Italijanski visokotirazni sprotski casopis objavio je jutros vest da se Inter nalazi u pregovorima sa Crvenom Zvezdom po pitanju "tehnicko-komercijalne saradnje", koja bi ukljucila mnogo velike i znacajne projekte u saradnji dva kluba.

Upravo sam procitao ovaj tekst na Sportskoj Centrali.Ima valjda jos,
al na strani za clanove.Jel zna neko nesto vise o ovome?

DOK SRCE KUCA U NAMA TI ZVEZDO NISI SAMA
KRV TECE MOJA CRVENO-BELIH BOJA

uuu pa ovo bi bilo nesto lepo sto se tiche FK-a u poslednje vreme sve neke crne vesti samo a ne bude ta saradnja oni nama kopachke,lopte,mreze...a mi njima igrache  :)

Mislim zabari su to a u marketingu Zvezde sve neki smesni likovi pa reko da nas ne zavrnu nesto, sto i ne bi bilo chudno za nas....

p0zDrAv!

Mislim da to prosto nije moguce, s obzirom da je Pakistan uspostavio saradnju sa Interom (Mateus, Vest...)

A zdrava logika kaze: prijatelj mog neprijatelja je moj neprijatelj :finger
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Ma daj pretera ga, West i jos par igraca nema blage veze sa nekakvom saradnjom sa misevima. Interov predsednik je prijatelj Srpskog naroda. I svaka cast ako Zvezda uspostavi saradnju sa Interom :flasa . Interu zelim sve najbolje, i daj boze da osvoje prvenstvo :ruke .

Opaa evo prvih koraka te saradnje...
Danasnji dnevnio listovi ...
" INTER dolazi po Nemanju Vidica"

Pa ako je to ta saradnja od kad se to zove tako?
To je prodaja igraca !!! ;pljuga

A i moze nam se , igramo kao nikad do sad...
Sartidu nemozemod a damo gol !!! :megafon
vazda Srbija - nikad Jugoslavija

Ma nek daju oni nama Vijeria i nema problema.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

@Lav, banovan si na 5 dana zbog isuvise smarackih postova.

Ocekujemo tvoje bolje (pametnije) izdanje.

:rofl
pa nisam ja ni mislio da nisu snimili nekog od nasig igracha...
a kao rezultat saradnje bice mi njima prodamo igrache...
onda kad treba da mi kupimo nekog seljana iz nekog Snj kluba Dzaja kaze
nema para...i onda?!?!:( kao mi smo saradjivali sa Interom...
Po mom lichnom misljenju Inter je u italiji smesan predhodnih sezona onoliko koliko smo mi ove smesni u nasem prvenstvu..poslednjih 13-14 godina dovode najbolje igrache ali im trofeji izostaju i mislim da je saradnja sa takvim klubovima nepotrebna u ovakvom trenutku.Bolje je povezati se npr. sa Perugiom,Valenciom,Sociedadom...to su klubovi koji u svojim redovima nemaju zvezde kalibra Ronaldo,Zidan,Vieri,Totti...vec klubovi koji se baziraj na svojim skolama fudbala...Na terenu iako su mozda slabiji od nekih timova deluju nadmocno jer igraju i bore se jedan za sve...ginu na terenu!Ovde bih dodao i Liverpool koji isto spada u grupu ekipa koje ne prave skandalozne transfere i nemaju neku zvezdu u timu, imaju Owena ali to je dete njihove skole.

Problem naseg kluba je sto igrachi koji dodju u Zvezdu svi zude za tim da postanu Zvezdine zvezde ali na terenu to ne pokazuju nema zalaganja, i nije im jasno da Zvezdina zvezda ne moze da postane sa odigranom sezonom ili dve...samim tim sto dodju u Zvezdu kapiraju da su veliki igrachi sto se pokazuje da nije istina....Politika kluba treba da se menja ako se bazira na Zvezdinoj skoli onda ne smemo prodavati te igrache.

Zato mislim da je saradnja sa Interom promasaj jer ovaj klub je poslenju deceniju poznatiji kao klub transfera nego li kao klub trofeja...skudeto nisu osvojili bas upravo tih 13-14 godina...ne bih voleo da u Zvezdi igraju imena a da nema rezultata pre bih voleo da na lednjima cele ekipe pise Noname a da punimo svakog....

p0zDrAv!

Mi njima igrace a oni nama pomoc oko obnove stadiona,Sve je to
krpljene i prodavanje magle.Znaci ode Lalatovic,sad ce i Vidic i
ko zna jos ko i sta ce onda da ostane.Poletarci sa 18-19 godina
koji ce nam biti glavna uzdanica dok i njih ne prodaju za koju godinu.
Mislim da sve ovo sa FK polagano prelazi granice tragicnog.Dosli smo
u situaciju ne samo da smo odavno ostali bez titule nego se borimo i
za to jadno drugo mesto.Bruka.

Ma kakav inter bre? Pa to ce da bude neka teshka prevara!!! Mi njima da damo svakog ko iole neshto zna (a jel ima takvih kod nas :zbunjen ) a oni nama u naj boljem sluchaju da shalju neke crnce iz pitaj kurac koje lige!!! Pa jel pakistan doveo na probu neka 2 ljudozdera iz intera pa ih oterali???  Ja se plashim da ih tom "saradnjom" ne udome kod nas.......
ALEEEEE UPRAVA NAPOLJEEEEEE!!!!!
ech je celi crveno- beli

ma ako dajte ljudi to su zablude najbolje da ce neko iz Intera da dodje kod nas ad ga ovde ovi seljani kraljaju da mu zavisi karijera...razmislite malo...u novinama lepo pise da se oni obavezu da srede stadion kako su svojevremeno i Barsi sredili ali nisu im davali igrache tako bi i nama uzeli igrache a sredili Maru...

p0zDrAv!

A sta bi mogla da donese saradnja dva tima koji ne mogu da osvoje titulu?! :rofl
Svi bi sad hteli da maznu Vidica, Boskovica, sto razumem, ali tesko da ce im oni pomoci kada ni mi sa njima ne mozemo do pobede protiv Sartida, a kamoli do titule
Sada ulagati u stadion je bespredmetno, jer perspektiva bas nije u blizoj buducnosti pa da spremamo stadion za velike evropske utakmice. Mada semafor svakako treba zameniti, i to pod hitno.
U ovom momentu treba ulagati u igrace, u tim, a Inter nam to ne nudi. Jebes onda takvu saradnju...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]