Веома значајна утакмица на путу ка титули. Бежанију нисмо никако победили у досадашњем шампионату, па би био ред да тако не остане. Уз подршку Делија, верујем да ће тако и бити. Да не испадне да ја из Градишке позивам, али добре су шансе да ћу и ја доћи, па сам отворио тему ...  :D

Идемо до титуле!  :sampion




На Спортској централи пише да се текма са Бежанијом игра у 16ч. Остали сусрети су у 17ч.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!



Quote from: "mrkavac"Koliko su karte ?

Ако не буду ништа мењали, онда 300.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Da utakmica je u 16:00 ali se sve Delije pozivajuda da dodju oko 15,15:30h da bi izbegli probleme sa proslog meca na Zelezniku..
a se Drazin barjak vije,ne bi bilo Albanije,i bila bi Ravna Gora,na tri juzna Srpska mora

ЋИРИЛИЦА!!!

Солидно издање данас у Железнику... Певање у првом делу испод просека, а у другом нешто боље, тек последњих 15-ак минута онако како је требало од почетка... Ипак смо успели некако да пробудимо играче који су прво полувреме играли као да умиру на терену... А како, којим методама и којим песмама и остали детаљи са данашње текме после баскета...

Оно што је јако битно је да смо све ближи   :sampion
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Иако нисам био колико се могло видети и чути на тв веома лоше навијање у 1 полувремену, у другом полувремену се мало побољшава и кад смо повели са 3-2 тад почиње навијање како треба. Титула нам је врло близу!!!   :sampion

Иако се очекивао далеко већи број људи у Железнику, изгледа да све оно што је наговештавало тако нешто, а то је лепо време, празници и све ближа титула, управо одвело људе на нека друга места а не на стадион... Што рече неко у Кули доћи ће сви они када се буде славила титула, битно је да смо ми прави и сада ту када је најтеже а не само када се убирају плодови минулог рада...

Прво полувреме са стандардним репертоаром песама није донело ништа спектакуларно... Шта више, једно од слабијих издања што се тиче певања у овој сезони.... Отварамо утакмицу са Победа жеља наша... Евентуално може да се издвоји Још једна победа и Звезда ми је све... Оно што је било највише интересантно је плод лоше и успаване игре наших фудбалера који су губили 2:0... Не би ли их некако пренули кренуло се са убацивањем бакљи у терен, буквално једна за другом су паљене и убациваен неких 10-15 минута... У тим моментима је пало и два три улетања на терен, покушај добацивања до западне трибине, али све се ту завршава... Мало се кувало и код судија а и жандарске снаге постају бројније и борбено спремне... Након тога нешто боље певање и до краја боља игра на терену...

У другом делу игре сем много боље игре и победе нашег тима, и много боље навијање... Доста песама, свака гласнија од претходне и људи на трибини некако орнији и задовољнији... Стнадардне песме, Маркана дал је пуна, Нема дана, Још једна победа, Звезда ми је све, сјајан Еври го пред крај и на крају када се знао и резултат из Куле пар прозивки на рачун комшија а и спремали смо се за дерби у баскету као и за дерби у фудбалу који нас чека за викенд...  Наравно момке испраћамо са Шампиони и лагано се већина запућује ка хали Пионир...

п.с. једна реченица коју бих издвојио а упућена је са "шипке": "Јесте празник рада, али мора да се навија!"
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "