16.08 Прва утакмица у домаћем првенству, у НС против Воше.

Quote from: Aлександар on July 21, 2008, 09:32:52 PM
Па знате како,мислим да тај нови дечко Мијаиловић очигледно није схватио да се сада налази у озбиљном клубу и да се налази на припремама а не на некаквом проводу,да буду ствари још горе Короман се нашао у том друштву....страшно.

Јадан Короман, навукли га мангупи младог и неискусног. Боље да му узму капитенску траку одмах, да спрече даље брукање клуба.

- Последњу утакмицу коју је одиграла у Словенији, Црвена звезда је изгубила. Словеначки прволигаш Цеље победио је наш тим са 3:2.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦЕЉЕ 2:3

Стелци: Милијаш (36'), Едгар (51') - Мочич (10'), Гобец (27'), Јаковић (84'аг)

Црвена звезда: Бајковић, Марковић, Броновицки, Гај, Јаковић, Милијаш, Диаките, Бурзановић, Субашић, Едгар, Перовић

Још су играли: Блажић, Вукобратовић, Короман, Тричковски, Трајковић, Николић





- Саопштење за јавност ФК Црвена звезда

На предлог Спортског директора Горана Буњевчевића, фудбалски клуб Црвена звезда донео је одлуку да драстично новчано казни тројицу првотимаца Николу Мијаиловића, Бранимира Субашића и Огњена Коромана, због кршења клупске дисциплине и Правилника о понашању, који су обавезујући за сваког појединца запосленог у Фудбалском клубу Црвена звезда.

Одлука је донета после консултација најужег руководства ФК Црвена звезда са Шефом стручног штаба Здењеком Земаном.

Овим путем желимо да истакнемо да су играчи Мијаиловић, Короман и Субашић кажњени искључиво због кашњења у хотел у којем је екипа смештена, и да не постоје други разлози за ниихово кажњавање како је наведено у појединим средствима јавног информисања. Ово је уједно и последња опомена свима у Клубу да се било каква недисциплина у будућности неће толерисати.

ФК Црвена звезда свестан је важности угледа и утицаја који играчи нашег Клуба имају на младе нараштаје. Зато је веома битно да играчи имају одговарајући однос према својим обавезама, на чему смо одувек инсистирали. Мисија сваког играча Црвене звезде је много шира од самог појављивања на терену, односи се на углед и едукацију генерација које долазе.

Сматрамо да су јучерашње изјаве првотимца Огњена Коромана које су се појавиле у неким средствима јавног информисања апсолутно недопустиве и веома штетне за ФК Црвена звезда. У наредном периоду биће обављени разговори са Огњеном Короманом, који ће због оваквог свог поступка и дисциплински одговарати. Давање произвољних квалификација од стране играча и запослених у Клубу неће се толерисати, јер ФК Црвена звезда, као професионални и организовани Клуб, има своје механизме комуникације са јавношћу.

ФК Црвена звезда одувек је био отворен за суд јавности и никада неће дозволити прикривање истине. Ниједан појединац не може се коцкати са угледом који је ФК Црвена звезда деценијама стицао освојеним трофејима, али и понашањем чланова Клуба ван њега. Зато је било неопходно донети овакве одлуке уз наду да се овакве ствари неће понављати у будућности.



Ух, ово ми не мирише на добро. Јасно је да припремне утакмице не значе много али цела атмосфера, одлазак Марка Мишковића (колико год га ми мрзели овде), не долазак адекватних појачања, и свађа неких играча са управом не уливају неко самопоуздање пред нову сезону.
Остало је још мало да се сачека са давањем неких крајњих оцена али довођење играча у 5 до 12, ако до тога уопште и дође овога пута, већ у старту не уливају наду.
У сваком случају имам осећај да ово може да буде једна бурна сезона испред нас не само што се тиче играча већ и управе....

#24 July 25, 2008, 04:32:00 PM Last Edit: July 25, 2008, 05:01:17 PM by Ђоле
Један од најбољих играча нам је у свађи са управом и жели да оде,нисмо довели обећане бомбе,а тешко ћемо их и довести без Мишковићевог кеша,на припремама су нас клепиле којекакве екипе....уопште не мирише на добро.Чак је и Земан затражио састанак са Топлицом јер га нису консултовали око промене капитена.Није ми уопште јасно одакле одједном толики аматеризам у нашем клубу.
И да,Ковачић,досадашњи портпарол КК-а је нови портпарол ФК-а...

Ако Короман оде(дај боже да не оде) нови капитен ће бити Милијаш.

