A Boban Stojanovic? On ce do tada da se oporavi a zasluzio je mesto u prvoj postavi. Ja se nadam da ce ove godine prvi tandem u napadu biti Zigic-Stojanovic.

kakva je ta njegova povreda uopste ?
I cime je majke ti zasluzio ?
Ne sumnjam ja da je on dobar i da bi trebao igrati al da je necim zasluzio - nije.

Izgleda da nam i Sporting dosta cini posto je kupio jednog od najboljih igraca Brage, Vagnera tako da mi se nada sve vise budi i u konacnu pobedu :sampion

Quote from: "Johnny Blaze"Mislim da je Purovic danasnjim nastupom u reprezentaciji osigurao sebi mjesto u prvih 11 protiv Brage...
Ja pretpostavljam da ce Zenga poceti samo sa njim u spicu a malo iza ce biti Jankovic...
Мени више и није страх, само да им Пуровић ували један гол. Биће кулажа у Браги са Жигићем и Пуровићем у нападу. Само одбрана треба да стоји и шанса за пролаз биће двоструко већа.

Ako ste kojim slucajem primetili, Purovic je sva tri gola za mladu repku zabio glavom i to posle centarsuteva koji su ga bukvalno pogadjali u glavu. Takve golove moze da zavali i napadac FK Zeleznicar Ispod Savskog Mosta. Purovic ipak treba da nauci malo vise o fudbalu da bi bio dobar igrac, a iskreno se nadam da ce u tome i uspeti.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

QuoteAko ste kojim slucajem primetili, Purovic je sva tri gola za mladu repku zabio glavom i to posle centarsuteva koji su ga bukvalno pogadjali u glavu. Takve golove moze da zavali i napadac FK Zeleznicar Ispod Savskog Mosta. Purovic ipak treba da nauci malo vise o fudbalu da bi bio dobar igrac, a iskreno se nadam da ce u tome i uspeti.


QuoteNe znam da li si uopste gledao utakmicu posto nije sva tri dao glavom vec dva,a i za to je trebalo znanja posto ima napadaca koji za celu utakmicu ne udju ni jednom u sansu a kamoli da daju tri komada sto je stvarno super ucinak :ruke

Quote from: "supreme"Ako ste kojim slucajem primetili, Purovic je sva tri gola za mladu repku zabio glavom i to posle centarsuteva koji su ga bukvalno pogadjali u glavu. Takve golove moze da zavali i napadac FK Zeleznicar Ispod Savskog Mosta. Purovic ipak treba da nauci malo vise o fudbalu da bi bio dobar igrac, a iskreno se nadam da ce u tome i uspeti.


Nisu sva tri bila glavom nego je treci dao nogom(ako smo gledali istu tekmu),a dati tri gola na jednoj utakmici repke be obzira o kom protivniku se radi nije lako.Nije to tako jednostavno da bi svaki igrac dao te golove,trebalo se naci na tom mjestu...Puruvic istina nije neki veliki tehnicar ali ima neke druge kvalitete koje cete brzo vidjeti

Quote from: "Johnny Blaze"kakva je ta njegova povreda uopste ?
I cime je majke ti zasluzio ?
Ne sumnjam ja da je on dobar i da bi trebao igrati al da je necim zasluzio - nije.

Chovek josh od generacije Pjanovica i Drulica cheka shansu za prvi tim. Prekalio se po svim mogucim klubovima a u Borcu je dokazao da je dobar napadach jer je bukvalno reshetao mreze svima u ligi. Koliko se secam chak je i Zvezdi dao jedan gol proshle ili pretproshle sezone.

Quote from: "Maj 25"
Quote from: "Johnny Blaze"kakva je ta njegova povreda uopste ?
I cime je majke ti zasluzio ?
Ne sumnjam ja da je on dobar i da bi trebao igrati al da je necim zasluzio - nije.

Chovek josh od generacije Pjanovica i Drulica cheka shansu za prvi tim. Prekalio se po svim mogucim klubovima a u Borcu je dokazao da je dobar napadach jer je bukvalno reshetao mreze svima u ligi. Koliko se secam chak je i Zvezdi dao jedan gol proshle ili pretproshle sezone.

Prosle sezone na Marakani 0:1, kada je Disljenkovic pogresio...