrav svima ;pivo

Quote from: "Baske"

A i ovaj signature mu je plagijat... mislim stvarno, to je autorizovana pesmica...  ;pljuga

Auspuh servis "Jevtic" ce vas tuziti zbog toga sto niste trazili autorizaciju pomenute pesme,a platicete u uvozu  sombrera,koji se vrsi tu negde oko frizerske. :prst
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Quote from: "Mila"
Quote from: "Baske"

A i ovaj signature mu je plagijat... mislim stvarno, to je autorizovana pesmica...  ;pljuga

Auspuh servis "Jevtic" ce vas tuziti zbog toga sto niste trazili autorizaciju pomenute pesme,a platicete u uvozu  sombrera,koji se vrsi tu negde oko frizerske. :prst

Hahaha, ja nemam apsolutno nikakve veze sa pomenutom pesmom, jedino sto poznajem izvodjace i osobu o kojoj je pesma (prisustvovao sam izvodjenju par puta).

Sto se tice auspuha, sombrera i frizerske... ma nije bitno... :rofl  ;pljuga

Simo, ne morate da banujete LovcaNaPauke, bilo bi mi zao, nick mi se bas dopada, nekako je asocijativan, samo nek promeni avatar i sve je ok! :rofl

LovacNaPauke, za autorizaciju pesmice koja ti stoji u signature nejbolje je da se obratis Mili, ona polaze sva prava na istu. :lol:

:megafon  I opet *** kupila traktor s' busnim gumama... :D  :D  :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Kao sto znate - partizani sutra ponovo igraju sa Dinamom! Istina, ovaj put su slabiji za "jednog" Kralja, ali niko ne sumnja u njih (...)

No, to sve i nebi bilo toliko bitno - da nije sledeceg komentara grobara;

"Prilican broj navijaca Partizana prisustvovao je danasnjoj utakmici,tako da organizatori vec imaju problem,jer se ocekuje dolazak BBB.Nadamo se da ce nasi nastaviti tradiciju mlacenja purgerskih glava. "

Jebes ti moje pracenje i ucestovanje u navijackoj sceni otkad je nastala  kad ne znam nista o 'grobarskoj tradiciji mlacenja purgera' :o

U tom Duhu, predpostavljam da ce sutra da okace zastavu BBB BERN koju su prethodno oteli u 'tradicionalnom mlacenju purgera'.

Da nisu tragicine, mozda bi njihove izjave i mogle biti predmet sprdnje/podsmeha.

Pusili ste Dinamu
pusili Ciboni
crno bela govna
svi ste vi kurtoni
brukate nam Srbiju
bezite odavde
dal' ste ikad culi himnu -
himnu Boze pravde

Quote from: "Hooligan":megafon  I opet *** kupila traktor s' busnim gumama... :D  :D  :D

Hahaha, Mila ja nista nisam rekao... ;pljuga  :lol:  :rofl