Zanima me kako je organizovano EP u odbojci u Beogradu. Da li je Arena konačno u redu i kome će pripasti, CZ ili PFC (pederski football club). Kakva je poseta, ima li stranih navijača. Čini mi se da sa razglasom nešto nije ok, a i izbor muzike u pauzama je očajan. Očekivao sam nešto življe (npr. "We will rock you", "In da club"...) a ne neke nerazumljive balade!? Je li ko bio u Areni ovih dana, pa nek referiše... :D



Pogledao sam jedan set protiv Grcke,poseta slaba,atmosfera jos slabija,bez stranih navijaca...A cak i ako ih ima onda je to zanemarljiv broj...
Koliko sam ja cuo mnogo interesantnije bi trebalo da bude kosarkasko EP gde se ocekuje mnogo Hrvata u PG kao i Turaka,kao i mnogo Slovenaca i Francuza u BG...koliko je to tacno videcemo

Quote from: "Mikelandjelo"Da li je Arena konačno u redu i kome će pripasti, CZ ili PFC (pederski football club)

Pa Arena pripada gradu Beogradu, a ako budemo redovno izmirivali obaveze (kao i za Pionir) onda cemo je dugo koristiti na upotrebu, uz zahvalnicu grada  :D

Arena je bas onako penzionerska hala. Prvo ne vidim koja bi se to utakmica igrala pa da je mi napunimo, drugo tamo navijanje 3000 ljudi ne bi bilo ni priblizno jako kao u Pioniru. Za onu halu ti treba masa, drugo kop bi nam se sigurno nalazio na samom vrhu (drugi prsten) i trebao bi da bude ogroman pa da postignemo neki efekat. Inace tek u slucaju nekih velikih uspeha naseg kosarkaskog kluba dolazi i mogucnost da neko polufinale (final 4) ili nesto slicno odigramo tamo! Za ostale utakmice dzaba truda otkljucavati vrata...
Naravno ja sve ovo onako odokativno jer jos nisam bio tamo.

U Areni sam bio do sada 2-3 puta. Sto se tice pevljivosti, dovoljno je da cela hala bude prepuna i da cuti, a samo 50 ljudi navija i opet ce se cuti. Hala je dosta akusticna. Mada do sada su u Arenu isli "klap-klap" navijaci, nista "grlo-dlan". Tribine su podeljene na dva dela, na gornji i donji i nemogu se spojiti, dakle ako bismo mi kao grupa isli dali bi nam celu gornju tribinu. Pogled sa gornje tribine je sranje, iz pticje perspektive a sa donje je odlican pogled. Mada bi odlicno ispalo da nam daju celu istocnu tribinu koja je ravna, sa sve zastavama, bubnjevima...

Da se Kiza ne muci da objasnjava, ovde se najbolje vidi kako izgleda Arena iznutra. http://www.b92.net/galerija/pics/2004/07/40226341441050cda85641849186520.jpg
Dobro kazes, iznad partera nikako ne bi valjalo. Za kop bi najbolji bio centralni deo sa bocne strane.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ja sam bio na Diamond Ball-u i protiv Amera ali tu ko je navijao ili ustajao sa svojih sedishta bio je "zamoljen" od redara da se smiri  :batine

KK Crvena Zvezda i KK Pakistan nemaju para ni za Pionir a kamoli za Arenu...

Ljudi niko od vas nista ne komentarise. Jer neko provalio za vreme dodele medalja orilo se celom halom "Mogu da ti puse Paspalje..."  :lol:  Gotivac je taj Paspalj jeste Grobar ali je igrao u Olympiakosu  :ruke

Meni je drago da su braca Grci uzeli prvenstvo kad mi vec nismo. Sinoc je bilo ludo. Ishli smo sa Grcima i pevali ono njihovo Ole Hellas ole ole den stamato na tragoudo pote. Kod fontane na trgu je bio najveci skup pevalo se Srbija, Hellas, chak su Grci pocheli da pevaju Djurdjevdan je shto nas je sve odushevilo.
Nazalost nije bio nijedan Olijev navijach vecina njih su bili Arisovi. Posle smo sam upao u raspravu sa jednim PAOK-ovim navijachom, pa smo oko trojke otishli u pab gde smo pijanchili do jutra  :flasa Josh me boli glava...  :)

Bravo Grci! :sampion
Extra fazon je skandiranje SRBIJA i transparent MI SMO BRAĆA!

Evo komentara Aleksandra Ace Petrovića na HRT:
"Grčki navijači zahvaljuju domaćoj publici na potpori skandiranjem "Srbija, Srbija..."" :ruke

Samo meni je najkrvavije bilo navijanje za Španiju vs. ustaša... :lol: