Rano je jos govoriti i suditi,ali nakon onoliko toga sto sam rekao protiv Pixija Stojkovica proteklih dana i nedelja,red bi bio da ga svim srcem pohvalim.Stvarno jako dobar i smisljen potez uprave kluba,nadam se da ce Bajevic ostati dve godine kao sto je po ugovoru,jer dosta je bilo "trenera na odredjeno",odnosno trenera "dok neko ne ponudi vise".Bas verujem u Bajevica,popularni Princ sa Neretve je godinama rada pokazao da u njega treba imati poverenje.Nadam se uspehu.
I ajde hvala bogu da smo se malo trgli,da je neko dosao u ZVEZDU,i nadam se da je odlascima kraj(osim onih za koje se ocekuje).Pre nedelju-dve sam jedan post zavrsio recenicom da sve ide nizbrdo,i rekao sam "mozda gresim,Pixi demantuj me molim te !!!",izgleda kao da je sve nas Pixi cuo i ovim potezom krenuo odlucno u razuveravanje.Evo opet jedne inekcije optimizma... ;pljuga
______________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Mogao bi i da dovede Predraga Djordjevica sa sobom,kad vec dolazi.

Stvarno odlicna vest. Princ verovatno ima u planu koga ce da dovede kao pojacanje.
Nadajmo se da se nece na ovome stati i da ce biti jos lepih vesti  ;pivo
Срце на терен ...

Ne bih rek'o da je princ dosao zbog para. Jer da je hteo mogao ih je da dobije brdo, negde drugde. Zato mislim da on dolazi na osnovu nekih svojih motiva, tj. sportskih. Ako njega uspemo da ispratimo odgovarajucim igrackim kadrom LS je na vidiku. :sampion .

A i bez "odgovarajuceg" igrackog kadra, patlitdzanu sledi :jebanje  i sledece dve sezone i to minimalno 4 puta po sezoni. JAo al ce da ih zulja.......
Уметност је направити немогуће - могуће, могуће - једноставно, а једноставно - елегантно !

Nemojte da ste naivni, on je sigurno dobio bogat ugovor. Svima njima su motiv pare... Ja bi u Zvezdi radio i za dz, jer volim klub i drugi motiv mi ne treba. Koji veliki trener bi pristao da radi za neki minimalac recimo?

Quote from: "Eribo"Ne bih rek'o da je princ dosao zbog para. Jer da je hteo mogao ih je da dobije brdo, negde drugde. Zato mislim da on dolazi na osnovu nekih svojih motiva, tj. sportskih. Ako njega uspemo da ispratimo odgovarajucim igrackim kadrom LS je na vidiku. :sampion .

...
Cisto da se zna .....Bajevic je postao najskuplji trener u istoriji Zvezde,toliko o nekim njegovim(sportskim)motivima......Iskreno silno sam se obradovao kada sam cuo ko nam je novi trener ali gledajuci mladu repku i bravure Stojkovica osetio sam neku mucninu u stomaku,pa ljudi ovakvog golmana ni manijak ne bih prodao posle prve sezone........

Vladimir Stojkovic je i sam izjavio da bi voleo da je ostao u Zvezdi zbog lige championa.

"Duško Bajević je poznat kao trener koji voli sam da bira igrače za tim, pa nema sumnje da će sa njim na "Marakanu" stići i neki njegovi puleni. Trenutno je najbliži dolasku bivši mladi i povremeni A reprezentativac Miloš Marić, koga je Bajević pre dve godine odveo u Olimpijakos (i to ispred nosa Zvezde). Tog leta 2004. i Bajević i Marić bili su viđeni na "Marakani", ali su zajedno otišli u Atini. Dve godine kasnije, "nepravda" bi mogla da bude ispravljena. I još jedna stvar - Duško Bajević nije trener koji bi rizikovao svoju reputaciju sa prosečnim ekipama, što garantuje da će Zvezda imati tim kome bi plasman u Ligu šampiona bio realnost".

Sta kazete na ovo??

Quote from: "Maximiliano""Duško Bajević je poznat kao trener koji voli sam da bira igrače za tim, pa nema sumnje da će sa njim na "Marakanu" stići i neki njegovi puleni. Trenutno je najbliži dolasku bivši mladi i povremeni A reprezentativac Miloš Marić, koga je Bajević pre dve godine odveo u Olimpijakos (i to ispred nosa Zvezde). Tog leta 2004. i Bajević i Marić bili su viđeni na "Marakani", ali su zajedno otišli u Atini. Dve godine kasnije, "nepravda" bi mogla da bude ispravljena. I još jedna stvar - Duško Bajević nije trener koji bi rizikovao svoju reputaciju sa prosečnim ekipama, što garantuje da će Zvezda imati tim kome bi plasman u Ligu šampiona bio realnost".

Sta kazete na ovo??

Лудница!!

Quote from: "nikola82"
Quote from: "Eribo"Ne bih rek'o da je princ dosao zbog para. Jer da je hteo mogao ih je da dobije brdo, negde drugde. Zato mislim da on dolazi na osnovu nekih svojih motiva, tj. sportskih. Ako njega uspemo da ispratimo odgovarajucim igrackim kadrom LS je na vidiku. :sampion .

