За викенд креће нова сезона у кладионици  :) С обзиром да су сва првенства већ почела тако да и ми крећемо... осим првенстава играће се и репрезентација, лига шампиона, пријатељске...

Спремите се за викенд! Крећемо!  namigivanje

Чек, може да учествује ко год хоће, не знам пошто раније нисам...?

Quote from: "GOX SMCZ"Чек, може да учествује ко год хоће, не знам пошто раније нисам...?

Исто питање, реците услове.

Може да се прикључује до 5. кола...То је крајњи рок...Такође после 5 неиграња следи дисквафикација.

Живела нова сезона и пуно среће свима!
Ту сам :muzika

а како се пријављујемо пошто сам и ја нов а нема никаквог обавештења :zbunjen

па би и ја хтео мало да се кладим ;pljuga  ако може  :sampion
А спаса нема, неће га ни бити,
јер наша ЗВЕЗДА најбоља је сад,
гробари ће горке сузе лити,
а ориће се песмом бели град.

Нема класичног пријављивања него када се избаце парови првог кола једноставно одиграте и самим тим сте пријављени...Понављам можете се убацити најкасније до 5. кола.

хоћу и ја :) јел има нека награда за најбољег кладионичара,2 дана у некој бањи или тако нешто :)

Е то већ морате да питате Кизу.Да видимо да ли ће да се расече :D  :finger

Само учешће у кладионици је већ бања  :finger

Него, првих 5 ће добити награду. Награде су ствари које се налазе у Шопу Кафеа.  ;pljuga

Колико ће бити кола?

Quote from: "Djole"Колико ће бити кола?

Не могу да проценим, битно је да ће лига трајати до маја или јуна.

Quote from: "KizaLion"
Quote from: "Djole"Колико ће бити кола?

Не могу да проценим, битно је да ће лига трајати до маја или јуна.
Dok Kiza ne bude prvi... :D
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Кизо не забушавај !
кад ће треће коло ?

Ајд што нема трећег кола него нема ни табеле после другог... Неозбиљност... Ццццц....   :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ја сам пукао са нетом,тј. модем ми је отишао тако да користим сада нет из нет кафеа...Кизо снађи се ових недељу-две некако док се не вратим...шта да ти кажем...

Треће коло је овог петка.
Табела ће бити сређена.

Кизо, дај резултате !

Sampione, sto si nestrpljiv. Nadam se da ce te veceras ili sutra woorf prestici i povratiti presto  :rofl

Да видим колика је предност, па да направим тактику за 3. коло  :ruke