Dakle, sad je to na redu... Očekujem pobedu bez većih problema, ali s obzirom da smo dosta nesigurni, bolje im je da zapnu iz petnih žila. Dvorani i nisu bog zna šta, gledao sam ih u Bačkoj Palanci na pripremnoj utakmici sa Bačkom, ističe se jedino napad: matori Mićić :finger  i brzonogi Kasom, koji jedini nešto vredi u tom timu, zajeban je, brz. Bačka je tad uvela rezerviste (pa i mog burazera :ruke ), i odigrala sasvim ok. Umore se brzo, svi osim tog Kasoma.
Prognoziram: 2:0



Ја очекујем да коначно дебитују летошња појачања(Драмани и Да Силва),да са Млађом добијемо сигурност на средини терена,да нападачи покажу да су вредни Звезде(ту изузимам Жигу),да не играју Криви,Мудри,Перовић и њима слични.
Ах,да оно најважније,очекујем победу и то по могућству без примљеног гола.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Sigurna sam da ce Portugalci poslati nekoga da posmatra ovu utakmicu, tako da je moguce da ce Zenga malo istumbati ekipu.
Bilo bi dobro videti kako se snalazi Dramani i da li Basta i Mladenovic mogu da odigraju celu utakmicu.
Videcemo i da li ce Zigic biti spreman za subotu, mozda nece zeleti sa njim nista da rizikuju pa ce ga ostaviti na klupi, zlu ne trebalo.
Dakle, meni ce na ovoj utakmici najvise zanimati u kojoj formaciji cemo igrati (da li cemo se pripremati za Bragu) i kako ce se pojedini igraci snaci (Mladenovic, Basta, eventualno Dramani). Pobeda se podrazumeva.
..baklje gore, pesma cigana...


Iskreno, ne verujem da ce igrati od pocetka - Dudic i Bisevac su sigurni (jedino ukoliko Zenga zakljuci da je Bisevac odigrao previse utakmica od kada se vratio pa odluci da ga malo odmori). Joksimovic nema pravo igranja zbog crvenog kartona, tako da ocekujem Da Silvu na klupi, a ukoliko se Bisevac bude odmarao, ko zna, mozda i dobije prednost u odnosu na Miladinovica :) .
U sustini, Dvor nije preterano jak tim, igra se na Marakani - sasvim dovoljno da se isprobaju novi igraci.
..baklje gore, pesma cigana...

Posto je privremeno zakljucana tema o Bragi, samo da napisem da definitivno Kovacevic ima pravo igranja protiv Brage (izvor informacije je iz kluba :) ). Ovo je znacajno i zbog utakmice protiv Dvora. Pretpostavljam da ce Basta onda igrati desnog beka, a zadnje vezne ce igrati Kovacevic (i zvanicno novi kapiten :ruke ) i Mladja. Dakle, ostaje da se vidi kakav ce nam biti napad.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "kiki"Posto je privremeno zakljucana tema o Bragi, samo da napisem da definitivno Kovacevic ima pravo igranja protiv Brage (izvor informacije je iz kluba :) ). Ovo je znacajno i zbog utakmice protiv Dvora. Pretpostavljam da ce Basta onda igrati desnog beka, a zadnje vezne ce igrati Kovacevic (i zvanicno novi kapiten :ruke ) i Mladja. Dakle, ostaje da se vidi kakav ce nam biti napad.


sad znaci ima pravo da igra!!!????

pa danas ste bili postavili na zvanicnom sajtu fk-a da NEMA pravo da igra.

ZBUNJEN SAM KIKI.

Da nesto razjasnim: Vasili i ja nemamo nikakve veze sa pisanjem vesti na sajtu (osim sto ponekad ukazemo na neke stvari kao sto sam ja to uradila nakon tog pisanja koje spominjes - inace, taj deo je vec izbrisan). Decko je onda pricao sa Kovacevicem i ovaj je potvrdio da ima pravo igranja (malo je zeznuta situacija oko dotoka informacija iz kluba do ljudi koji uredjuju sajt i vesti, to ce nekako morati da se dovede na visi nivo). U stvari, sve je zakuvao Jankovic koji je nakon utakmice sa Interom izjavio da ce im nedostajati Kovacevic jer nema pravo igranja.
Ma nije ni bitno. Vazno je da kapiten ima pravo igranja i da ce nositi traku protiv Dvora. Nadam se da ce biti na Vidica - ponekad ce morati i da se podvikne :) .
..baklje gore, pesma cigana...

Kada je utakmica?

Neka mi neko ko je siguran kaze!
Negde sam cuo 19h negde 19.30 negde 17.30 :o

Ajde sto pre ako neko zna!

Quote from: "маникомио"Neka mi neko ko je siguran kaze!
Negde sam cuo 19h negde 19.30 negde 17.30
Prema zvanicnom sajtu u 19 h. Dakle, tada.

