Првенство се наставља, друго узастопно гостовање за редом... Идемо!


Да ли неко иде бродом? ;pljuga
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

dobar stadion , nije daleko , nema razloga za nedolazak!

Карта 50 динара! Нема разлога за не доазак!

Quote from: "радомир"Карта 50 динара! Нема разлога за не доазак!

Као и прошле године, мада се не сећам да сам је платио...  ;pljuga
Стандардан полазак у 02:00 са железничке... Надам се да ће бити ок, као и прошлих година... Видимо се и поздрав!

Ни киша нам не може ништа... Данас смо наставили са масовним одласцима на гостовања где год игра наш клуб... И наравно у Смедереву сваки пут све масовније и масовније... Можда нас је било више само онај пут кад се славила титула...

У путу стварно јако пуно људи иде ка граду у коме је данас играла наша Звезда... Пуно аутомобила и комбија али без бродова овај пут... Многи још нису ни ушли а на семафору је већ стајало 1:1! У сваком случају како су људи пристизали тако је песма била све јача и све гласнија... Мало после тога наш тим даје и исппоставиће се победоносни гол па се резултатски до краја ништа више не мења... Али зато пуно тога интересантног на трибини...

Певају се стандардне песме.... Издвајају се Нема дана, Напред Звезда ле, Напред Звезда само напред Звезда, Пуне трибине... У два наврата са транспарентима се обраћамо управи и њиховом несхватљивом потезу на путу за КиМ... Да подсетим спавали су у Новом Пзару и тамо се љубили са сулејманом угљанином и размењивали дресеве... А за то време Срби са Косова су са нестрпељењм ишчекивали долазак великана српског фудбала... Наравно транспаренти су били адекватни као и пароле које су их испратиле... Након тога се пева и Марш на Дрину... Извињавам се али нисам у стању да прецизно цитирам све шта је писало па нек уради то неко након мене...

Друго полувреме почиње кореографијм коју такође прати транспарент... Направљена је српска тробојка са балонима и све то пропраћено уз Пуне трибине... Пале се и бакље и топовски удари одзвањају стадионом... Касније се издвајају и Још једна победа и титула, Ја волим тебе лудо (већи део другог дела се певала) и за крај Нека вечерас свако зна...

Све у свему солидно гостовање, она чувена да увек може и мора боље стоји, али битно је да не посустајемо и да смо и даље уз Звезду и да нас ништа не одваја од ње....
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ulazak se, naravno, nije placao.
Lep stadion (ocajan prilaz), tribina dobra za navijanje, lep dan za ovo doba godine, a meni se cini da nas je bilo poprilicno (ne mogu tacno da procenim posto smo usli tek po pocetku utakmice). I vecim delom utakmice dobro smo pevali (bar je to cinio deo gde smo mi stajali). "Nema dana" i "Zvezda mi je sve" je otpevano mozda i najbolje do sada - vidi se da su pesme usle u usi, ali sigurno to moze i bolje. Takodje, pored standardnog repertoara, otpevana je i "Iz kopa pesma ori se".
Jedna mala primedba, ne svidja mi se onakvo vodjenje navijanja - malo ja, malo ti. Nekako mi se cini da to ne moze lepo da se uskladi.
Naravno, ono po cemu ce se ovo gostovanje pamtiti su poruke upucene rukovodstvu kluba, a povodom nocenja i sastancenja po Novom Pazaru.
Ne znam da li se culo preko tv-a, ali pored parola bilo je i skandiranja: "jebo vas Suljo", "jebo vas Sulejman Ugljanin", "Nebojsa turcine...", cini mi se da se skandiralo i "izdali ste Zvezdu", ne mogu sad tacno da se setim.
Bile su tri parole, ne bih sad da prepricavam (iskreno, i ne znam koja je bila treca), sve ce se videti na fotkama, a mozda je neko i zapamtio kako su tacno isle.
Uglavnom, glavni utisci: dobra brojnost (rekoh, cini mi se da nas je bilo poprilicno), dobro otpevane dve nove pesme i poruke rukovodstvu.
..baklje gore, pesma cigana...

Da, zaboravih koreografiju :D . RSF je vec opisao.
..baklje gore, pesma cigana...

Кореографија:
http://www.delije-caffe.net/video/smederevo-koreo.avi
Фотке:
http://www.delije-caffe.net/galerija/index.php?g=2006-2007/smederevo_cz


Што се тиче антилековићевских песама, јављено ми је да се одлично чуло на тв, као и целокупно навиајње у првом полувремену.

Аудио записи прозивки:
www.delije-caffe.net/audio/smederevo/suljo.wav
www.delije-caffe.net/audio/smederevo/prozivka.wav

Ваљда ће -господа- из управе да се освесте и да буду свесни својих срамних потеза у Новом Пазару наук за у будуће  :( наша реакција благовремена у нашем стилу као и увек  :D мени је текма била у сенци ових дешавања али освојили се бодови то је битно  :sampion


ЗБЕЗДА ЈЕ СЕВЕР  :megafon





b][size=24]Ми за тебе живимо !!![/size] [/b]



[size=24]Заувек чувају те твоји синови !!! [/size]

Одличне слике! Изгледа и боље него што сам мисллио!
Иначе опет малтретирање од стране жандара, пописују сад и таблице кола, прате колоне...стварно смарају! Смрт жандарима!