...
Cisto da se zna .....Bajevic je postao najskuplji trener u istoriji Zvezde,toliko o nekim njegovim(sportskim)motivima......Iskreno silno sam se obradovao kada sam cuo ko nam je novi trener ali gledajuci mladu repku i bravure Stojkovica osetio sam neku mucninu u stomaku,pa ljudi ovakvog golmana ni manijak ne bih prodao posle prve sezone........

Pa sa obzirom da ne verujem da moze da bude mnogo skuplji od smesnog/neiskusnog Zenge, ipak su na njega pare mnogo bolje potrosene...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=89569&datum=2006-05-26
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Zna li neko koliko ce Bajevic dobijati godisnje ?
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Zna li neko koliko ce Bajevic dobijati godisnje ?

http://www.novosti.co.yu/code/navigate.php?Id=13&status=jedna&vest=89569&datum=2006-05-26

Zna jedino Piksi, ali nece da nam kaze :finger ... Receno je od Piksija da je najskuplji trener u istoriji CZ, ali da je neophodno ulagati.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Cifra je oko 350000 godišnje ali o tome sad nije potrebno diskutovati,ja sam očekivao Petkovića ili okuku i Piksi me ipak prijatno iznenadio ovim dovođenjem Bajevića.
Sad ostaje da vidimo igrački kadar i da se pripremimo za mečeve koji mogu mnogo toga da preokrenu kad je FK u pitanju ako nas
malo i sreća posluži i uđemo u LŠ možemo krenuti pravim putem
i postati normalan evropski klub u suprotnom ostaje nam Dvor i ostala igrališta po Srbiji i prosek...

Свакако да је ово мнооооого боље решење него да је Зенга остао (коме су важније арапске паре него Звезда). Зенга је класичан голман, а принц са Неретве зна систем игре, и сам је био играч. и има велико међународно искуство. Ово је прави потез. Сада имамо нормалног тренера, још само и играчи фале.

Pa cisto sumljam da je dobio 'samo' 350 000 jer ako je najskuplji trener u istoriji Zvezde onda je dobio i vise. Zenda je za godinu uzeo preko 400 000
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Pa cisto sumljam da je dobio 'samo' 350 000 jer ako je najskuplji trener u istoriji Zvezde onda je dobio i vise. Zenda je za godinu uzeo preko 400 000

Pogresna informacija.Oko 250 k je imao

Po meni,nebitno je sada komentarisati koliko je dobio,sigurno je dobio onoliko koliko ZVEZDA moze da ga plati,odnosno onoliko koliko ZVEZDIN budzet moze da podnese.To je jedino sigurno.A,ako hocemo pravog trenera,pravu igru,i tim za velika dela(evropa,prvenstveneno LS) onda ne treba zaliti pare.Lepo kaze nas narod "ne moze i jare i pare",i zato sta ima da nas je briga kolko je placen i da li je on najskuplji?Sa njim dobili smo coveka sa velikim trenerskim iskustvom,trenera sa medjunarodnom reputacijom i mozda(zavisi od ukusa) trenutno najboljeg Srpskog trenera,sta ces vise...
Jedina stvar koja bi trebala da nas brine i koja mene muci je to iz kojih razloga je on dosao u klub.Nadam se da kao mnogi pre njega nece iskoristiti ZVEZDU kao odskocnu dasku za neki drugi klub ili neki jaci ugovor.Nadam se da mu to nije namera i iskreno se nadam da je ozbiljan i odgovoran covek koji ce postovati ugovor na dve godine,ako bog da i da potpise na jos koju...Da ce da napravi dugogodisnji plan stvaranja mocnog tima kakv svi zelimo.To ocekujem od njega,i nadam se da cemo to i dobiti. ;pljuga
____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "KizaLion"Свакако да је ово мнооооого боље решење него да је Зенга остао (коме су важније арапске паре него Звезда). Зенга је класичан голман, а принц са Неретве зна систем игре, и сам је био играч. и има велико међународно искуство. Ово је прави потез. Сада имамо нормалног тренера, још само и играчи фале.
Samo toliko  :rofl

Quote from: "North_Side011"Jedina stvar koja bi trebala da nas brine i koja mene muci je to iz kojih razloga je on dosao u klub.Nadam se da kao mnogi pre njega nece iskoristiti ZVEZDU kao odskocnu dasku za neki drugi klub ili neki jaci ugovor.
:rofl
Decko, da li ti uopste poznajes karijeru Dusana Bajevica?
Covek je bog u Grckoj. Da zeli, mogao bi odmah da preuzme Olimpijakos i to za mnogo vece pare (verovatno je doslo do nekih razmimoilazenja u odnosima sa gazdom Olimpijakosa, a verovatno i do zasicenja). Zvezda odskocna daska moze da bude samo nekim pocetnicima, nikako coveku koji ima vise uspeha i para nego svi treneri zajedno u Srbiji tokom poslednje decenije i po (cast izuzecima).
..baklje gore, pesma cigana...