2-0

jankovic i kovacevic(penal)

20 min. tekme.

zabode ga Pixi pa makar i iz penala jeli tako KIKI HEHEHEHEH

Na radio BG1 neki mandovi melju...svaki put kad dodjem na tu stanicu iznerviram se...
zbeglica sa oaza foruma

3-0

Црвена звезда - Будућност Банатски Двор
Јанковић 14', Ковачевић 20'(11м), Жигић 27'

AJMO,PUNII!!!

Crvena zvezda-Buducnost BD-5-1

Mladenovic dao cetvrti a Raskovic 5-i.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Црвена звезда: Ранђеловић, Луковић, Дудић, Бишевац, Баста, Ковачевић (60' Младеновић), Кривокапић, Мудринић (66' Миловановић), Трајковић, Јанковић (54' Рашковић), Жигић

I, kakvi smo bili?  Jel' su bili oni nesretni stranci na klupi?
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Draman je bio na klupi a Da Silvu sam video ispred stadiona pre tekme, sa porodicom.

Bili smo dobri s obzirom da je bilo 5:1, ali to nishta ne znachi jer se forma ne meri protiv Buducnost iz sela zvanog Banatski Dvor.
Zashto Purovic nije igrao..?

Bili su stranci na klupi, al' na onoj ispod Severa..
Koliko sam provalio ia SMS snimka, i dalje nam je odbrana kriminalna,ne sluti dobro za Bragu..
Zanimljivost sa konferencije za medije: Meni je izjava Mladenovica pametnija i vise lici na izjavu trenera od izjave Zenge.
Zenga mi inace sve vise lici na neku vrstu 'Anti-Mateusa'- koliko god da se Lotar trudio da bude ortak sa lokalnim domorodcima (nama), toliko ovaj skoro da se ponasa kao da nas prezire...Vec je u nekom tihom ratu sa stampom..
zbeglica sa oaza foruma

Ukupan ( moj ) utisak je da smo ekipa koja igra srednje, srednje zalosno ali veoma efikasno. U prvom, takoreci iz tri suta, tri gola. Formacija malo cudna, rekao bih 4-1-2-2-1. Po meni, u tom sistemu, Trajkovic previse levo, Bosko previse desno, al ajde. Inace vrlo brzo u drugom Zenga pravi te tri izmene. Mladenovic menja Kovacevica, koji je dobio udarac ( nadam se nista ozbiljno ) i igra klasicnog zadnjeg veznog. Mislim da svaka njegova lopta zna gde ide, ima tempo i igra prema napred, dakle onaj Mladja koga znamo. Mislim da ce biti jos bolji sa Kovacevicem pored. Raskovic je dao gol, borio se, moze se i na njega racunati. Odbrana je uglavnom ove drzala daleko od gola, osim par promaja u drugom. Mada je i ceo pristup igri bio opusteniji na 3:0. Ne svidja mi se sto u domacem prvenstvu moramo da ga primimo. Protiv Brage ne smemo. Takodje Basta se polako vraca, znacice nam iako je odigrao lose drugo, mozda je malo izgoreo u zelji. Krivokapic kako smo navikli potpuno neupotrebljiv, a Bosko bi mogao malo i da potrci. Ponekad. Trajkovic je po meni strasan igrac iako ga mnogi pljuju, puno je pretrcao, uklizavao, trazio loptu ( retko je dobijao jer zadnja linija samo Zigica trazi ) i samo treba Zenga da ga stavi vise u sredinu. Rezultat naravno ok, tri boda i nada da cemo iz meca u mec biti sve ozbiljniji i kvalitetniji. Poseta mora da bude bolja, kisa nije izgovor. Pa ne igramo na onoj vojnoj livadi pored pa da kisnemo, ima ovde krov. Ko prati druge forume, nek mi ne zameri na copy-paste varijanti, al mrzelo me da kucam dva puta. Pozdrav.

Meni jedno nije jasno, oko ovih nasih stranaca. Setite se samo sta je Zenga rekao, da mu treba igraci ( pojacanje ) koji ce odmah da budu u pocetnu postavu. Oterao je Rajha ( koji je po meni  bio izuzetno jako pojacanje za nas ), onda posle deset dana oteran je i Rumun Jordake koji iso tako nije bio tako los. Argentinca su oterali odma. Dovode Dramana, kao opasno pojacanje a on ne moze da igra ni protiv Buducnosti :zbunjen . Dalje, isto tako dovode nam i Da Silvu, koji dve-tri godine igra za Rad ( Da je tako dobar nebi igrao za Rad), i posle jedne prijateljske utakmice ocenjuju da je dobro pojacanje za nas. Pa ako su POJACANJA, onda  trebaju i da igraju, a ne da nam igra Miladinovic i Joksimovic! Komentar je suvisan, i mislim da je Zenga demantovao samog sebe!