Стварно је било добро... Мале осцилације у навијању...

Као што рече Кики, не свиђа си ни мени онај начин вођења утакмице... У једном делу навијања се почне песма, отпева се један круг, па онда мењај и тако пар пута...

Све у свему ОК
Тврд је орах воћка чудновата,
не сломи га, ал' зубе поломи!

Одлично издање данас у Смедереву,мада у то нико није ни сумњао да неће бити.
Много добро изгледа на фотака колико видим.

Оно што треба нагласити је чињеница да су се опет током целог путовања спроводила толика репресија и издркавања од стране жандара,да то више није нормално.
Све се прати и све се зна,ко што каже Радомир.Колона возила иде једна за другом,ни у једним нема навијачких обележја,тачно знају кога да искључе са пута и да га усмере на дужи пут около целог округа где се налази град Смедерево,намерно праве застоје да би испровоцирали комплетну ситуацију.

У једном даху пишем овај пост... Наставља се серија одличних гостовања у СД! По мени после ЈНА и НС најомиљеније гостовање...
Што се тиче саме текме, овако... Бројност одлична, навијање сасвим ок... Деспоти и УС се нису примећивали, сем у пар наврата, као да смо били сами на Тврђави! Корео су чак и имали... Прво полувреме бих нагласио Још једна победа и титула која грми првих 10ак мин, као и Нема дана која се пева врло добро и по примању првог гола, и која није престала да се пева и по изједначењу... Пале се 2-3 бакље... Други гол доноси додатну ињекцију и још боље навијање! Шири се и транс, чију сам садржину тек по доласку видео, јер сам био скроз на врху трибине! Јбг...
Друго полувреме почиње кореом са балонима у бојама Србије... Запао ми је црвени, кога ћу чувати као драги сувенир...    ;pljuga Пали се пар бакљи, а ови топовски удари су чудо! Како само подстичу навијање! Пуне трибине грми најмање 10мин! Лудница! Стандардан репертоар песама, са мало заборављеном Напред Звездо, само напред Звездо... За крај поново Нема дана, са којом и испраћамо наше играче у свлачионицу...
Није ми жао живаца које сам покидао да би стигао и бодрио свој вољени клуб у СД! Уморан сам, не могу више...
ИЗВИНИТЕ НА ДУЖИНИ ПОСТА...    :)

Одлично гостовање! Пре текме керови нам нису дали да једемо :bes  А занимљиво је било кад је један пандур почео да објашњава како је и он ватрени Звездаш :o , али једноставно не сме да нас пусти у град... :)  Ту се расправљамо једно пола сата са њима, да би на крају кер полудео и почео да се дере као ненеормалан, при чему је изјавио какао га ,,боли курац што смо ми гладни" , и да му сјашемо са истог... Онда је дошло појачање и снимили су нас све до једног (мада не знам шта ће видети јер је одмах почело маскирање)... Од домаћих "навијача" ни трага ни гласа...
Навијање одлично...

Sjajno navijanje, i jedna odlična koreografija a pritom veoma jednostavna.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Шта друго рећи сем да се пут исплатио :)
Без икаквих замјерки за бројност, навијање, кореографију, пароле...
Браво Делије  namigivanje
п.с. ех, да се само још нисам онако укрмачио при изласку са стадиона...  :lol:
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Кад се већ жалите на малтретирање од стране пандура и снимање само да вам пренесем једну информацију... Другар који је редован на трибини и неки од вас га вероватно и познају прошле недеље је онако чисто информативно отишао на једну бг прволигашку утакмицу и ушао на трибину са навијачима тог бг клуба (небитно ког) где га је пар пандура које он каже у животу није видео (а на Северу је 10 година) питало шта ћеш ти овде ти навијаш за Звезду??! Значи све вам је јсно, не снимају они безвезе, гледају, памте, спремају се, боре се против нас као да смо државни непријатељ бр.1... Будите на опрезу...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Кад смо већ код жандара:Нас петорица у мерцедесу старом 30 година(ако се неко сећа,правли смо застој на ковинском мосту'јебига,машина не слуша увек :D ) без иједног Звездиног реквизита покушавамо да скренемо после моста и уђемо у град,а пандур као да нас све познаје вади "СТОП" и каже(наравно љубазно као и увек  :bes )"МОМЦИ,КРОЗ ГРАД НЕ МОЖЕТЕ,САМО ПРАТИТЕ ПАТРОЛЕ МИЛИЦИЈЕ И СПРОВЕШЋЕ ВАС ДО СТАДИОНА!!!"
Све ме ово наводи да се запитам да ли је ово нормална држава и има ли та мртва милиција другог посла осим да упамти лице сваког навијача у држави.
Небитно,опет нису успели у својој намери да нас испровоцирају и опет смо им показали да смо ипак за њих господа и да могу да нам се напуше курца! :finger
Свака част свима који су били јуче-ОДЛИЧНО ГОСТОВАЊЕ УПРКОС СВИМ ПРИРОДНИМ И ОНИМ ДРУГИМ НЕПОГОДАМА... :ruke