Drulic se vraca u formu poslje povreda.  :lol:
U kup utakmici izmedju Saragose i Betisa.
Saragosa je pobedila 3 - 1 a Drulic je dao dva gola
:ruke
Bas mi je drago sta se vraca u formu zato sto je jedan od boljih igrac.

Peace Serbs
ever  je  Srbija

;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo

Jel to MB pivo bilo ?

Ne pusta jos od Bozica,majku im Rodicevsku! ;pljuga

Meni je isto drago da je proradio. A oni ga proglasili promasajem decenije.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Meni je Drula najgotivniji igrac iz te generacije pored Bunjevcevica. Steta sto nije uspeo, odnosno sto ga je povreda kolena sprecila da uspe.

Inace malo je poznato da je Drula povredio koleno nakon potpisivanja ugovora i obavljenih pregleda u Zaragosi. Nakon potpisivanja ugovora i obavljeni lekarskih pregleda vratio se u Negotin na par dana gde je ucestvovao na nekom turniru. I tu se cobani nalozili dosao Drula ... i neki seljanin ga "nenamerno" spuca u koleno. Medjutim tada jos nisu otisli svi ligamenti samo su bili naceti. Na prvom treningu kada je predstavljana ekipa za novu sezonu na laganom zagrevanju su mu otisli ligamenti cini mi se levog kolena. I do danas vuce tu povredu. Bas mi je zao.

Drula!  :ruke

On je te probleme vukao jos dok je bio u Zvezdi i to je jedan od retkih pravih poteze uprave sto su ga u tom trenutku prodali jer da je ostao u Zvezdi....
he FBI is offering a $1,000,000 reward for information leading directly to the arrest of James J. Bulger.

Quote from: "Godra"Meni je isto drago da je proradio. A oni ga proglasili promasajem decenije.

Ma kakav crni promasaj. To je ZVEZDIN posao veka, 25 miliona maraka za igraca koji nije sastavio 20 utakmica posle prelaska u Saragosu  :D

Salu na stranu, jako mi je drago sto je zabio dva gola, samo neka tako i nastavi.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]