Извор:Блиц

http://www.blic.co.yu/sport.php?id=50544

Quote from: Ђоле on July 25, 2008, 04:32:00 PM
Један од најбољих играча нам је у свађи са управом и жели да оде,нисмо довели обећане бомбе,а тешко ћемо их и довести без Мишковићевог кеша,на припремама су нас клепиле којекакве екипе....уопште не мирише на добро.Чак је и Земан затражио састанак са Топлицом јер га нису консултовали око промене капитена.Није ми уопште јасно одакле одједном толики аматеризам у нашем клубу.
И да,Ковачић,досадашњи портпарол КК-а је нови портпарол ФК-а...
Не слути на добро, никако...

Ма нека иде и нека глуми звезду негде другде. Они на припрема излазе и опијају се као да су на екскурзији. Ја сам се на припремама тако понашао када сам имао 20 година и то само првих пар дана припрема. После те стигне умор размишљаш само о кревету, какав црни излазак...
Плус мој  спорт је појединачни и нисам имао никога да разочарам сем себе, а он који има армију навијача иза себе тако да се понаша!

Коњ матори излази са клинцима, и уместо да им буде вођа, он их вода да се напијају. И онда када попије казну прети одласком.

Нека иде ко га јебе, са таквим ставом Ронадлињо нам не треба!

Што се тиче прелазног рока и тих фамозних 5 милиона од тога нема ништа, не зато што је Мишковић отишао који сам никад не би дао толике паре већ је то због председника који је неспособан сам нешто да уради већ се крије иза других.Мене чуди зашто Спасојевић сам не уложи из свог џепа па и он има добру фирму не као  делта,али је једна од најбољих у Србији,због чега имамо управни одбор,ако су мислили да се сакрију иза Мишковића,црно се нама пише

Да парафразирам наслов једног домаћег филма:
"Како је Црвена Звезда систематски уништена од гомиле идиота"
>:(



Quote from: Вечити ДЕЛИЈА on July 23, 2008, 11:20:51 PM
- Последњу утакмицу коју је одиграла у Словенији, Црвена звезда је изгубила. Словеначки прволигаш Цеље победио је наш тим са 3:2.

ЦРВЕНА ЗВЕЗДА - ЦЕЉЕ 2:3

Стелци: Милијаш (36'), Едгар (51') - Мочич (10'), Гобец (27'), Јаковић (84'аг)

Црвена звезда: Бајковић, Марковић, Броновицки, Гај, Јаковић, Милијаш, Диаките, Бурзановић, Субашић, Едгар, Перовић

Још су играли: Блажић, Вукобратовић, Короман, Тричковски, Трајковић, Николић





- Саопштење за јавност ФК Црвена звезда

На предлог Спортског директора Горана Буњевчевића, фудбалски клуб Црвена звезда донео је одлуку да драстично новчано казни тројицу првотимаца Николу Мијаиловића, Бранимира Субашића и Огњена Коромана, због кршења клупске дисциплине и Правилника о понашању, који су обавезујући за сваког појединца запосленог у Фудбалском клубу Црвена звезда.

Одлука је донета после консултација најужег руководства ФК Црвена звезда са Шефом стручног штаба Здењеком Земаном.

Овим путем желимо да истакнемо да су играчи Мијаиловић, Короман и Субашић кажњени искључиво због кашњења у хотел у којем је екипа смештена, и да не постоје други разлози за ниихово кажњавање како је наведено у појединим средствима јавног информисања. Ово је уједно и последња опомена свима у Клубу да се било каква недисциплина у будућности неће толерисати.

ФК Црвена звезда свестан је важности угледа и утицаја који играчи нашег Клуба имају на младе нараштаје. Зато је веома битно да играчи имају одговарајући однос према својим обавезама, на чему смо одувек инсистирали. Мисија сваког играча Црвене звезде је много шира од самог појављивања на терену, односи се на углед и едукацију генерација које долазе.

Сматрамо да су јучерашње изјаве првотимца Огњена Коромана које су се појавиле у неким средствима јавног информисања апсолутно недопустиве и веома штетне за ФК Црвена звезда. У наредном периоду биће обављени разговори са Огњеном Короманом, који ће због оваквог свог поступка и дисциплински одговарати. Давање произвољних квалификација од стране играча и запослених у Клубу неће се толерисати, јер ФК Црвена звезда, као професионални и организовани Клуб, има своје механизме комуникације са јавношћу.

ФК Црвена звезда одувек је био отворен за суд јавности и никада неће дозволити прикривање истине. Ниједан појединац не може се коцкати са угледом који је ФК Црвена звезда деценијама стицао освојеним трофејима, али и понашањем чланова Клуба ван њега. Зато је било неопходно донети овакве одлуке уз наду да се овакве ствари неће понављати у будућности.




