??????? ?????...? ?? ??? ???? ?? ???? ?? ???????? ?????...
850 ?????? ???? ?? ?? ??????? ?? ???????...

???????!!!

?0?????!!!

Falsifikati stvarno postoje, uverio sam se svojim ocima.
Ona strana na kojoj pise "pocasna ulaznica" je jos i ok odradjena, a ova druga totalno bezveze, boja je malo razmrljana, bas se vidi da je falsifikat. I malo su mekse od originala...

Ma jebem ti... :bes
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

Quote from: "chivitli"Falsifikati stvarno postoje, uverio sam se svojim ocima.
Ona strana na kojoj pise "pocasna ulaznica" je jos i ok odradjena, a ova druga totalno bezveze, boja je malo razmrljana, bas se vidi da je falsifikat. I malo su mekse od originala...

Sla

ja cu ovu tekmu gledati definitivno sa juga, na sramotu svih onih koje i treba da bude sramota... Samo me zanima kako ce Sever da navija i koliko ce pesama da znaju oni koji su mogli da izdvoje 850 din za kartu "tapkarosima"....

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

? ?? ?? ????? ???? ?? ???????......? ???? ???? ???? ????? ?? ?? ???????? ??? ??????!?!
???? ????? ????? ????????? ?????, ? ? ?? ???? ???? ?? ?????????? ?? ??????? ?? ?? ?????? ???? ???? ?????? ? ?? ????? ???????? ?? ??????? ?? ?? ?? ???? ???????? ???? ??????? ?? ?????....????!  :bes  :bes

?0?????!!!

Mi smo kupili 6 karti za sever danas kod tapkarosa. 5 nam je prodao jedan za 550 dinara, vise nije imao, a sesta je kupljena kod Mirka talijana (!) za 600. Talijan valja karte :bes
Rado pih pisao o necemu, otvorio novu temu, al' mi nije na kraj pameti da pricam o tome javno, pored svih ovih sa strane...Ma nista

Pozdrav
size=20]Stop represiji![/size]
[size=9]Procitaj koja su tvoja, a koja njihova prava[/size]

???????? ?? ???????? ?? ???????? ??????????? ???? ?? ????? ?? ??????  :D

i ja sam jedan od "ponosnih" vlasnika navijacke propusnice. hvala svima koji su mi uzeli pare za istu, sada hoce jos 15 evrica-sta ces kriza. falsifikati su problem o kome su trebali da razmisljaju ono koju su pravili propusnice, pa valjda se zna sta znaci rec skener, boja...
dalje, mogli su barem da organizuju nabavku karata za ljude sa propusnicama, aloi izgleda da ih zabole Q..C. hvala momci, ogadili ste mi tekmu
pozdrav svim pravim ciganima

I ja sam nabavio od tapija za 600 din. bem im mater i cena ce samo da raste ...

Sramota stvarno,sto toliko pravih delija nece moci da bude na severu,evo ja sam takodje jutros cekao sto zbog sebe,sto zbog ortaka,normalno prvo sever,a na kraju nisam izdrzao pa nisam dosao ni do jedne karte,al sva sreca sto imam neke kanale pa sam uspeo nadam se da obezbedim sebi jedan sever,al tuga je sto takvim putevima moram da se sluzim da bih dosao do jedne jedine karte,a sta ce da radi gomila onih koja nema takvu priliku,i koju su cekali na blagajni duplo duze od mene...samo se nadam da ovo nije delo nase novopecene agenture,mnogo bih se slosio.Valjda ce nam se bog osmehnuti pa ce nas blagodariti jednim prolaskom u 3. kolo  :ruke da naplatimo svo ovo cekanje i nenormalno dranje.
Pozdrav sapatnici
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

A koliko cujem zadnja je vest da ce se raditi zamena ovih sadasnjih propusnica za neke nove tipa: KK... O tome je trebalo misliti pre ove tekme!

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

? ? ?? ??? ??????????? ???????? ???? ????? ??? ?? ?? ????? ?????? ? ???? ?? ???? ??????? ??????? ?? ?? ???? ?? ?????? ???? ?????? ???????? ???? ? ?? ???? ?????? ????????....??? ???? ?? ????? ??????? ??? ? ?? ??????-???? ?? ??????????? ???? ??? ?? ?????????? ?????? ??? ???? ????? ???? ???????? ?????.... :bes

?0?????!!!

Imas jug kod mene, po ceni naravno, :) da idemo na tribinu gde su pravi navijaci a ne pozeri.. Boze, ne mogu da verujem sta pisem...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Braco, dodjite svi zajedno u JF da se borimo protiv tapkarosa :lol:
A sad stvarno, STA  DALJE?
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Nisam znao da se bake bave borbom protiv korupcije, sverca i ostaloga... :D
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Da nije tragicno sta se desava ... bilo bi komicno :(

Jeste da je sve tako kako jeste, ali moram priznati da ima i svetlih primera kako su se pojedini mladji postavili u citavoj ovoj prici...

Gorak ukus. Nadam se da mi je ovo zadnja tekma u zivotu na Jugu...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

brate budo, i ja sam par puta bio u istoj situaciji i znam kako ti je.
Zato sam ja da se nekako pozabavimo ozbiljnim stvarima, kao sto je klub navijaca.
Valjda ima neko od tih vodja koji hoce to da organizuju.
Ako treba neka pomoc ima nas toliko cigana tu smo.
U cemu je u stvari problem?
Pitam tebe jer vidim da se razumes, a oni tamo glavni oni i nece da razgovaraju na tu temu.
Naravno pitanje vazi i za ostale, samo ne ono glup si konane i ti fazoni, molio bih Vas lepo.

Quote from: "Forever Ultras"Jeste da je sve tako kako jeste, ali moram priznati da ima i svetlih primera kako su se pojedini mladji postavili u citavoj ovoj prici...

Gorak ukus. Nadam se da mi je ovo zadnja tekma u zivotu na Jugu...

poz,
budimir

Budo, moze to i lepse da se kaze, hocu reci nadam se da mi je Odenze (pardon, OFK) bio zadnja utakmica u zivotu na severu. Zabole me vise stojko za Bosanca, upravu, (Dzajinu) prvu ekipu, ma neka se nose svi. To ti je kao kada coveka isteras iz njegove kuce, pa je za dobre pare prodas Siptarima. Neki ljudi su navijanje i ljubav prema Zvezdi ocigledno shvatili kao profesiju od koje i te kako dobro moze da se zivi. Sada je valjda i deci u kolevci jasno ko placa silne koreografije Belgrade Boysa i ko je ovca za sisanje.

Jeeeb'o vam pas mater, jeb'o vam pas mater...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

:batine
ne mogu da verujem da ljudi koji zaista vole zvezdu srcem a ne iz interesa ne mogu da dodju do karata.
zato sto su neki navijaci pokupili karte i prodali tapkarosima!!!!
ocaj!!!!!


dok srce kuca u nama ti zvezdo nisi sama i krv tece moja crveno belih boja