NE MOGU DA VERUJEM KOJE SMO KURATE SRECE.....? :batine  :boks  :finger

Postoji samo jedna mala nadica. A to da smo mi spremniji od Italijana, jer kod njih sezona kasnije pocinje! Ko u to vjeruje... :laugh


У летње време нема магле тако да  :sampion


Quote from: "shocker"У летње време нема магле тако да  :sampion

Kakve smo k....e srece pasce jos i sneg  :dedamraz

A u picku materinu sve....ne mogu, ne mogu jebeno da verujem..pa ovo vise nije smesno bre! Dokle cemo otplacivati onu jebenu stativu Bajerna...a od UEFE mi se po hiljaditi put kenja, smrdljivi licemeri..'odlazu odluku'..ma mars bre u picku materinu i vi i vasa odluka..jebala vas ls ...
Dokle bre Boze, dokle?
..кажу да причам много...

Samo jos nade ima da izbace Milan iz lige sampiona...

Opusteno, prodali su Sevcenka, a u ekipi im samo teski matorci sa izuzetkom Kake, usput ce im to biti prva utakmica, a jos je revans na Mari... bice svasta!  ;pljuga

Quote from: "nikola82"NE MOGU DA VERUJEM KOJE SMO KURATE SRECE.....? :batine  :boks  :finger
Sranje, a sanse da ne puste Milan da igra su otprilike iste kao i nase da ih dobijemo... Kolike su to pare u pitanju, nije normalno. Njima se naravno ne isplati da se gleda Palermo/CZ u Ligi sampiona...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Isplativiji za gledanje je svojevremeno bio Newcastle, pa su ipak gledali ove sabane. Ljudski je nadati se.

Ne zaboravite da ni Palermo nije nimalo naivan:
Caracciolo, Di Michele, Barone, Simplicio, Diana, Bresciano, Zaccardo, Barzagli...

I valjda onaj Grosso, sto ga je zabio Svabama i Francuzima!

Quote from: "DelijaHH"I valjda onaj Grosso, sto ga je zabio Svabama i Francuzima!
Taj je vec u Interu....
Ma da mi prvo prodjemo Cork.

Milanu su se italijanski reprezentativci prikljucili tek juce, niko nije nov tako da su dosta uigrani, moze da im jedino dodje Crespo, ali bice vremena za rasprave. Sta je tu je sto neko rece vredi nadati se... :sampion

sva sreca pa se nisam ni nadao toj LS.

ispadnucemo ali se nadam da cemo ispasti kao ljudi.znaci nikakve blamaze.


nadu sam posvetio kup eufi i mislim da tu mozemo da prezimimo.

sta vam je, dobro mogli smo bolje proci ali sta ima veze kako je reko DJajic pred bayern tako i ja slicno mislim dobicemo milan i u milanu i u beogradu  ;pljuga .

Quote from: "Armin DELIJA"sta vam je, dobro mogli smo bolje proci ali sta ima veze kako je reko DJajic pred bayern tako i ja slicno mislim dobicemo milan i u milanu i u beogradu  ;pljuga .
Zigic - Pancev
Jankovic - Prosinecki
Savicevic - Milovanovic
Perovic - Mihajlovic
Basta - Jugovic
Bisevac - Belodedic
Joksimovic - Najdoski
Jel treba jos ?

Ma sto rece medeni73, ni taj Palermo nije ni malo naivna ekipa, solidno su se pojacali ovog leta, a ako im uefa dodeli mesto u LS sigurno ce nabaviti jos kog igraca. Njihov gazda je pun kao brod. Ono sto meni nije jasno je zasto Milan nije doveo ni jedno zvucno pojacanje (tj. ni jedno pojacanje sem onog klinca iz Renna), a otisli su Sheva, Stam a ako da bog i Kaka za nekih 125 miliona evra koliko sam cuo da nudi Real. Pominje se da je i Nesta jednom nogom u Chelsea-u. Ili ce uskoro uslediti boom iz Milana po pitanju transfera ili su debelo najebali sledece sezone.
Bez obzira igrali mi sa Milanom ili Palermom, sanse su nam realno jako male i ne bi trebali da se zanosimo neigranjem Kake,NEste ili nekog treceg eventualno. Treba ostaviti srce na terenu pa sta uradimo. Dobro je sto Partizan ima krsh ekipu ove godine i mislim da se mozemo prosetati do jos jedne titule pa opet, ako da bog sledece godine, uz bolja pojacanja i plodove rada Bajevica juris na LS. Sada je jos rano da on napravi ekipu koja ce igrati u LS. Cuda se ne desavaju svaki dan...ali se dese pa tako daj Boze da je doslo vreme za jos jedno cudo posle onog iz 1991.!!!!!!!

je*i ga...više sreće sledeće sezone.
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]