Нисам стигао раније ово да напишем због фрке око Радована. Мислим да би било пожељно да кад копирате информације са других сајтова дате и неки свој коментар о вести коју сте пренели. Ипак је ово форум, место за расправу, а не сајт где ће се само гомилати информације.
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

И да се обавезно стави извор вести која се пренесе овде.

Ново појачање нашег клуба еј Предраг Павловић, дошао је из Напретка, а прошао пакистанску младу школу.
Гледао сам га прошлу полусезону, дечко је стварно добро одиграо, мислим даће нам бити од користи.

 >:(...осим ако, као што се најчешће дешава људима из малих места када дођу у Београд, не успеју да се прилагоде на живот у Београду. И наравно онда почнињу да им фале деда, баба, сестра, девојка, мама и тата па онда падну у депресију и не пружају партије које се од њих очекују. Не тако давно имали смо масу таквих случајева... :-[

Quote from: CEBEP on July 28, 2008, 11:01:36 AM
>:(...осим ако, као што се најчешће дешава људима из малих места када дођу у Београд, не успеју да се прилагоде на живот у Београду. И наравно онда почнињу да им фале деда, баба, сестра, девојка, мама и тата па онда падну у депресију и не пружају партије које се од њих очекују. Не тако давно имали смо масу таквих случајева... :-[


па он је већ живео у Београду!!! био је партизанов омладинац

Земан данас у Спорту изјавио како не обећава титулу... :o Боже какве ми пајсере имамо...Јебала га Италија...Ако је он тамо навикао да јури 4. или 5.место овде вала на може!Треба му објаснити неке ствари...Мада није он крив...Криви су они који су га ангажовали...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Прије бих рекао да је човјек реалан. Зар би ти могао да обећаш титулу с оваквим тимом и са оваквом ситуацијом у клубу? Човјек се шокирао кад је видјео како играчи нису у стању да поднесу припреме какве се уобичајено раде широм Европе. Није ни чудо што је Кафу прије 2 године претрчавао Перовића ко од шале. Имам осјећај да се ни Чех неће задржати дуго на клупи.



Ма све је то у реду Михо али се чуда дешавају када играчи из унутрашњости дођу у Београд без обзира што су некада живели или се родили у БГ.

Земан је по мени тотално реалан. Схвата да има кршину од екипе. Појачања која је тражио углавном није добио а ако не буде могао да их добије остаће колико буде морао да би испоштовао уговор ако га неко не најури пре тога. После тога следи узимање лове од уговора и паљење првим тротинетом из БГ-а.
Зашто би се неки тренер компромитовао ако нема играче са којима може да одради један нормалан кондициони тренинг. Са друге стране играчи се жале као да их је терао да ходају по жици и гутају жилете у исто време.

Ево и Земан се огласио у медијима у својој домовини и рекао како је од Звезде остало само име,како су играчи лењи и како мало њих има квалитет за Звезду.Сурова реалност о којој и ми годинама већ говоримо.Такође је рекао да је нереално очекивати резултат у Европи,иако је у старту мислио другачије.После незадовољних играча,незадовољан је и тренер,Буња јадан слеже раменима и говори да може одмах да доведе 3-4 играча,''само'' му фали новац.Топлица се прави мутав,путује тамо-вамо и не оглашава се.Не знам што му је толики проблем био да гласа против Караџића,којег је толико нападао после оне крађе у купу Србије,једино што је логично то је договор да ми добијемо заједницу прволигаша у лику председника Томића,тј. дил између Караџе и Топлице.Мишковић,колико год га ми не волели,јесте главни извор финансија,а чини ми се да је чак и био у праву по овом питању,тако да нам предстоје тешки дани.Надам се да се варам.

Ковачевић, Вучићевић, Калон, Н.
Ковачевић,Бишевац,Ранковић,Тагое...све бомбе у најави,а ниједан доведен.А обећана 3 врхунска играча.

Хоћемо ли играти још неку пријатељску текму пре купа УЕФА и да ли се зна када ће нови семафор?

Quote from: Ђоле on July 30, 2008, 07:22:21 PM
Хоћемо ли играти још неку пријатељску текму пре купа УЕФА и да ли се зна када ће нови семафор?
Како ствари стоје изгледа да може да нам се омакне једна "пријатељска" са усташијом из сплита. А што се семафора тиче боље да те паре искористе за довођење бар 2 играча јер ако овако ствари остану бламаже ће бити неминовне.