Видјели сте и сами шта је почело да се догађа на трибинама. Какви су ваши ставови, како да се то искоријени, и да се спријечи да се то прошири и на нашу трибину? Искрено се гадим расизма, и не могу вјеровати да међу Србима постоје такви дебили, али ето изгледа постоје ...  :(



Па ја контам да су заговорници расизма на северу исти они који долазе окићени као новогодишње јелке,који дижу корео пола сата пре почетка текме,који знају само пуне трибине да певају,који ломе столице на сопственом северу,итд.Ако вођа милион пута понови да се не вређају играчи на расној основи а некоме не допире до мозга онда јебига...

Quote from: "Mikelandjelo"Видјели сте и сами шта је почело да се догађа на трибинама. Какви су ваши ставови, како да се то искоријени, и да се спријечи да се то прошири и на нашу трибину? Искрено се гадим расизма, и не могу вјеровати да међу Србима постоје такви дебили, али ето изгледа постоје ...  :(
Pa izmedju ostalog tako sto ce se za ispoljavanje rasizma na ovom i drugim forumima dobijati ban i mejl koji detaljno objasnjava doticnima gde da potraze pomoc strucnog osoblja...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Одакле ти та идеја да ће се расизам проширити на нашу трибину?
Мислиш да је то што је неких 20 дебила урадило у Чачку у жељи за медијском пажњом преко ноћи, да је то сада талас расизма који се шири по српским навијачким трибинама?
Прво и основно то никад не би заживело код нас на трибини јер ми нисмо расисти већ патриоте и националисти и треба направити разлику између тога.
Када си последњи пут чуо да се са севера погрдно скандирало неком тамнопутом играчу противничке екипе?
Тако да мислим да не треба пуно пажње придавати таквим случајевима јер су то изоловани инциденти који немају много везе са реалношћу (а и мозгом)...

Quote from: "КББ"Одакле ти та идеја да ће се расизам проширити на нашу трибину?
Мислиш да је то што је неких 20 дебила урадило у Чачку у жељи за медијском пажњом преко ноћи, да је то сада талас расизма који се шири по српским навијачким трибинама?
Прво и основно то никад не би заживело код нас на трибини јер ми нисмо расисти већ патриоте и националисти и треба направити разлику између тога.
Када си последњи пут чуо да се са севера погрдно скандирало неком тамнопутом играчу противничке екипе?
Тако да мислим да не треба пуно пажње придавати таквим случајевима јер су то изоловани инциденти који немају много везе са реалношћу (а и мозгом)...


па и са севера се чуло и то не баш тако давно.слажем се да то нису узвикивали људи који су стално ту већ су то индијанци радили.

Ma ajde ljudi,to je vise smesno nego zabrinjavajuce,sto kaze KBB,ja sam 100% siguran da je bila ta prica.Indijanci koji ni po cemu ne mogu da se upisu u navijcku mapu srbije,napravili incident da bi navukli paznju na sebe.Naravno pri tom idioti nisu bili ni svesni kakve sve to razmere moze da uzme,i sto je najgore njima upravo to odgovara(da se o tome pise,prica,raspravlja).A takodje sam gotovo siguran da se pre akcije nisu ni upoznali sa tim ko je bio taj Kju Klus Klan,i da li oni stvarno veruju u stvari u koje su ti KKK verovali.Znaci klasican nameran incident iza kojega ne stoje ideali i prava mrznja,ne stoji cvrsto verovanje i koncentrisanost da nekog treba mrzeti i proterati.Verujte ove budaletine iz Cacka to sigurno ne misle,tako da ovaj dogadjaj nema emocije i pozadinu i vrlo je mizeran i smesan. :rofl
A sto se tice stvari da to moze da uzme maha na SEVERU,u to ne verujem.I mislim da kop to sebi nikada nece dozvoliti.Ali posto smo velika tribina i posto razliciti ljudi dolaze na nju u opet razlicitim periodima i na razlicitim tekmama moguce je da se i sa nase tribine zacuje majmunski povik nekog pijanog kretena.Ali organizovano i ozbiljno,mislim da je to nemoguce,jer i bez obzira ne raznolikost tribine to se nece nikada desiti.Jer na kraju krajeva iako se svi nege razilazimo u politickim stavovima,iako na nasoj tribini ima mnogo razlika i nesaglasnosti ipak smo mi na kraju jedno ipak smo DELIJE SEVER i ipak smo SRBI.A ta bolest(rasizam) nije odlika ni osobina Srpskog naroda nikad bila,niti nas kao Delija,niti ce biti... ;pljuga
____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Далеко је та појава од севера и одавно се север дистанцирао од расистичких повика и урлика... Али као што поменуше овде људи, дешава се посебно на већим утакмицама да управо та екипа људи која како својим облачењем тако и понашањем одудара од онога што север јесте, и даље урличе, скаче и мајмунише се када се појави тамнопути противнички играч... Као и све "аномалије" које се појављују и ову треба протерати милом или силом...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ако се не варам на роми је дељен летак на коме је све објашњено....тако да је свака прича даље сувишна.

Информатор северне трибине Бр. 4
Дељен против Роме.


О беспотребним казнама...

Јошједна напоменазас све Делије. Појединим нашим потезима наносимо висе штете него користи клубу и нашој трибини.  Заборавите збредљива скандирања противничким играчима црнцима.  Таква скандирања су само ствар помодарства.  Ми смо Делије, српски националисти, и против српских непријатеља никада се не устручавамо да искажемо свој партиотски став. Вређаћемо оне које сматрамо истинским непријатељем било на клупској, било на националној основи.  Напомињемо да је беспотребно да се ломе столице и бацају било какви предмети на атлетску стазу.

Звезда - Милан, после текме срећем друга из града, прилази ми и виче "y, y, y, y, y..." И питам га, шта то треба да значи, он као, па то су сви викали када је Седорф имао лопту... Рекао сам му само Јеб'o вас Милан... Дођу тако једном у животу и онда се испаљују...

мислим да је тема скроз беспотребна..
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "RSFC"мислим да је тема скроз беспотребна..

Слажем се.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA