Onaj Mensah Ganac je u Kremonezeu. Za drugog Ganca nista ne znam ali jos se vode pregovori sa Amoruzom i jos jednim talijanom. Izgleda Zenga pokusava u posljednji momenat nesto da uradi. Zato je i otisao ranije u Italiju ali cini mi se da ce biti tesko. Ipak, ostaje da se saceka jos malo.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Nisi mi odgovorio za amorosa ali,ako je to taj evo mjesta gdje se moze naci vise o njemu:http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=1263

Quote from: "ZeNgA"Nisi mi odgovorio za amorosa ali,ako je to taj evo mjesta gdje se moze naci vise o njemu:http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=1263

Izvini, nisam vidio tvoj post jer u trenutku kada sam pisao svoj ti si mi postavio to pitanje a meni se otvorila 10-ta stranica pa sam mislio da na prethodnoj nema nista novo.
Da to je taj Amoruso. Daj Boze da nesto bude do 24 h. Ajde, mozda Kiki zna nesto pa nek nam javi. Ja nisam dobio nove informacije od ove posljednje koju sam napisao.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Zenga, evo sada provjeravam jel to taj ili onaj sto je igrao u Italiji (cini mi se). Kada budem dobio neke inf (ako su pouzdane) javi cu.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Da postoji i italijan amoroso,ali on je odbrambeni igrac isjecam se da je do prije par sezona igrao standardno u glazgov rendzersu,a posle toga cini mi se da je otisao u englesku.jbg ovih amorosa ima koliko te volja

S'obzirom da je Ziga dobio samo jednu utakmicu kazne problem ce nam biti samo prva.Ali mogu da daju gol Boban Stojanovic ili Bosko Jankovic.Samo kad bi nas iznenadili u poslednji cas nekim kvalitetnim stoperom!

Evo malo sam trazio po netu i nasao info o vom drugom Amorusu ime mu je Lorenco igra stopera i ima 34 god. evo linka:http://www.socceraddicts.com/Profile_Amoruso_Lorenzo.htm

Kad sam pricitao ovo Amoruso ponadah se da je onaj iz Dortmunda,ali logicno da mi nemamo repa za njega.a dobro bi bilo da i taj zabar dodje iako je star imam povjerenja u zengu on zna dobro te iz calcia.mislim da nam je trenutno potrebniji odbrambeni igrac,da je u napadu samo ziga dosta je,a ne jos ovi sa klupe(nisu tolko losi,purovica odlicno znam tek cete da vidite kako je dobar), bragi cemo ugurati 2-3 na silu bez njega...ali izgleda da su male sanse da dodje neko,minuti su u pitanju :(

Piksi prodaj ih sve i kupi nam Ronalda!!!  :megafon

Evo i zvanicno kraj prelaznog roka jesmo li sto uradili u zadnji cas zna li neko?

Лоренцо Аморузо, Италијан - централни бек, играо у Ренџерсу...

Никола Аморузо, Италијан - центарфор, играо за Јувентус...

Аморосо - бразилски нападач, избачен из Дортмунда, прошле сезоне био у Малаги, сада се вратио у Бразил...

Izgleda nista,sve u svemu tresla se gora rodio se mis.....Ipak samo Mladja sto u sustini i nije toliko lose :ruke

Po svemu sudeci to bi bilo to!
Znaci po meni,jedini propust nove uprave je sto su nam ostavili odbranu kojoj FK Tvrdjava Bac moze date dati 2 gola bez poteskoca...
Sredina extra,mislim da odavno nismo imali ovakvu sredinu,Mladenovic,Kovacevic,Jankovic,Basta,Trajkovic,jedino me plasi da zabar ne da opet prednost Mudrinicu po levoj strani!
Napad sa Zigicem ne moze biti los ma ko mu bio partner...
Na golu smo koliko toliko sigurni...
Bila bi steta ispasti od Brage,ako to bude posledica Zigicevog neigranja,jer mislim da sa ovim timom mozemo prezimiti lagano,ako se proguramo u te grupe...

ljudi zar nije produzen prelazni rok do 10 sept???

znam da je u danskoj produzen jer je uefa nesto bila zbrkala oko datuma.

Danas u podne se prijavljuje tim za Evropu.
Nek me neko podseti kad smo poslednji put pre Madenovića, vratili nekog našeg igrača iz inostranstva? Binić? :lol:




Pregovaralo se sa Nilkolom Amorusom i navodno je trebao do 12 da potpise ugovor i da se prijava odmah prosljedi UEFA-i. E sad, da li ce nesto od toga biti obzirom da je ostalo jos 20-tak min. do 12, ostaje da se vidi u posljednji cas.
Izgleda da ce tesko sta biti.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Mikelandjelo"
Nek me neko podseti kad smo poslednji put pre Madenovića, vratili nekog našeg igrača iz inostranstva? Binić? :lol:

savicevic

Evo na sportsku centralu osvanula vijest Ako nece julijano...Moze li neko ko placa clanarinu ovom sajtu da vidi cijelu vijest i da kaze da nismo to u poslednjem trenutku nesto uradili?

ovo nije dobro--NIKAKO.

po citanju komentara sa te vesti koji je osvanuo na SC mogu zakljuciti da nije to niste.