Има ли живих кладионичара ове сезоне? За сада је тенис био прави за клађење, поготово Новак против Федерера. А наше фудбалске ведете су ме зезнуле...
Почели Енглези, Немци, Французи, а вала и Данци  :D . Има ли неких планова за лигу за ову сезону?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

биће, само да крену италијани, шпанци...

пОзДрАв!!!

Quote from: "capocrimi"биће, само да крену италијани, шпанци...

пОзДрАв!!!
Сјајно, свака част :ruke . (И мени су жабари и Шпанци најинтересантнији).
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

ПОЧИЊЕ...ИДЕМО ДЕЛИЈЕ! namigivanje

бодовање ће бити класично сабирање погођених квота, значи више не важи оно правило о бодовању од претходних година...

нпр. ако неко погоди квоту 1,5 добија 1,5 поена, за квоту 3,25 добија 3,25 поена...итд.

срећно свима!

мала замерка пошто по таквом систему бодовања може да се деси например да неко погоди све текме а неко само три а са највећом квотом и да освоји више бодова,мени то мало глупо са неке кладионичарске стране али добро...ко у клаџи правој није битно погодити само највећу квоту него погодити што више текми...али добро нема везе.

Па ко је погодио све, тај је логично погодио и те три са највећим квотама.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт


труба је да неко погоди Манчестер Сити против јунајтеда, а не буде награђен онако како би био награђен да је то одиграо и у кладионици, ти ризикујеш кад гађаш велике квоте, наравно и те велике долазе знатно ређе него ове мале, тако да није то проблем....само ти погоди све и бићеш први  namigivanje

поздрав!!!

јендо питање само пошто први пут крећем са овим ,значи дамо постављам шта мислим да ће бити 1x2 нема никакве пријаве или слично?

Само одиграш и пичи... Не смеш да пропустиш укупно 5 кола у једној сезони, у супротном си аут... Срећно!!!
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Матори убаци и мене у лигу...

касно сам видео али јебига дајем вам мало форе...

Нема никаквог убацивања,убациш се сам тако што следећи пут одиграш парове...Иначе не знам да ли је Капо рекао али можете да се прикључујете до 5-ог кола и стартујете са онолико бодова колико има тренутно последње-пласирани(Капо потврди ово?).


Никола, стартовао си самим тим што си одиграо ове парове, нећемо ти сабирати оно што је већ почело и то је то...

Ђоле...потврђено! namigivanje

поздрав!

Парма икс - 2.95
Депор кец - 2.30
Арсенал двојка - 2.45
Ман Сити кец - 2.20

укупно - 9.9

у првом колу - 5.35

Укупно - 15.25

Џони покраден  :rofl

Quote from: "Johnny Blaze"Парма икс - 2.95
Депор кец - 2.30
Арсенал двојка - 2.45
Ман Сити кец - 2.20

укупно - 9.9

у првом колу - 5.35

Укупно - 15.25

Џони покраден  :rofl
Четврти, осми и десети пар су изашли Х и погодио сам их.
Укупно дају 9.5, обрачунато 7 и нешто...
И Милош_цз покраден.
Организован криминал    :rofl ;
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Џони, ниси играо Х на Парму... :finger

Милоше, дошла су два Х, Бајерн-Шалке и Парма-Каљари... :finger код тебе сам малко омануо у првом колу кад сам рачунао, али сам исправио  :D

има да вас осудимо за тај како сте ви назвали организовани кримилан...преваранти :rofl

поздрав!!!

Послаће вас Капо деи тути Капи у притвор због варања а затим у почиње суђење у Специјалном тужилаштву за организовани криминал  :laugh

Стоп репресији над модераторима! :finger

шта ви мислите шта значи ник капоКРИМИ  :rofl