ZAKON o sprecavanju nasilja i nedolicnog pona
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Nama se do sada nije sudilo po tom zakonu,sasiju nam krivicnu i to je to,a koliko smo njih unakazili...skoro smo bili nazivani Eskadronima Smrti u sluzbi jednog od kandidata za predsednika Indjije bili smo cak i na B92 zbog toga,ali nikad nas nisu ni nazvali huliganima niti su nas povezali sa sportom,pa cak i za tucu sa grobljem prosle god. 15 min. pre pocetka tekme u parku kod Slavije svi su dobili krivicnu za ne znam ni ja sta i jedan lik za posedovanje ganje koja je nadjena 3m od njega.Ipak morali smo da se pritajimo pred pocetak sezone bili smo upozoravani od pripadnika policije,ali ono usput-na ulici,preko roditelja,da bi konacno pred derbi odredjeni likovi koje smatraju vodjama(iako vodje nemamo niti nas ima toliko da bi imali vodje)pozvali na inf.razgovor i na fin nacin zapretili da smo najebali ako odemo na derbi a pogotovo ako se pojavimo u blizini zel.st.-otisli smo na derbi u grupama od 4-5 ljudi a ja sam dobio privatno upozorenje da je vrlo moguce (primena zakona)prelamanje kola preko nasih ledja jer smo svima dokurcili!

U "Novostima" je ovaj text izasao pod naslovom "Stadioni mirniji", sto znaci sledece :
1. Ucinilo nam se da su domace sportske priredbe u protekloj sezoni licila na "ratista".
2. Ucinilo nam se da je bilo pucnjave oko nasih stadiona.
3. Ucinilo nam se da su nasa deca brutalno isprebijana po nasim halama.