Quote from: "Mikelandjelo"Jедан фазон везан за долазак Ролинг Стонса у Црну Гору:

Са Ловћена вила кличе, здраво да си Џегер Миче!  :lol:
Гледао сам пре око месец дана на  ТВ-у како један гуслар из црне горе гусла уз то.

Quote from: "SevernaArmija"
Quote from: "Mikelandjelo"Jедан фазон везан за долазак Ролинг Стонса у Црну Гору:

Са Ловћена вила кличе, здраво да си Џегер Миче!  :lol:
Гледао сам пре око месец дана на  ТВ-у како један гуслар из црне горе гусла уз то.

http://www.youtube.com/watch?v=XgXmhcjnh0c  ;pljuga  :lol:
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

На једном од мостова кад се крене аутопутем према Нишу пише:

БОЖЕ СПАСИ НАС ОД КУГЕ И ХРВАТА  :gold
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

Један свештеник је својевремено рекао: Боже сачувај нас од Шиптара и Стипе Шувара ...  :rofl



A у Винковцима има графит:

Вратите нам Србе, ево вам ваши Херцеговци  :rofl
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "Pijanac"На једном од мостова кад се крене аутопутем према Нишу пише:
БОЖЕ СПАСИ НАС ОД КУГЕ И ХРВАТА
Изрека БОЖЕ САЧУВАЈ НАС ОД ГЛАДИ,КУГЕ И ХРВАТА је настала у Немачкој за време и после 30 годишњег рата у Европи између католика и протестаната 1618. до 1648 Постоји и натпис на цркви или некој градској кући у Немачкој мислим да је у Карлсруе а односи се на злочине које је геноцидна нација вршила за време тог рата као плаћеници и поданичка војска Аустроугарске монархије!

Quote from: "Paya Pikey"
Quote from: "Pijanac"На једном од мостова кад се крене аутопутем према Нишу пише:
БОЖЕ СПАСИ НАС ОД КУГЕ И ХРВАТА
Изрека БОЖЕ САЧУВАЈ НАС ОД ГЛАДИ,КУГЕ И ХРВАТА је настала у Немачкој за време и после 30 годишњег рата у Европи између католика и протестаната 1618. до 1648 Постоји и натпис на цркви или некој градској кући у Немачкој мислим да је у Карлсруе а односи се на злочине које је геноцидна нација вршила за време тог рата као плаћеници и поданичка војска Аустроугарске монархије!

Мислим,али нисам потпуно сигуран да се ради о катедрали у Магдебургу у Источаној Немачкој namigivanje

Quote from: "Војник_севера"
Мислим,али нисам потпуно сигуран да се ради о катедрали у Магдебургу у Источаној Немачкој namigivanje

Мислим да си у праву  :ruke
Срце на терен ...

Ово пише код мене у НС... ;D

-И ДЕВОЈЧИЦЕ ПРДУ-... :D
До краја звезди верни...

У мојој некадашњој ОШ пише: Клоња 100 динара, и пише, у вецеима има камера ПАЗИ снимасе

u 38-om bloku: Columbo *ebem ti mater radoznalu!

Враћамо се прекјуче бусом из Гуче и неко рече како је Србија изгубила од Обале Слоноваче 3-2 кад два лика пуно одваљена од спида коментаришу то, први ће: ''Чуј обала слонова...'', а други: ''Чуј обала...'' :D
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

Херцеговачка ганга:

С Леотара вук завија, ђе си Шифер Клаудија... :)
А СРБИЈУ  ЖИВОТ ДАЋУ, 3А 3ВЕ3ДУ ВЈЕЧНО НАВИЈАЋУ!

www.freesrpska.org

дошли странци у пв и питају неког лика што сваки дан пије ненормално
- "гдје је овде железничка станица"
- "идеш право овом улицом и скренеш десно и у ту ти је одмаџ поред аеородрома"
:D :D :D

#74 August 23, 2008, 02:10:25 PM Last Edit: August 23, 2008, 03:12:48 PM by Lazar
За вријеме бомбардовања, на једној згради у Никшићу

       бомбардујте и нас нисмо губави