????? ??? ????? ??????? ?? ???? (?? ?????)  :o  :rofl  ???? ?????:
???? ????, ?? ?????, ?? ???????? ?????... ??, ?????? ??????????!  :ruke

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Evo ja sam ovih dana u Nerceg Novom i bas mi je do jaja...uzleo sam se mora.Vrelina,more i naravno :flasa  :flasa  :flasa

Quote from: "Djole"Evo ja sam ovih dana u Nerceg Novom i bas mi je do jaja...uzleo sam se mora.Vrelina,more i naravno :flasa  :flasa  :flasa
Posto bi i ja trebao da dodjem oko 1. avgusta,ajde reci sta ima zanimljivo, jer se nesto premenilo, bio sam prosle godine 20 dana i smorio sam se kao zmaj izuzev onog rave-a na plazi preko puta HN-a!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Senjak"????? ??? ????? ??????? ?? ???? (?? ?????)  :o  :rofl  ???? ?????:
???? ????, ?? ?????, ?? ???????? ?????... ??, ?????? ??????????!  :ruke [/b]

Zanesenjak  :D prvo ti dodji sa tom cisternom na more beograda  :)
da podelimo sa tobom tvoju radost, pa onda idi u nicu i ibicu... :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Nesha_cb"
Posto bi i ja trebao da dodjem oko 1. avgusta,ajde reci sta ima zanimljivo, jer se nesto premenilo, bio sam prosle godine 20 dana i smorio sam se kao zmaj izuzev onog rave-a na plazi preko puta HN-a!!!

Ovde sam tek 2 dana posto sam prvo bio u Trebinju,pa sam za sada samo isprobao more,pivo i jednu diskoteku...i naravno komp!Nesto opsirnije cu ti reci za par dana... ;pivo

Quote from: "Djole"
Quote from: "Nesha_cb"
Posto bi i ja trebao da dodjem oko 1. avgusta,ajde reci sta ima zanimljivo, jer se nesto premenilo, bio sam prosle godine 20 dana i smorio sam se kao zmaj izuzev onog rave-a na plazi preko puta HN-a!!!

Ovde sam tek 2 dana posto sam prvo bio u Trebinju,pa sam za sada samo isprobao more,pivo i jednu diskoteku...i naravno komp!Nesto opsirnije cu ti reci za par dana... ;pivo
No problemo! Ja jedino sto sam isplanirao je da cu ici na rose od 1. do 5. avgusta, dosta dobrih DJ-eva(Benny Benassi na primer), ozvucenje, prosle godine je bilo mnogo dobro...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Rose su ekstra lepo mestasce.   :)
Ja preferiram divlje plaze (ima ih dosta u blizini Herceg Novog) ali moram najpre da nadjem ekipu koja voli pustolovine  :D kao i ja pa cu onda ici na more.
Neso_cb super ces se provesti ali zar neces biti 04.08. na tekmi?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Neso_cb super ces se provesti ali zar neces biti 04.08. na tekmi?
Nazalost necu, idem sa ortacima, rezervisali smo pre mesec i po, najvise bi voleo da imam neku privatnu letelicu u dvoristu pa da mogu da dodjem na tekmu i da se vratim ali..... nema se, sto je najgore vracam se tek 14. na tekmu sa zemunom ako se ne varam  :(  :(  :(
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Moze da vam zvuci smesno, ali ja sam se od prosle godine istripovao pri pomisli na Ajkule, tako da se eventualno valjam u plicaku (sta radi tv-program), vas eventualno moze da sjebe meduza, a ovde ..... !!!

Quote from: "Radza"Moze da vam zvuci smesno, ali ja sam se od prosle godine istripovao pri pomisli na Ajkule, tako da se eventualno valjam u plicaku (sta radi tv-program), vas eventualno moze da sjebe meduza, a ovde ..... !!!
:D  :D  :D
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Radzo, kako imamo samo meduze? More nam je puno belih kitova.  :D
Zato je i spevana pesma "ne kitu u usta"!
Ali nase plavuse nikako da urazumis da ostanu u plicaku.  :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

lucky ako idesh na more, paz da ne udavish ribicu...

 :rofl  :o  :jebanje  :finger  :finger  :finger
a.....potpis....

"Radzo, kako imamo samo meduze? More nam je puno belih kitova."

:D  



"lucky ako idesh na more, paz da ne udavish ribicu... "

:rofl

Sram te bilo :D

Osecam ribu ...  blizu je more
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Quote from: "the Fingerbang episode"Osecam ribu ...  blizu je more

brate..  :o

operi se...  :rofl  :rofl  :rofl  :finger

p.s: neznam te, al morao sam  :D  :D  :D
a.....potpis....

moj plan:

-splavarenje tarom
-gucha
-i za chill out bugarska nesebar (chitaj tona piva za 10eur)  :flasa


p.s. ko god nije bio u guchi, mora otici! ove godine ce biti do yaya!!!
raljevina Srbija u srcima sija!

red power to ti je odlican plan,ja sam ga primenio pre dve godine,bilo je bas bas dobro,posebno tara.bilo je ispadanja na bukovima i sl, a da i bilo je apacha(helikoptera) koji se odjednom pojavljuju iznad splava,posto su tad trazili karadzica(on se navodno tamo krije ;pljuga )sve u svemu nezaboravno....
 na nebu tom na koje idem ja sija moja zvezda crvena.....

Ja sma upravo saznao Tasos 15 dana petog se krece. A Buda mi bas ishvali tursku ali ja odo kod brace Grka.
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Thx Andrej, znam   namigivanje  
Jbmga, nekako bih iskombinovao i Djavolju varosh...
-To je tek dozhivljalj! Ali, ono, treba sachuvati malo para za LS i putovanja preko...  :D
raljevina Srbija u srcima sija!

Prijatelji, uspeo sam i ja da se dokopam kompa ovde u Budvi, sve u svemu nije lose(ne mogu da zamislim kako je onda u turskoj...), preko dana na mogrenu, uvece po vecim kaficima i tako, ima bas dosta, uglavnom podmladak ekipa RL, SMG, BRIGATE, NASA STVAR, HEROES..., to dokazuju i grafiti koji su nastali pre par dana, pokusacu i da ih uslikam.... za sada sam video samo jednu manju grupicu grobara koji su pevali jednu pesmu, pucicete od smeha:
TI SI NASA SEVERINA,
SISAJ ZVEZDO LE ALE :rofl  :rofl  :rofl  :rofl  :rofl
Kasnije je stvar resena...  :D  :D  :D
Pozdrav, mozda se javim jos koji put iz budve
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!